Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

OVB Allfinanz

96 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2013 - 20:56

Witam! czy na dzień dzisiejszy mozna bez konsekwencji pracować w firmie OVB Allfinanz?

#42 ~ueu~

~ueu~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2013 - 07:33

a co dostałeś w tym tygodniu telefon? :)

#43 ~Martyna~

~Martyna~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2013 - 22:04

Czy z tej pracy mozna zrezygnować jeśli dopiero co podpisałam umowę i narazie będe przechodzić szkolenie?

Prosze o odpowiedź

#44 pawlicaa8

pawlicaa8

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 20 czerwiec 2013 - 15:33

Pracowałam w OVB przez 3 miesiące w zeszłym roku. Przeszłam szkolenie, ale nie zdążyłam podpisać umowy, więc nie wiem jak jest w przypadku, kiedy tą umowę podpisałaś. Szybko w trakcie szkolenia zorientowałam się, jakimi hipokrytami i kłamcami są moi przełożeni. Metody stosowane podczas szkoleń były zwykłym praniem mózgu....:/ trochę się łudziłam, że to tak wygląda, bo to znajomy zaproponował mi pracę, jednak w końcu nie wytrzymałam. I jestem zadowolona.Bardzo potrzebowałam pieniędzy i interesowały mnie finanse, jednak wiedza zdobyta w OVB na niewiele mi się przydała. Teraz wybieram się na kurs Finanse dla Niefinansisty w goworku i mam nadzieję, że w końcu zdobędę upragnioną wiedzę na ten temat. W tym przypadku, praktyka totalna, bez żadnego przygotowania, kursu, na nic się nie zdała...dałam się oszukać.

#45 ~Agent~

~Agent~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2013 - 22:24

Ludzie!

Musicie pamiętać o tym, że będąc tam agentem to wy decydujecie, czy wciskacie ludziom kit, czy mówicie prawdę. Szczerze mówiąc polecam mówić o zasadach zgodnie z prawdą. Jeżeli klient zrezygnuje to nie oznacza, że jest niezadowolony tylko, że go na to nie stać. Kto wie, może poleci komuś innemu? Czasami warto stracić jednego klienta, po to, by zyskać nowego.

#46 ~MŁODY 22~

~MŁODY 22~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2013 - 14:48

Miałem z tą firmą styczność przez pół roku nie mam zbyt pozytywnej opini. Znajomy mojej znajomej jest tam agentem i przyszedł do mojej matuli, chciała założyć sobie Fundusz inwestycyjny. Byłem przy tej rozmowie i 2, lub 3 razy pytałem czy jeśli po 2, lub 3 latach bedę chciał zrezygnować bo nigdy nie wiadomo moge stracić prace, to czy bede miał jakies straty. odpowiedz brzmiała NIE. jak puźniej zaczełem chodzićna spotkania skuszony ofertą pracy okoazało sie że ten produkt  firmy COMPENSA ma coś takiego jak TABELA KOSZTÓW WYKUPU jak bym, chciał zrezygnować po 10 latach to COMPENSA  zabrała by mi 50% moich WPŁAT. a po 2 lub 3 latach 80% - 70%. AGENT o tym nie mówił. ZRezygnować można dopiero po 20 latach to sa FAKTY.  Pozyskiwanie klijentów --  dzwoniądo ludzi (numery biorą z internetu ludzi którzy mają własne firmy) lub maja klijentów z polecenia przez telefon mówią że chcą pogadać o nowej uldze podatkowej tzw IKZE, owszem nie jest to zly produkt, lecz gdy dochodzi do spotkania robią śmieszną analizę czyli szereg pytań że by poznać klijenta potrzeby i móc dobrać jak najlepszy produkt. a tak naprawde na kolejne spotkanie przychodzą i wciskają Fundusze Inwestycyjne bez względu na to co wychodzi z tej analizy dla tego że z tego najwieksza prowizja za IKZE prowizja jest mała. TA FIRMA TO ŻENADA

#47 ~MŁODY 22~

~MŁODY 22~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2013 - 14:49

Miałem z tą firmą styczność przez pół roku nie mam zbyt pozytywnej opini. Znajomy mojej znajomej jest tam agentem i przyszedł do mojej matuli, chciała założyć sobie Fundusz inwestycyjny. Byłem przy tej rozmowie i 2, lub 3 razy pytałem czy jeśli po 2, lub 3 latach bedę chciał zrezygnować bo nigdy nie wiadomo moge stracić prace, to czy bede miał jakies straty. odpowiedz brzmiała NIE. jak puźniej zaczełem chodzićna spotkania skuszony ofertą pracy okoazało sie że ten produkt  firmy COMPENSA ma coś takiego jak TABELA KOSZTÓW WYKUPU jak bym, chciał zrezygnować po 10 latach to COMPENSA  zabrała by mi 50% moich WPŁAT. a po 2 lub 3 latach 80% - 70%. AGENT o tym nie mówił. ZRezygnować można dopiero po 20 latach to sa FAKTY.  Pozyskiwanie klijentów --  dzwoniądo ludzi (numery biorą z internetu ludzi którzy mają własne firmy) lub maja klijentów z polecenia przez telefon mówią że chcą pogadać o nowej uldze podatkowej tzw IKZE, owszem nie jest to zly produkt, lecz gdy dochodzi do spotkania robią śmieszną analizę czyli szereg pytań że by poznać klijenta potrzeby i móc dobrać jak najlepszy produkt. a tak naprawde na kolejne spotkanie przychodzą i wciskają Fundusze Inwestycyjne bez względu na to co wychodzi z tej analizy dla tego że z tego najwieksza prowizja za IKZE prowizja jest mała. TA FIRMA TO ŻENADA

#48 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2013 - 20:00

Witam,

Większość waszych opinii (chociaż przyznaję, że nie czytałam wszystkich) dotyczy pracy jako agent w tej firmie. Czy wie ktoś może jak wygląda tam praca jako rekruter? Właśnie dostałam zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną, jednak wolałabym najpierw poznać jakieś opinie o tej firmie i pracy dla nich.

#49 ~Patryk~

~Patryk~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2013 - 21:15

Witam chciałbym się dowiedzieć jak wyglada praca w tej firmie, mam założyć własną działalność, jakie są zarobki , moim obowiazkiem będzie zarządzanie dokumentami i kontrola pracowników to chodzi o pracę agenta proszę o odp??

#50 ~miko~

~miko~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2013 - 16:39

Witam ja takze bylem na takiej rozmowie po czym Pani podała mi umowe do podpisania i ja przez brak czasu oraz mały druczek podpisałem czy ktoś zrobił podobnie i czy może wie jakiego typu grożą konsekwencje po podpisaniu owej umowy.????

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2013 - 09:56

Mój syn miał stycznośc z tą firmą mającą filię w Poznaniu .To oszuści i naciągacze.Na dzień dobry wkręcili go w jakiś fundusz podpisali umowę i kazali na dzień dobry płacić 200 zł miesięcznie.Studentowi który przyszedł dorobić na studia dzienne bo to miała być praca dorywcza żałosne.Umowę podpisał a jak kazałam żeby mi przyniósł pokazał to powiedzieli że jest w Warszawie i przyślą.Pieniędzy ktore zarobił nie otrzymał do tej pory.Jednym zdaniem to oszuści i taka sprawa kwalifikuje się na policję i do sądu bo to są naciągacze.Nabierają młodych ludzi i namawiają do naciągania następnych przez internet którzy będą werbować następnych.To jest zwykła piramida.Nie dajcie się wrobić bo więcej stracicie niż zyskacie!

#52 ~maurycy~

~maurycy~
  • Goście

Napisano 07 październik 2013 - 18:20

co myslicie? mial ktos do czynienia z tą firmą? kolejne wciskanie ludziom kitu ? i na jakich zasadach ?
Prosze o szybkie odpowiedzi

Daj sobie spokój,to jedna wielka ściema,chyba ze chcesz chodzić od domu do domu i namawiać do oszczędzania w UFK.

#53 ~asia~

~asia~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2014 - 23:00

Witam ja takze bylem na takiej rozmowie po czym Pani podała mi umowe do podpisania i ja przez brak czasu oraz mały druczek podpisałem czy ktoś zrobił podobnie i czy może wie jakiego typu grożą konsekwencje po podpisaniu owej umowy.????

Czesc. Zrobiłam dziś ten sam błąd.Dopiero teraz niestety przeczytałam jakie opinie chodzą o tej "pracy". Czy możesz mi powiedziec jak (o ile w ogóle) udało Ci sie z tego wykrecic. Bardzo proszę o odpowiedź.

#54 ~asia~

~asia~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2014 - 23:03

Czy z tej pracy mozna zrezygnować jeśli dopiero co podpisałam umowę i narazie będe przechodzić szkolenie?

Prosze o odpowiedź

Witam, dzisiaj popełniłam błąd - podpisałam umowe (przez brak czasu i dużą ilośc stron jej nie przeczytałam). Za 2 tygodnie mam sie zjawic na szkoleniu w Poznaniu. Miałas ta samą sytuacje - podpisana umowe i przed szkoleniem. Mozesz mi powiedziec jak (o ile w ogole) udało Ci sie z tego wykrecic? Bardzo prosze o odpowiedź.

#55 ~22andzia2222~

~22andzia2222~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2014 - 10:22

Witam

dałam się nabrać praca d.s rekrutacji

okazuje się że po szkoleniu musisz kupić lokate.na drugim dobrze było by 3 lokaty załatwić.moj optymizm zbladl.

Chciałam sie wymiksować,nie wiem czy rezygnacja wystarczy?

jestem przed egzaminem KNF-po co mi taki egzamin chyba na agenta a nie to co mowia do biurowej pracy...-(((prosze o pomoc

ania-adamek@o2.pl

#56 ~Młoda~

~Młoda~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2014 - 12:18

W każdej chwili można przynieść rezygnację, bez obaw o jakieś kary czy coś.

Pozdrawiam
S.

#57 ~karola~

~karola~
  • Goście

Napisano 01 luty 2014 - 21:50

hej... a jak się bylo raz na szkoleniu a nie chce się pracowac to czy trzeba zaplacic kare mam nadzieje ze nie

#58 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 07 luty 2014 - 21:28

hej... a jak się bylo raz na szkoleniu a nie chce się pracowac to czy trzeba zaplacic kare mam nadzieje ze nie

cześć. Właśnie czeka mnnie szkolenie w Poznaniu. Czego dotyczy szkolenie? O czym tak mówią? Pani podczas rozmowy rekrutacyjnej na wszelkie moje pytania odpowiadała: wszystkiego dowie się Pani na szkoleniu, to szczególowo wytłumaczą na szkoleniu itp.

#59 ~Mała~

~Mała~
  • Goście

Napisano 08 luty 2014 - 18:20

Forum jest po to żeby się wypowiadać, więc i ja się wypowiem. Uważam, że po prostu trafiliście na kiepskich przełożonych. Moi przełożeni są mega super. Nauczyli mnie od podstaw wszystkiego co związane z finansami. Jak doradzać, co doradzać żeby ludzie mieli to co najlepsze. Żeby zostać kierownikiem wcale nie trzeba się dużo wysilić. Jeśli ktoś ma rozum w głowie to zrozumie, że firma OVB nie jest oszustem a firmą rzetelną i potrzebną na polskim rynku.Zarobki są zadowalające. Ktoś chce to zarobi bardzo dużo. A co do naciągaczy, to moje szefostwo nauczyło mnie jednej prostej zasady: klient nie chce to nie, nie biegaj za nim, jego strata.
Moje zdanie jest bardzo pozytywne o tej firmie.

Pozdrawiam

#60 ~Sysia~

~Sysia~
  • Goście

Napisano 08 luty 2014 - 18:28

Potwierdzam powyższe słowa. Firma bardzo mi pomogła w planowaniu finansów moich i mojej rodziny. Nie ma czego się bać. Tam pracują wyszkolone osoby, a nie jak to niektórzy z Was pisali ,,naciągacze''.

Jestem na TAK dla tej firmy ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych