Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Outlet Lilu Białystok al.Jana Pawla

184 odpowiedzi w tym temacie

#161 ~Maga~

~Maga~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2019 - 20:56

No to jestem kolejna wlascicielka kuchenki ... Czy dziala grupa na fejsie?

#162 ~Maga~

~Maga~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2019 - 21:13

A jeszcze znalazlam na olxie zalozony profil "zabawki.uk" z tymi samymi tekstami co slyszalam przez telefon od tej pani. I zaraz dostalam ostrzezenie z olxa ze to falszywka. A wczesniej juz sama przez rozmowe przekonalam sie...

#163 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2019 - 22:14

Strasznie się z nimi pierd..cie.

#164 ~Ewelina~

~Ewelina~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2019 - 03:49

Również kupiłam biało różowa drewniana kuchenkę za tę samą cenę. Zgłosiłam sprawę na policję.
Ja również zostałam oszukana. Kupiłam biało różową drewnianą kuchenkę. 190 zł z przesyłką. Prosze o kontakt claudiaddzszczukiecka@gmail.com. Również złożę pozew.[/quote]

#165 ~Ewelina~

~Ewelina~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2019 - 03:49

Również kupiłam biało różowa drewniana kuchenkę za tę samą cenę. Zgłosiłam sprawę na policję.
Ja również zostałam oszukana. Kupiłam biało różową drewnianą kuchenkę. 190 zł z przesyłką. Prosze o kontakt claudiaddzszczukiecka@gmail.com. Również złożę pozew.[/quote]

#166 ~Wiola~

~Wiola~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2019 - 11:58

Słuchajcie na fb jest utworzona grupa poszkodowanych przez tą Sukę dolaczajcie do naszej grupy już jest i tak przestępstwo zbiorowe ale im nas będzie więcej tym lepiej.
Gruoa ma nazwe:
Oszukani OLX outlet lilu Białystok

#167 ~Angelika~

~Angelika~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2019 - 22:22

Ja też kupiłam kuchenkę z Ikei 28listopada i ciszz

#168 ~Angelika~

~Angelika~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2019 - 22:26

Chciałam dzieciom zrobić prezent na Mikołaja

#169 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2019 - 08:02

Niebawem z zaskoczenia dostaniesz zawiadomienie, że bez uzasadnienia odmawiają wszczęcia postępowania albo umarzają. 

#170 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2019 - 08:23

Hola hola, jak mówił vel Cyrankiewicz (wg źródeł do dziś domagających się weryfikacji: prawdziwe nazwisko Cymerman, kapo w KL Auschwitz, premier PRL 1947-52, 1954-70, czł. BP PZPR 1948-71) "kto podnosi rękę na *system może być pewien, że system mu tę rękę odrąbie."

#171 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2019 - 12:57

Ponownie zamieszczam nr do kontaktu dla osob poszkodowanych przez outlet lilu 605697566.

#172 ~jhs~

~jhs~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2019 - 13:12

Ponownie zamieszczam nr do kontaktu dla osob poszkodowanych przez outlet lilu 605697566.

Cieszę się, że moje pouczające wpisy wzmagają wasz upór  :D

#173 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2019 - 19:55

Cieszę się, że moje pouczające wpisy wzmagają wasz upór :D

Gdyby nic sie nie dzialo w tej sprawie mysle ze forum nie mialoby tylu wpisow.... zwlaszcza moich ;) pozdrawiam

#174 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2019 - 11:24

Gdyby nic sie nie dzialo w tej sprawie mysle ze forum nie mialoby tylu wpisow.... zwlaszcza moich ;) pozdrawiam

Mam przeczucie, że "sędzina" ("żona" nie.zawisłego sędziego) nie.zawisłego sądu poprze każdy taki wniosek  :lol:

#175 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2019 - 12:24

oczywiście wniosek odmowy wszczęcia postępowania lub umożenia  :D

#176 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2019 - 14:57

3 tygodnie czekam na paczkę a po znalezieniu tych opinii właśnie się załamałam że moje dziecko nie dostanie prezentu na gwiazdkę... :( telefon ciągle wyłączony, prawie 200 złoty poszło do śmieci.. noe wiem czy zgłaszać to od razu teraz czy jeszcze czekać?

#177 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2019 - 15:06

Czy ktoś ma chęć odkupić ode mnie tylko fragment z historii działalności dla "dobra społeczeństwa polskiego" firmy InPost, bo dysponuję ciekawym i obszernym materiałem dowodowym w sprawie?

Jednocześnie poszukuję adwokata (może być początkującym lub wielu chętnych, nawet dywizji") do prowadzenia sprawy, którym dzięki swojej orientacji w prawie i dociekliwości otworzyłem możliwość osiągnięcia pierwszego w życiu sukcesu?  :D

#178 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2019 - 15:10

3 tygodnie czekam na paczkę a po znalezieniu tych opinii właśnie się załamałam że moje dziecko nie dostanie prezentu na gwiazdkę... :( telefon ciągle wyłączony, prawie 200 złoty poszło do śmieci.. noe wiem czy zgłaszać to od razu teraz czy jeszcze czekać?

Zgłaszaj. Masz nawet obowiązek zgłoszenia bez względu na to jak sprawę potraktują nie.zawiśli policjanci, prokuratorzy czy *sędziny lub sędziowie.

#179 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2019 - 18:15

Prosze o kontrakt 605697566

#180 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2019 - 15:08

Oszukał mnie na 300 zł moja nieperlnospraena córka została bez prezentu na Święta. Jest mi strasznie przykro

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych