Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Outlet Lilu Białystok al.Jana Pawla

60 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Padalec~

~Padalec~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2019 - 20:16

Dzisiaj zjawiła się w swojej,, firmie,, o 12 hahaha dobra pora na potwora pewnie musiała zjeść jajecznice z 50 jajek tłuścioch. Mister biznesłumen powoli doopa ci się pali biorą się za ciebie

#42 ~Ona~

~Ona~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2019 - 10:18

Polecam zgłaszać ich na o l x i na Face**booku, zeby przynajmniej więcej nie wzbogacały się na czyimś nieszczęściu. Z tego, co ktoś tu pisał na allegro są już zablokowane. Interesuje mnie jakie kroki podjęła policja. Nikt nie ma informacji? Poza tym sprawę kierujemy do innych orhanów. Niestety Rzecznik Konsumenta realnie nie ma zadnych środków do dzialania.

#43 ~Karola~

~Karola~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2019 - 10:23

Szkoda,że ludzie tak szybko odpuszczają, bo jakoś ciężko mi uwierzyć w to żeby ktoś odzyskał pieniądze zważywszy na ich podejście. W każdym bądź razie nie zamierzam odpuścić. Bo oszustwo na rzeczach dla dzieci to najgorsze co może być. Dziecko czeka na produkt, a tu ani produktu ani pieniędzy ehh

#44 ~karola~

~karola~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2019 - 10:26

Szkoda,że ludzie tak szybko odpuszczają, bo jakoś ciężko mi uwierzyć w to żeby ktoś odzyskał pieniądze zważywszy na ich podejście. W każdym bądź razie nie zamierzam odpuścić. Bo oszustwo na rzeczach dla dzieci to najgorsze co może być. Dziecko czeka na produkt, a tu ani produktu ani pieniędzy ehh

#45 ~karola~

~karola~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2019 - 10:28

ja nie odpuszcze

#46 ~Karola~

~Karola~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2019 - 10:35

A jakie kroki juz Pani podjęła? Produkt niezgodny czy w ogóle go Pani nie otrzymała?

#47 ~Karols~

~Karols~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2019 - 10:51

Aa i odpowiadając na pytanie z poprzedniej strony wszystkie dane są dostępne w CEIDG, łącznie z adresem. To działalność gospodarcza.

#48 ~karola~

~karola~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2019 - 11:19

ja otrzymałam inny produkt niż zamawialam wszystko opisane na pierwszej stronie forum

#49 ~Karols~

~Karols~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2019 - 11:26

A za pośrednictwem jakiego portalu Pani zamawiala? Wlasnie nigdzie nie ma informacji jakie działania podjęła Policja. I czy ktos gdzies jeszcze zglaszal. Opeocz Rzecznika, bo on i tak nie pomoże.

#50 ~karola~

~karola~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2019 - 11:32

proszę napisać na karolciarak@wp.pl

#51 ~Karola~

~Karola~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 08:34

Up, niech dotrze do jak największej liczby osob

#52 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 12:19

Z zebranych infkrmacji : warto sprawe zglaszac do Rzecznika bo za jego pośrednictwem sprawa w sadzie bedzie bezplatna.
Do swojego ba nku nalezy zglosic ich numer ko nta, po kilku zgloszeniach jest szansa, ze ich ko nto zostanie zablokowane, dzieki czemu przynajmniej wysylkowo moze pezestana oszukiwac.
Na O* L *X obsluga super wspolpracuje ich konto zostalo zablokowane, a po zgloszeniu na policje portal poda wszystkie niezbedne dane. Takze nie odpuszczajcie warto zglaszac!
W chwili obecnej Panie przeniosly sie na Face* bo* oka, takze mozna opinie wystawić, aby ostrzec innych.

#53 ~Aneta~

~Aneta~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 16:08

Zakupiłam towar w tym sklepie przez internet, od 3 tyg nic do mnie nie dotarło, właścicielka chamska, niemiła, straszy sądem i nie chce wyjaśnić, co z moim zakupem.winę składa na inpost, a po mojej weryfikacji okazało się, że nie zleciała wysyłki. Zostałam oszukana

#54 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 21:51

Niestety nie Pani pierwsza. Chyba czuja, ze koniec dzialalnosci jest bliski, bo w ogóle przestały wysyłac paczki. Prosze sprawę zglosic na stronie, na której zakupila Pani towar i niestety sprawe należy zglosic na policje i do Rzecznika. Nie warto odpuszczac, bo zostana bezkarne. A w zasadzie jedna z Pan bo to jsdnoosobowa dzialanosc. Na face*booku zablokowaly mozliwosc komentowania bo ostrzegalam ludzi przed zakupami.

#55 ~Gość 1~

~Gość 1~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 11:05

Też miałam odczynienia z Paniami. Pracowałam u nich przez tydzień na początku lipca. Cały tydzień zapewniały mnie, że dostanę umowę następnego dnia. Jak zrezygnowałam (zrezygnowałam dlatego, że nie chciałam mieć problemów z klientami i z własnych przyczyn) od razu ich stosunek wobec mnie się zmienił (na początku wiadomo były miłe). Jedna z nich powiedziała, że jest w stanie sprawić że nie znajdę nigdzie pracy. Kiedy chciałam pieniążki za wypracowane godziny powiedziały, ze dostanę do 10 sierpnia. Po tygodniu wróciłam do Pań z próbą odzyskania pieniędzy to na wejściu usłyszałam "dostaniesz 10 sierpnia" oraz "pokaż umowę". Sprawa została zgłoszona do Państwowej Inspekcji Pracy. Rozważam także wkroczenie na drogę sądową

#56 ~Aneta~

~Aneta~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 16:10

Dziś po 3tygodniach dostałam swój zakupiony towar. Masakra! Dostałam motor, który jest zniszczony, połamany, a najciekawsze jest to, że z angielską wtyczką!!!! Towar zakupiony w polskim sklepie, niby powystawowy, przeceniony, ale w życiu nie jest warty ceny, jaką za niego zapłaciłam. Połamane światła, bez gumy na kierownicy, koła zdarte, jest okropny

#57 ~Aneta~

~Aneta~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 16:18

Niestety nie Pani pierwsza. Chyba czuja, ze koniec dzialalnosci jest bliski, bo w ogóle przestały wysyłac paczki. Prosze sprawę zglosic na stronie, na której zakupila Pani towar i niestety sprawe należy zglosic na policje i do Rzecznika. Nie warto odpuszczac, bo zostana bezkarne. A w zasadzie jedna z Pan bo to jsdnoosobowa dzialanosc. Na face*booku zablokowaly mozliwosc komentowania bo ostrzegalam ludzi przed zakupami.

#58 ~Aneta~

~Aneta~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 16:25

Niestety nie mogę zgłosić, bo Pani która udostępnia zdjęcia z towarem robi to z różnych profili. Kiedy interweniowałam to wszędzie mnie blokował. Na stronie sklepu także nie mogę dać komentarza, by ostrzec kupujących, bo właścicielka mnie zablokowała w momencie, gdy ostrzegałam klientów przed zakupem przez internet. Dostałam dzisiaj swój zakupiony motorek, który jak go zobaczyłam to oniemiałam, jest połamany, niekompletny,zdarte koła, a najaciekawsze jest to, że jest z angielską wtyczką!!! Towar zakupiony w polskim sklepie zabawkowym!!!! Outlet Lilu Białystok!!!!

#59 ~Aneta~

~Aneta~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 16:26

Niestety nie mogę zgłosić, bo Pani która udostępnia zdjęcia z towarem robi to z różnych profili. Kiedy interweniowałam to wszędzie mnie blokował. Na stronie sklepu także nie mogę dać komentarza, by ostrzec kupujących, bo właścicielka mnie zablokowała w momencie, gdy ostrzegałam klientów przed zakupem przez internet. Dostałam dzisiaj swój zakupiony motorek, który jak go zobaczyłam to oniemiałam, jest połamany, niekompletny,zdarte koła, a najaciekawsze jest to, że jest z angielską wtyczką!!! Towar zakupiony w polskim sklepie zabawkowym!!!! Outlet Lilu Białystok!!!!

#60 ~Karola~

~Karola~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 16:30

A na jakim portalu zakupila Pani towar? Powinna byc rozmowa, poza tym na pewno wykonała Pani przelew. Ja dzisiaj juz wystosowalam pismo do Rzecznika. Pozniej zglaszam na policję.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych