Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Outlet Lilu Białystok al.Jana Pawla

92 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Ana~

~Ana~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2019 - 10:34

Ja również zostałam oszukana, basen nie dość, że nie kompletny to dziurawy .Odrzucają połączenia, blokują albo się rozlączają,państwo jakiego jeszcze nie widziałam, NIE ROBCIE TAM ZAKUPÓW , MASAKRA ,WYRAFINOWANE I PODŁE ZACHOWANIE

#22 ~On~

~On~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 09:21

Czy jest tu ktos z Białegostoku? Tez mam z nimi problem...

#23 ~karola~

~karola~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 12:59

zglaszac spawe na policje i do rzecznika praw konsumenta

#24 ~karola~

~karola~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 12:59

zglaszac spawe na policje i do rzecznika praw konsumenta

#25 ~K~

~K~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 17:13

Nigdy więcej nic z tego sklepu!

#26 ~Karla~

~Karla~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 19:27

Witam wszystkich, rowniez jestem osoba ktora te "panie" oszukaly, dprawa zgloszona do Bialostockiego Rzecznika, niestety z tego co mowil Te gowniary maja ten urzad gdzies i z predemytacja nieodbieraha zadnych poleconych od niego, sprawy tocza sie miesiacami jesli nie latami a ze przewaznie kwoty sa nie znacznie lydzie rezygnuja z walki z nimi.

#27 ~Lift~

~Lift~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 19:29

To z kilkanascie wyłudzeń a ciągle widze te 2 pasztety za ladą może jakaś kontrola tam, powiadomcie coś poważnego a nie kraweżniki.

Ale co?

#28 ~Lift~

~Lift~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 19:30

Czy jest tu ktos z Białegostoku? Tez mam z nimi problem...

Ja jestem

#29 ~Asia~

~Asia~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 15:36

ja rowniez zostalam oszukana kupilam dla bratanka hulajnoge elektryczna ktora nie ma sily go ciagnac a napisane jest ze ciagnie do 40kg a maly wazy 20kg . nie dosc ze napisali ze nowa to jeszcze opakowanie bylo cale porwane kierownica zablokowana nie skreca... jutro jade sie z nimi kłócic . Jestem z Bialegostoku.

#30 ~Dzoana~

~Dzoana~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 09:14

OSTRZEGAM!!! KUPIŁAM ŁÓŻECZKO Z PLUSKWAMI, A PANI STWIERDZIŁA ZE NIE MOŻE MI POMÓC BO ŚPI
SPRAWA ZOSTANIE ZGŁOSZONA DO SANEPIDU, NIE WYOBRAŻAM SOBIE ŻEBY KTOŚ JESZCZE PRZYWIÓZŁ TO ŚWIŃSTWO DO DOMU

#31 ~Świnie~

~Świnie~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 16:57

Wiem co to za jedne bo mieszkam w tym bloku. Niesamowicie chamskie szmaty, nie wiem skąd one się wzięły za grosz szacunku do ludzi jedna tłusta jak świnia druga chuda z krzywą mordą ciągle stoją i palą że dym po balkonach leci nikomu nawet dzień dobry nie odpowiedzą. Won stąd ossustki na zmywak do Anglii

#32 ~Dzoana~

~Dzoana~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2019 - 08:40

Ja też zostałam przez nie "uszczesliwiona"
Jest sposób na Panie, jeżeli jest ktoś zainteresowany nim proszę o kontakt SMS na nr 512233006

#33 ~Krzysiek~

~Krzysiek~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 20:45

Niestety tragedia. Zwrotu nie przyjęły bo poprostu nie. Zero szacunku do ludzi. Hamstwo i prostactwo. Kiedyś trafia na kogoś kto się mocno wkur..i

#34 ~Luiza~

~Luiza~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 13:28

Ostrzegam wszystkich , którzy chcą zrobić tutaj zakupy
W lipcu kupiłam wózek który miał być nowy a wyglada jak ze śmietnika.
Brak kontaktu bo zablokowali mnie wszędzie gdzie jest to możliwe.
Czy ktoś z oszukanych ma wiedzę na temat danych właścicieli bo składam na nich skargę w biurze rzecznika praw konsumenta
Dodam jeszcze że nie spotkałam się z takim chamstwem jakie prezentuje ta pani.

#35 ~Krzysiek~

~Krzysiek~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 20:14

Kary finansowe ich nie odstraszają. Tu potrzebny jest wyrok w zawieszeniu np. na 2 lata. Jakieś oszustwo skutkowałoby kara pozbawienia wolności.

#36 ~Krowa laksuje~

~Krowa laksuje~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2019 - 16:39

Na te dwie ropuchy to potrzeba dobrego kija!! Jedna tłusta jak świnia aż pęka w szwach chyba z dobrobytu tyle ludzi oszukała a druga chuda powykrzywiana. Robią sobie co chcą za nic maja prawo. Takie to najlepiej na kilka miesięcy do aresztu uwierzcie mi że byłyby nie do poznania.

#37 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2019 - 12:54

Witam, i jak tam postępowanie w sprawie tej Pani? Niestety za późno przeczytałam komentarze i również zostałam oszukana.

#38 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2019 - 12:58

Firma zarejestrowana na Eweline Kacperczyk zamieszkałą w Supraślu, ma ktos informacje czy to faktycznie jedna z osob prowadzacych ta pseudo firme?

#39 ~karola~

~karola~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2019 - 13:48

Firma zarejestrowana na Eweline Kacperczyk zamieszkałą w Supraślu, ma ktos informacje czy to faktycznie jedna z osob prowadzacych ta pseudo firme?

#40 ~karola~

~karola~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2019 - 13:49

tak to ona

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych