Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Outlet Lilu Białystok al.Jana Pawla

129 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2019 - 06:48

Ostrzegam wszystkie chętne osoby które zamierzają robić tam zakupy. Niesamowite chamstwo i bezczelnośc. Towar który kupiłem na odległość jest w stanie kompletnego zniszczenia choć zapłaciłem jak za nowy. Nie chcą oddać pieniędzy. Nie odbierają telefonów. Zero kontaktu. Oszuści jakich się nie spotyka. Wyrafinowane . Ostrzegam wszystkich przed kłopotami.

#2 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2019 - 16:03

Potwierdzam. Oszuści, towar niezgodny z zamówionym, tańszy o połowę, nie chcą oddać pieniędzy ani przysłać właściwego towaru. Odrzucają połączenia.

#3 ~Ona~

~Ona~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2019 - 20:36

Ostrzegam wszystkie chętne osoby które zamierzają robić tam zakupy. Niesamowite chamstwo i bezczelnośc. Towar który kupiłem na odległość jest w stanie kompletnego zniszczenia choć zapłaciłem jak za nowy. Nie chcą oddać pieniędzy. Nie odbierają telefonów. Zero kontaktu. Oszuści jakich się nie spotyka. Wyrafinowane . Ostrzegam wszystkich przed kłopotami.

Niestety też potwierdzam. Pianinko zakupione z rana a po południu próba oddania bo curka dostała podobny prezent. Brak zrozumienia i zwrotu. Hamstwo! Nie polecam i ostrzegam wszystkich przed zakupami tam. Dorobicie Wy się z takimi opiniami. A to wszystko przed świętami.

#4 ~Aleksandra~

~Aleksandra~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2019 - 17:17

Oszuści. Oszuści oszuści
Zostałam oszukana na 300 złoty.
Zero kontaktu zablokowali numery z których dzwoniłam nie reagują na wiadomości emeile.
Chamstwo.

#5 ~Ala~

~Ala~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2019 - 20:34

I ja potwierdzam. Towary nie zgodne z opisem a panie sprzedające bardzo nie miłe i nie chętne do jakiejkolwiek kowersacji. Outlet otwierają kiedy im się podoba i obrażone ze muszą tam siedzieć. Odradzam wszystkim

#6 ~Zar~

~Zar~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2019 - 07:36

Ja również potwierdzam - szkoda czasu, nerwów i pieniędzy na kupowanie w tym outlecie. Towar przysłany zupełnie inny niż na zdjęciu i niekompletny.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2019 - 15:34

I te panie to chamowy

#8 ~Karola~

~Karola~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2019 - 18:14

Mnie rąbmneli na 5 stówek ale nie zamierzam tego tak zostawić sprawa zgłoszona na policję i u rzecznika praw konsumenta

#9 ~Karola~

~Karola~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2019 - 18:17

Ludzie walczcie o swoje im więcej nas będzie tym więcej zdziałamy

#10 ~Karola~

~Karola~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2019 - 18:21

Allegro rozwiązała z nimi umowę więc wałki kręcą nie od dzisiaj

#11 ~To~

~To~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2019 - 08:19

Ojej

#12 ~N~

~N~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2019 - 16:32

Oszukali mnie na 620zl zamówiłam nowy wózek przysłali używany i nie ten model odesłałam . Nie ma z nimi kontaktu . Sprawa została zgłoszon na policję . Dziadostwo!! I chamstwo!!

#13 ~N~

~N~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2019 - 16:34

Mnie rąbmneli na 5 stówek ale nie zamierzam tego tak zostawić sprawa zgłoszona na policję i u rzecznika praw konsumenta

dawno Cię oszukali bo u mnie już trwa miesiąc sprawa . Policja twierdzi że do 2 miesięcy się rozwiąże

#14 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2019 - 18:19

Ja również zgłosiłam sprawe na policję i co ciekawsze dzisiaj akurat przyslali krzesełko całkiem inne niż zamawiałam, ,brudne, porysowane i odsyłam to i dołączam na Komendzie do dokumentów zdjecia nie będą oszukiwać i naciągać ludzi.

#15 ~N~

~N~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2019 - 09:23

Mi też wysłali zużyty wózek A kupiłam nowy . Także odesłałam i zgłosiłam sprawę na policję

#16 ~karola~

~karola~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2019 - 08:57

karolciarak@wp.pl kontaktujcie się ze mną na ten adres im więcej nas będzie tym więcej zdziałamy ta firma oszukała już dużo ludzi ja byłam u rzecznika praw konsumenta teraz on będzie działał w moim imieniu blokują ludziom numery a później tłumaczą że nikt nikt nie zgłaszał reklamacji

#17 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2019 - 17:13

Ja odesłałam to co mi przysłali bo to nie był ten produkt który zamawiałam, ale nie odebrała paczki,chociaż mam 14 dni na rezygnacje.Ja również zgłosiłam do rzecznika ja nie podaruje!

#18 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2019 - 12:14

Zakładałem ten temat. Ludzie zgłaszacie to na policję bo nic jej nie zrobimy. Ja skontaktuje się z Panią pod adresem karolciarak@wp.pl. im więcej danych jaki komisariat prowadzi sprawę tym lepiej.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2019 - 12:33

Proszę podawać nazwy komisariatów policji i miejscowości które prowadzą sprawę. Policja będzie się z nimi kontaktować. Moja sprawa Policja powiatowa 27-500 Opatów

#20 Drogowy

Drogowy

VIP

• Użytkownicy
  • 575 postów

Napisano 27 czerwiec 2019 - 05:20

To z kilkanascie wyłudzeń a ciągle widze te 2 pasztety za ladą może jakaś kontrola tam, powiadomcie coś poważnego a nie kraweżniki.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych