Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

OSZUŚCI NA ODKURZACZ SAMOCHODOWY!

20 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2018 - 22:42

Na terenie Polski działają oszuści podajacy sie za frmę "GOOD LINE". Dzwonią z Bialegostoku i Krakowa do starszych osób i zapraszają na spotkania,które przeważnie odbywaja sie w luksusowych hotelach. Przesyłają zaproszenia niby na spotkanie z rehabilitantami z Ciechocinka dotyczące chorób kręgosłupa.Sa darmowe masaze na matach wibrujacych,miła atmosfera i prezent: odkurzacz samochodowy.Ale główny cel pokazu,to naciaganie schorowanych rencistow i emerytow na kupno garnkow za ponad 6 tysięcy, mat,suplementów diety...
Wczoraj grasowali na terenie Kielc.
Dobrze,ze po prezentacji wkroczyła kielecka policja,bo oszukali starsza panią i rodzina tej emerytki w porę się zorientowała.
Ciekawe czy swoją babcie,by tak naciągneli?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2018 - 16:45

Niestety Polska to raj dla oszustów. Powołane do przeciwdziałania wszelkiego rodzaju oszustwom organy państwowe nie robią zupełnie nic. Policja od czasu do czasu przestrzega przed oszustami jsk gdyby oznajmiając tym sposobem że ograniczą się w przypadku oszustwa do wysłania zawiadomienia o umożeniu sprawy z powodu nie wykrycia sprawcy.

#3 Adam4588

Adam4588

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 14 marzec 2018 - 12:13

Taki rodzaj oszustwa należy tępić i uświadamiać starszych ludzi.Każdy ma babcie,dziadka starszego wujka lub nawet sąsiadkę którą można uświadomić że takie telefony to raczej oszustwo.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2018 - 10:37

Czy dzwonią z numeru 12 395 60 15 i odsyłają na infolinię 703 303 303?

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2018 - 07:15

Ja musilem zrezygnowac z tel domowego na razie mam spokoj

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2018 - 12:39

oszusci

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2018 - 12:41

oszusci

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2018 - 11:51

Ja tez zrezygnowalem z tel domowego ale po pewnym czasie dzwoni pani na komorke pytam sie z kad ma moj numer  okazlo sie ze z ogloszenia w ktorym byl moj adres

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2018 - 12:44

Taki rodzaj oszustwa należy tępić i uświadamiać starszych ludzi.Każdy ma babcie,dziadka starszego wujka lub nawet sąsiadkę którą można uświadomić że takie telefony to raczej oszustwo.

tel domowy sprzyja oszustom

#10 Kald

Kald

absolutnie początkujący

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • 2 postów

Napisano 14 maj 2018 - 20:57

A skąd babcia miała tyle pieniedzy na garnki? Trzeba tez wziąć pod uwagę, że babcia sama podjeła decyzje o zakupie, a jesli czyjas babcia "nie domaga" w tych kwestiach trzeba sobie z babcia porozmawiac, tacy ludzie nie znikna ;)

#11 Kospas332

Kospas332

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 20 maj 2018 - 07:57

Trzeba uważać na takie firmy, moja sąsiadka dała sie nabrać. Dużo pieniędzy nie straciła, ale dla innego tyle pieniędzy to będzie duża starta

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2018 - 12:12

wcoraj zadzwonila pani i od razu daje mi odkurzacz pytam sie czy durna zamiast odpowiedzi glos z automatu

#13 farenor

farenor

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 25 maj 2018 - 11:40

tzreba uwazac

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2018 - 15:49

teraz juz kamerka samochodowa dzwoni z krakowa i odrazu zaczyna ze ma dla mnie kamere

#15 ~goral~

~goral~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2018 - 06:06

Dzwoni do mnie i od razu 2 bezplatne zaproszenia na pokaz maty ja nie skorzystalem ale inny stracil 12 tysi Najgorsze jest to ze te oszustwa sa mozliwe i trodne do udowodninia

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2019 - 15:57

Te oszustwa wcale nie są trudne do udowodnienia. Kontakty marketingowe bez jawnej zgody są złamaniem obowiązującej od maja zeszłego roku dyrektywy Parlamentu Europejskiego (RODO). Takie rozmowy najlepiej jest nagrywać, zanotować szczegóły, tj. numer, nazwisko dzwoniącego, dane kontaktowe firmy w imieniu której dzwoni (choć nie zawsze jest to możliwe, bo osoby dzwoniące, gdy wyczują, że ten, do kogo się dodzwoniły, ma trochę oleju w głowie, zaraz się rozłączają) i wysyłać do Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawny Generalny Inspektorat Ochrony Danych Osobowych).

#17 ~wspólni Złodzieje~

~wspólni Złodzieje~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2019 - 09:44

Do oszustów też należą banki,"pomagają" wydawać kasę i robić długi dla starszych osób,jeśli tego nie kontroluje co robią rodzice-syn lub córka.

#18 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2019 - 14:10

Oszuści podają się za policjantów dzwonią z zastrzeżonego numeru odnośnie kont bankowych proszę uważać

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2019 - 14:40

Ja swego czasu budowalem dom potrzebowałem gotówki i bank mi nie udzielił kredytu Za kilkanaście lat kupowałem dzialke pod dom dla córki jak mi wyliczyli koszt kredytu to było bardzo niekorzystne dla mnie i zrezygnowałem DZIS kredyt można wziąść przez Internet cały problem że nikt tego nie kontroluje

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 15:01

Dzis pod auchan bialystok cyganie rozdawqli perfumy ciekawe czemu za darmo i czemu ochrona nie interniowala

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych