Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Osrodek Kultury w Czarnej Bialostockiej

35 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Larysa~

~Larysa~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2019 - 14:20

Proszę napisać,jakie zajęcia dla dzieci i młodzieżyodbywają się w Czarnej B.w Domu Kultury?Dla zainteresowanych-proszę porównać z Domem Kultury w Szumowie.Na przykład.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 07:02

Proszę napisać,jakie zajęcia dla dzieci i młodzieżyodbywają się w Czarnej B.w Domu Kultury?Dla zainteresowanych-proszę porównać z Domem Kultury w Szumowie.Na przykład.

Są kursy gramatyki i interpunkcji. To w ramach ochrony oczu naszych pociech. 
Ларысо - od czytania tego co napisałaś bolą oczy. 

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 07:51

Są kursy gramatyki i interpunkcji. To w ramach ochrony oczu naszych pociech. 
Ларысо - od czytania tego co napisałaś bolą oczy. 

Ale zrozumiałeś o co jej chodzi ? Czy też zrozumiesz dopiero gdy ukończysz kurs czytania ze zrozumieniem tekstu? ( w Białostockim Domu Kultury lub w Szumowie) Nie wydaje mi się... a nawet jestem pewien, że nie jesteś tak genialnym, że w kilku językach potrafisz jej odpowiedzieć na zadane przez nią pytanie. Nie robi na nas też wrażenia, że udało ci się z trudem w języku rosyjskim napisać jej imię. Dyżurny trollu, najpierw odpowiada się na postawione pytanie, później zaś przechodzi się do merytorycznej krytyki problemu a nie osoby. ( Oczywiście jeżeli się potrafisz odpowiedzieć na postawione pytanie zasadnicze)

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 07:54

Błąd celowy tylko dla ciebie trollu <<( Oczywiście jeżeli się potrafisz odpowiedzieć na postawione pytanie zasadnicze)>>

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 10:46

Ale zrozumiałeś o co jej chodzi ? Czy też zrozumiesz dopiero gdy ukończysz kurs czytania ze zrozumieniem tekstu? ( w Białostockim Domu Kultury lub w Szumowie) Nie wydaje mi się... a nawet jestem pewien, że nie jesteś tak genialnym, że w kilku językach potrafisz jej odpowiedzieć na zadane przez nią pytanie. Nie robi na nas też wrażenia, że udało ci się z trudem w języku rosyjskim napisać jej imię. Dyżurny trollu, najpierw odpowiada się na postawione pytanie, później zaś przechodzi się do merytorycznej krytyki problemu a nie osoby. ( Oczywiście jeżeli się potrafisz odpowiedzieć na postawione pytanie zasadnicze)

A ty czytać ze zrozumieniem umiesz?
Odpowiedziałem jej:
- "Są kursy gramatyki i interpunkcji."
Podałem nawet cel prowadzenia owych zajęć.

p.s.
a pozwoliłem sobie użyć cyrylicy ponieważ imię nosiła wczesna święta kościoła wschodniego i dzięki niej imię to za pośrednictwem prawosławia dotarło do języków wschodniosłowiańskich. Chciałem być miły. 

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 10:47

Z ciekawości wszedłem na www Szumowa i powiem, że w porównaniu z ofertą DK Czarna Białostocką to jakaś popelina. 

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 11:38

A ty czytać ze zrozumieniem umiesz?
Odpowiedziałem jej:
- "Są kursy gramatyki i interpunkcji."
Podałem nawet cel prowadzenia owych zajęć.

p.s.
a pozwoliłem sobie użyć cyrylicy ponieważ imię nosiła wczesna święta kościoła wschodniego i dzięki niej imię to za pośrednictwem prawosławia dotarło do języków wschodniosłowiańskich. Chciałem być miły. 

Z ciekawości wszedłem na www Szumowa i powiem, że w porównaniu z ofertą DK Czarna Białostocką to jakaś popelina. 

Nadal nie dotarł do ciebie sens mojego postu. :(  :angry:  :P Pozostań dalej tak miłym dla swoich znajomych. Nie piszę przyjaciół - bo pewnie ich nie masz. ( no chyba, że takich jak ty nieszczerych)  No.... ale to dalej ad rem. I co z tym  D K w Szumowie?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 12:24

Nadal nie dotarł do ciebie sens mojego postu. :(  :angry:  :P Pozostań dalej tak miłym dla swoich znajomych. Nie piszę przyjaciół - bo pewnie ich nie masz. ( no chyba, że takich jak ty nieszczerych)  No.... ale to dalej ad rem. I co z tym  D K w Szumowie?

Sens twojego postu?!?! To jakiś żart? twój post nawet nie stał koło sensu. Twój post to zwykły, zaczepny i idiotyczny wpis trolla. 
Niby takie niewinne pytanie sugerujące, że w Czarnej w DK nic się nie dzieje. Tylko, że każdy może wejść na WWW obu domów kultury i zobaczyć, że "nic się nie dzieje" to esencja tego z Szumowa. Bo co tam niby jest......? Ano nic.

#9 ~mama~

~mama~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 13:10

Wystarczy wpisać w google :,,gminny ośrodek kultury w Szumowie", otworzyć stronę ( strony) i porównać. Wtedy zapytasz się czytelniku, co robi Dom Kultury w Czarnej Białostockiej dla dzieci z naszej gminy. Później  zapytacie się, dlaczego tyle płacimy dla dyrektora DK w Czarnej  pana Bogdanowicza. Może ten powyżej..... napisze nam co  zrobiło DK razem ze swoim dyrektorem dla naszych dzieci w tym roku (wakacji letnich) zamiast trollowania i hejtowania w internecie ??? !

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 13:20

Wystarczy wpisać w google :,,gminny ośrodek kultury w Szumowie", otworzyć stronę ( strony) i porównać. Wtedy zapytasz się czytelniku, co robi Dom Kultury w Czarnej Białostockiej dla dzieci z naszej gminy. Później  zapytacie się, dlaczego tyle płacimy dla dyrektora DK w Czarnej  pana Bogdanowicza. Może ten powyżej..... napisze nam co  zrobiło DK razem ze swoim dyrektorem dla naszych dzieci w tym roku (wakacji letnich) zamiast trollowania i hejtowania w internecie ??? !

To ty zacząłeś i coś sugerujesz. I teraz karzesz innym udowadniać, że jest inaczej? Iście ORMOwskie metody. 
Postawiłeś tezę to pokaż dowody. 

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 13:21

To ty zacząłeś i coś sugerujesz. I teraz karzesz innym udowadniać, że jest inaczej? Iście ORMOwskie metody. 

Nie ORMO'wskie tylko stalinowskie. 

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 13:34

Nie ORMO'wskie tylko stalinowskie. 

Zapewniam cię, że ORMOwskie.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 14:00

To stara metoda działania, w myśl zasady obrzucić kogoś błotem, a zawsze z brudu coś zostanie.
I dokładnie tego przykład tu mamy. Zero argumentów, zero faktów, brak konkretów. Jakaś niejasna insynuacja, sugestia, że może coś, gdzieś...... w jakimś Szumowie może jest lepiej.....
Żenujące! 

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 16:57

Do  twórców wpisów od #10 do # 13. Rozumiem , że prezentujecie tu efekty  mozolnego nauczania przekazanego wam w trakcie zajęć prowadzonych w Domu Kultury w Czarnej Białostockiej. Nic dodać nic ująć. Tak trzymaj, jeden z drugim. Wkrótce awansujecie na adeptów i kustoszy tych pomyj zwanych przez was,, Duchem Puszczy" oraz przyjęci zostaniecie w poczet miejscowych sinych nosów. Powodzenia i sukcesów życzę wam, przedstawiciele i reprezentanci rynsztokowej kultury.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 19:59

Do twórców wpisów od #10 do # 13. Rozumiem , że prezentujecie tu efekty mozolnego nauczania przekazanego wam w trakcie zajęć prowadzonych w Domu Kultury w Czarnej Białostockiej. Nic dodać nic ująć. Tak trzymaj, jeden z drugim. Wkrótce awansujecie na adeptów i kustoszy tych pomyj zwanych przez was,, Duchem Puszczy" oraz przyjęci zostaniecie w poczet miejscowych sinych nosów. Powodzenia i sukcesów życzę wam, przedstawiciele i reprezentanci rynsztokowej kultury.

Patologia króluje, niech króluje. Tak długo, jak będzie tolerowana, nie zmienimy nic.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2019 - 08:22

Do  twórców wpisów od #10 do # 13. Rozumiem , że prezentujecie tu efekty  mozolnego nauczania przekazanego wam w trakcie zajęć prowadzonych w Domu Kultury w Czarnej Białostockiej. Nic dodać nic ująć. Tak trzymaj, jeden z drugim. Wkrótce awansujecie na adeptów i kustoszy tych pomyj zwanych przez was,, Duchem Puszczy" oraz przyjęci zostaniecie w poczet miejscowych sinych nosów. Powodzenia i sukcesów życzę wam, przedstawiciele i reprezentanci rynsztokowej kultury.

Fanie, jak gość poprosił o dowody:

To się okazało, że jakiś "duch puszczy", jakieś "sine nosy", "rynsztokowa kultura"....
Po prostu siła argumentów powala.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2019 - 15:03

Proszę napisać jakie zajęcia dla dzieci i młodzieży odbywają się w Domu Kultury w Czarnej Białostockiej? Dla zainteresowanych - proszę porównać na przykład z Domem Kultury w Szumowie.

Wystarczy wpisać w google :,,gminny ośrodek kultury w Szumowie", otworzyć stronę ( strony) i porównać z tym co jest robione w Czarnej Białostockiej.

Bardzo mizernie, wręcz żenująco wypada w tym porównaniu Czarna Białostocka.  Nie zmienią tego wasze zaklęcia i ubliżanie wszystkim którzy przeczytają o działalności GOK w Szumowie oraz  o inicjatywach przeprowadzanych na rzecz tamtejszych dzieci. ( i to co  roku, od wielu już lat)

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2019 - 15:11

Proszę napisać jakie zajęcia dla dzieci i młodzieży odbywają się w Domu Kultury w  Czarnej Białostockiej? Dla zainteresowanych - proszę porównać na przykład z Domem Kultury w Szumowie.

Wystarczy wpisać w google :,,gminny ośrodek kultury w Szumowie", otworzyć stronę ( strony) i porównać z działalnością Domu Kultury w Czarnej Białostockiej. .......

Bardzo mizernie wypada Czarna Białostocka w tym  porównaniu i nie zmienią tego wasze wyzwiska i ubliżanie wszystkim którzy o GOK w Szumowie przeczytają.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 06:34

Bardzo mizernie wypada Czarna Białostocka w tym  porównaniu i nie zmienią tego wasze wyzwiska i ubliżanie wszystkim którzy o GOK w Szumowie przeczytają.

A jakieś konkrety? Bo na stronie przybytku kultury w Szumowie to jakiś "pył i popelina".
Co tam jest, czego w Czarnej nie ma? No co?!

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 07:40

Śmierdzący leń jesteś. O konkretach poczytaj na FB lub w Google. Nie potrafisz wyciągać wniosków i od kogoś innego dobrych rozwiązań się nauczyć , zapożyczyć lub nawet ściągnąć. Skoro jest tak dobrze w Czarnej to dlaczo  nikt z naszego DK nie bierze przykładu w organizowaniu zajęć dla dzieci i młodzieży? Przykładem całkowitej pustki i ewidentnych zaniedbań niech będą np. zajęcia ferii zimowych lub letnich. Od wielu lat jest to pole kompromitacji DK i wstydu rodziców z Czarnej. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych