Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Osiedle szumiących traw

szeregówki osiedle szumiących traw

119 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2015 - 12:32

Najgorsza gmina ever. Wiem bo mieszkam i nie polecam

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2015 - 12:34

A jak się objawia jej "najgorszość"?

#23 fan

fan

VIP

• Użytkownicy
  • 5364 postów

Napisano 11 listopad 2015 - 12:39

Ja też chciałbym otrzymać jakieś poròwnanie.

#24 fan

fan

VIP

• Użytkownicy
  • 5364 postów

Napisano 11 listopad 2015 - 12:44

Nie trzeba tam mieszkać, wystarczy tam się przejechać. 

Jeśli z odległości 160m od tych budynków nie widzisz hal przemysłowych to ja wyłączam się z dalszej dyskusji.

Co tu dyskutować. Jedni wolą ciche osiedle pod lasem a inni wolą w sąsiedztwie mieć drogę ekspresową z terenami przemysłowymi. Ludzie mają różne potrzeby. Ich wolny wybór.

Napisz jak się ma twoje 160 m do tego co napisałeś o hałasie z S8 dobiegającym do omawianego osiedla, ktòre jest położone o wiele dalej. Połowa Choroszczy leży bliżej i nie słyszałem narzekań. Wymyśliłeś coś co się nie broni.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2015 - 12:52

Napisz jak się ma twoje 160 m do tego co napisałeś o hałasie z S8 dobiegającym do omawianego osiedla, ktòre jest położone o wiele dalej. Połowa Choroszczy leży bliżej i nie słyszałem narzekań. Wymyśliłeś coś co się nie broni.

To dobrze że nie słyszałeś narzekań. Argument nie do obalenia. Co do odległości to po co dyskutować z faktami. Odsyłam do map.

#26 fan

fan

VIP

• Użytkownicy
  • 5364 postów

Napisano 11 listopad 2015 - 13:01

To dobrze że nie słyszałeś narzekań. Argument nie do obalenia. Co do odległości to po co dyskutować z faktami. Odsyłam do map.

No jak ty słyszałeś to faktycznie mamy problem :).

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2015 - 13:22

A jak się objawia jej "najgorszość"?

pierwszy lepszy przyklad to smiecie. Zabieraja raz w miesiacu. Latem kosze pelne bialych robali i smierdzace. U kazdego. Woda i scieki drozsze niz w Bialymstoku. Drozsze i gorsze. A na dodatek ostatnio wylaczali. To dopiero cyrk,placisz i wody nie ma bo wodociagi nie wyrabiaja. To pierwsze z brzegu przyklady

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2015 - 13:36

z tego co wiem zabieraja latem 2 razy w tygodniu

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2015 - 13:41

woda w bialymstoku ponad 6 zl, a w choroszczy chyba ponad 3 zł?

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2015 - 13:49

z tego co wiem zabieraja latem 2 razy w tygodniu

nie klam! Zabieraja raz w miesiacu. Daty odbioru w Choroszczy z mojej ulicy, tj.3maja:10sierpien,10wrzesien,8pazdziernik,9listopad i 14 grudzien.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2015 - 13:54

A moze nie wszedzie tak jest, zalezy od miejscowosci, czy ulicy...

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2015 - 13:56

woda w bialymstoku ponad 6 zl, a w choroszczy chyba ponad 3 zł?

nastepny "prawdomowny inaczej". Cena wody w choroszczy 3,80 w bialymstoku 3,42 . Scieki w choroszczy 5,30 w bialymstoku 3,37. To co podajesz to ceny w spoldzielni mieszkaniowej gdzie to sie sumuje. Wystarczy wejsc na stone wodociagow. Ta gmina to DNO!!!

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2015 - 14:00

A moze nie wszedzie tak jest, zalezy od miejscowosci, czy ulicy...

no moze w poznaniu zabieraja kilka razy w miesiacu,tak jak w Bialymstoku i tak jak powinno byc w cywilizowanym kraju. W calej miejsciwosci choroszcz i gminie w chwili obecnej odbior jest RAZ W MIESIACU

#34 fan

fan

VIP

• Użytkownicy
  • 5364 postów

Napisano 11 listopad 2015 - 14:08

Dwa x wm-cu to dla blokòw. Domy do tej pory jeden raz/mc i też uważam, że to i skutek między innymi spowodowany decyzją samych mieszkańcòw, ktòrzy mieli wybòr między częstszą wymianą, a niższą ceną. Ma się to zmienić od przyszłego roku w miesiącach letnich.

Użytkownik fan edytował ten post 11 listopad 2015 - 14:10

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2015 - 14:13

A ILE KOSZTUJE WYWIEZIENIE SZAMBA?

edit. Proszę nie używać Caps Lock-a!

Użytkownik Opiekun Forum edytował ten post 11 listopad 2015 - 20:05

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2015 - 14:19

A ILE KOSZTUJE WYWIEZIENIE SZAMBA?

choroszcz jest drozszy niz bialystok i taka jest prawda. Placi sie o wiele wiecej za gorszy standard. Chyba ze ktos uwaza za normalne zakrecanie wody i robaki wylazace z koszy. Ksiazke mozna napisac o tej dennej gminie.

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2015 - 14:20

to sie nie dziwie ze niekotre wioski chcialy przylaczenia do bialegostoku... ciekawe czy jeszcze bedą probowaly?

#38 fan

fan

VIP

• Użytkownicy
  • 5364 postów

Napisano 11 listopad 2015 - 14:23

Podatki od nieruchomości też są wyższe?

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2015 - 14:47

Podatki od nieruchomości też są wyższe?

co z tego ze podatek okolo 20 gr wyzszy na metrze jak gmina sobie odrobi w oplatach za wode i scieki sto razy tyle. Jak ktos szuka dzialek to niech szuka gdzie indziej, juchnowiec,suprasl,wasilkow. Smiech pusty ogarnia jak widze napis ze to najlepsza gmina w Polsce. Szkoda ze mieszkancow nie pytaja o opinie zanim przyznaja tytul. A stan drog i osniezanie to wgl hard core

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2015 - 14:49

nastepny "prawdomowny inaczej". Cena wody w choroszczy 3,80 w bialymstoku 3,42 . Scieki w choroszczy 5,30 w bialymstoku 3,37. To co podajesz to ceny w spoldzielni mieszkaniowej gdzie to sie sumuje. Wystarczy wejsc na stone wodociagow. Ta gmina to DNO!!!

Skoro to wiedziałeś i jest tak źle to dlaczego pobudowałeś się w Choroszczy a nie w Białymstoku? Zrobiłeś sobie na przektór? Sadomasochista hahah

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szeregówki, osiedle szumiących traw

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych