Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

opinie o osiedlu białostoczek

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 krzysiek_88

krzysiek_88

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 0 postów

Napisano 18 marzec 2014 - 10:37

Witam, mam zamiar kupić mieszkanie na I armi wojska polskiego w nowo wybudowanych blokach kobinatu budowlanego. Chciałbym się dowiedzieć czy to osiedle jest w miarę spokojne i co o nim sądzicie? Czy ktoś mieszka w tej okolicy i mógłby mi coś na ten temat powiedzieć. Z góry dzięki za pomoc:)

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2014 - 14:48

Witam, mam zamiar kupić mieszkanie na I armi wojska polskiego w nowo wybudowanych blokach kobinatu budowlanego. Chciałbym się dowiedzieć czy to osiedle jest w miarę spokojne i co o nim sądzicie? Czy ktoś mieszka w tej okolicy i mógłby mi coś na ten temat powiedzieć. Z góry dzięki za pomoc:)

I Armii WP to część przemysłowa dzielnicy

mieszkanie będziesz miał z widokiem na komin EC2

nie rób życiowej głupoty ! prezes niech sam zamieszka z dymkiem elektrociepłowni a wkrótce i spalarni

#3 Grzegorz25

Grzegorz25

Multikonto - Gupik, Pan Grzegorz, Suprasl, Mieszkaniec Grabówki

• Użytkownicy
  • 1961 postów

Napisano 18 marzec 2014 - 16:41

I Armii WP to część przemysłowa dzielnicy

mieszkanie będziesz miał z widokiem na komin EC2

nie rób życiowej głupoty ! prezes niech sam zamieszka z dymkiem elektrociepłowni a wkrótce i spalarni

jak mozesz to juz lepiej wybierz oś Piasta lub ul. 42 Pułku Piechoty ,[  nowy blok w ok. hotelu ] tez budowany przez Kombinat Budowlany , a jak chcesz poczytać więcej to popytaj na tym forum [ mysasiedzi ]

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2014 - 17:44

1 armii wojska polskiego to tzw.obwodowka a nie bialostoczek...
Osiedle bialostoczek to jest na lewo od ulicy tysiąclecia państwa polskiego...
Jedynym plusem jest szybki dojazd do centrum miasta z tej dzielnicy.
Na osiedlu tym mieszkam od 1983r.

#5 ~Elo~

~Elo~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2019 - 11:19

.a kto powiedział ze bialostoczek jest na lewo od tysiąclecia bialostoczek rozciąga się od tego wiaduktu przy dworcu kolejowym wzdłuż torów do węglowej i potem ma granice na andresra mączka i wzdłuż drugich torów. Cała elektrociepłownia to bialostoczek i okoliczne budynki

#6 ~bo~

~bo~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2019 - 15:01

.a kto powiedział ze bialostoczek jest na lewo od tysiąclecia bialostoczek rozciąga się od tego wiaduktu przy dworcu kolejowym wzdłuż torów do węglowej i potem ma granice na andresra mączka i wzdłuż drugich torów. Cała elektrociepłownia to bialostoczek i okoliczne budynki

Są kolorowe łąki.

#7 towarzysz_andrzej_1981

towarzysz_andrzej_1981

użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 137 postów

Napisano 10 sierpień 2019 - 17:32

Kiedyś słyszałem, że tam podobno straszy. Ale co konkretnie to już nie chcieli powiedzieć.

#8 towarzysz_andrzej_1981

towarzysz_andrzej_1981

użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 137 postów

Napisano 10 sierpień 2019 - 18:25

Kiedyś słyszałem, że tam podobno straszy. Ale co konkretnie to już nie chcieli powiedzieć.

Prawdopodobnie chodziło im o młodzież, która popiła się poczuwszy złudne bezpieczeństwo obecnego systemu.

#9 ~ujdzie od biedy~

~ujdzie od biedy~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2019 - 14:38

Jest galeria malutka ale jest

#10 towarzysz_andrzej_1981

towarzysz_andrzej_1981

użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 137 postów

Napisano 12 sierpień 2019 - 18:46

Jest galeria malutka ale jest

Hej "Ujdzie od biedy" warto też wspomnieć, że te galeryjki miażdżą sympatyczne  kobietki w warzywniakach osiedlowych.

#11 ~teresa~

~teresa~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 20:37

Prawdopodobnie chodziło im o młodzież, która popiła się poczuwszy złudne bezpieczeństwo obecnego systemu.

Żeby nie czuli sie bezpiecznie to by nie "popili".  Jeśli nie czujesz się bezpiecznie to przyznaj sie , co masz na sumieniu ?

#12 towarzysz_andrzej_1981

towarzysz_andrzej_1981

użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 137 postów

Napisano 12 sierpień 2019 - 20:56

Żeby nie czuli sie bezpiecznie to by nie "popili".  Jeśli nie czujesz się bezpiecznie to przyznaj sie , co masz na sumieniu ?

Kawiarniana spowiedź.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych