Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

opinie honda multi auto białystok

23 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~DAWID~

~DAWID~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2018 - 20:44

WITAM KORZYSTAŁEM Z USŁUG HONTA MULTI AUTO I JESTEM BARDZO NIEZADOWOLONY. PRACUJĄCY TAM PRACOWNIK OPLUŁ MNIE I POWIEDZIAŁ ŻE MOJEGO ZGNIŁEGO CIVICA NIE BĘDZIE ROBIŁ. PLUJE TAK SAMO NA TEN WARSZTAT ELO

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2018 - 02:33

WITAM KORZYSTAŁEM Z USŁUG HONTA MULTI AUTO I JESTEM BARDZO NIEZADOWOLONY. PRACUJĄCY TAM PRACOWNIK OPLUŁ MNIE I POWIEDZIAŁ ŻE MOJEGO ZGNIŁEGO CIVICA NIE BĘDZIE ROBIŁ. PLUJE TAK SAMO NA TEN WARSZTAT ELO

Wszystkie serwisy są takie same. Dno i wodorosty. Jedyne co potrafią to wystawianie faktur i robienie w chu... klienta. Spora część mechaników też tak robi. Ewidentnie sytuacja wskazuje na rozminięcie się nich z życiowym powołaniem. Byliby dobrymi kucharzami, albo krawcami, może cukiernikami.

#23 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 16 maj 2019 - 15:10

Odradzam ! , proponowano mi zakup  auta zastępczego, auto 1,5roczne, cena dobra. Po oczekiwaniu trzech tygodni kierownik sprzedazy aut uzywanych powiedział mi , ze muszę wziąć leasing u jego przedstawiciela w jego wskazanym Banku. Jesli nie, to wcale nie sprzeda mi samochodu. Ja chciałem wziąć leasing w swoim firmowym banku. Szkoda ,ze nie powiedział mi 3 tyg wczesniej ze mają takie niespotykane zasady bym nie czekał tyle czasu. Krętactwo i machloje. 

#24 ~klient~

~klient~
  • Goście

Napisano 16 maj 2019 - 18:52

wspołczuje osoboma , które kupiły hondę w Multi Auto i teraz muszą tam serwisować

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych