Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Operacja plastyczna nosa

operacja nosa operacje plastyczne łódź chirurg plastyczny łódź chirurgia plastyczna łódź

114 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 18:30

Na kafeterii też reklamy

#102 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2019 - 10:22

Czy ktoś jest już po? Ja dzisiaj wróciłam do domu... Cała zapuchniet

#103 ~Mika~

~Mika~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 22:35

Spokojnie, to normalne, że nos zaraz po operacji jest opuchnięty, u mnie tak naprawdę po miesiącu było już zupełnie ok. Operację nosa miałam w klinice dr Olender, w zeszłym roku. Jestem bardzo zadowolona. 

#104 ~marysieniennka~

~marysieniennka~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2019 - 09:39

U mnie opuchlizna schodziła nawet dłużej niż piszesz, aż się zaczęłam martwić, ale doktor Knakiewicz uspokoił, że chwila minie zanim zejdzie całkowicie... Doktor przyjmuje teraz w nowej klinice Knack Clinic i zabieg przeprowadził bez powikłań.

#105 ~Katya~

~Katya~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 17:58

Z moim znienawidzonym garbem i krzywą przegrodą pojechałam z polecenia do dr Boligłowy w Krakowie i chociaż niewiele o nim wiedziałam ale widziałam nos koleżanki spod jego ręki. Miałam całkowitą korektę i części kostnej i chrzęstnej i opuchlizna też długo schodziła, ale na szczęście miałam trochę zaległego urlopu do wybrania bo wyglądałam jak ofiara pobicia :D ale spokojnie to wszystko zejdzie w swoim czasie

#106 ~Ona~

~Ona~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2019 - 17:26

Marys u kogo operowałaś nos komu założyłaś sprawę?

#107 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2019 - 11:41

Marys u kogo operowałaś nos komu założyłaś sprawę?

Przeczytaj uważnie  wszystkie wpisy to będziesz wiedziała kto komu i dlaczego

#108 ~aniela~

~aniela~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2019 - 15:17

Nareszcie podczas trzaskania loda  nie haczę nosem.Wybuliłam konkretny hajs tam ale sie opłaciło

#109 ~Milena~

~Milena~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2019 - 14:21

Mnie większośc opuchlizny zeszła, już bez opareynków, zagojone ale lekarz mówi że jeszcze lekka opuchlizna jest ale to normalne bo po takich operacjach długo sie utrzymuje. Ale co najfajniejsze- mój nosek jest śliczny !!!!!!  piekny!!!   tylko dziękowac tym co mi taki ładny zrobili !!!!  Dr Osuch i jego ekipa to świetni profesjonaliści, cieszę sie że wybrałam tą klinikę i tych lekarzy bo teraz tylko się cieszyć i uśmiechać i chwalić nowym wyglądem :) Pozdrawiam wszystkich z radosnym uśmiechem!!!

#110 ~Milena~

~Milena~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2019 - 05:48

Znowu się sprzedałam za paczkę drobnych a obiecałam sobie że już nie będę

#111 ~Kamila~

~Kamila~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2019 - 22:48

Hej, jestem po konsultacjach u dr Greese-Łyko, czy ktoś z was robił u niego nosek? Zależy mi na czasie, ale zostałam postraszona możliwymi powikłaniami i zaczynam się zastanawiać czy warto, chociaż nos to mój największy kompleks od 14 roku życia

#112 ~Kamila~

~Kamila~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2019 - 05:52

Zapomniałam dodać że moje zdjęcie stawiają przy cukiernicy żeby dzieci nie podjadały cukru

#113 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 12:30

Operacje nosa to jedno wielkie oszustwo. Mnie dwukrotnie operował Skupin i zniszczył mój nos doszczętnie. Gdybym wiedziała, że te operowane nosy są takie brzydkie, asymetryczne, nie pasują do twarzy i są bardzo sztuczne, to bym się 100 razy zastanowiła decydując się na tak poważny zabieg. Wszędzie są reklamy i nieprawdziwe informacje. Mam takie wrażenie, że Ci chirurdzy sami sobie te opinie piszą. Jak można zachwycać się tymi operowanymi nosami? Skoro one wyglądają tak tragicznie! Niestety nie tylko mój nos po operacji wygląda znacznie gorzej, ale też cała moja twarz. Skupin pół mojego nosa amputował. Stworzył coś, co nie wygląda jak nos, tylko jak karykatura nosa. Jedna strona nosa się zapadła, a druga jest wypukła. Przed operacją symetria nosa była zachowana, a zatem miałam też zdecydowanie bardziej symetryczną twarz. Operacja nosa bardzo mnie oszpeciła!!! Nie polecam! Nie dajcie się nabrać na reklamy tych partaczy i oszustów!!!

#114 ~Joanny~

~Joanny~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 09:29

Teraz dlatego mam mniej klijentów na nocki a szef mnie ochrzania że mały dochód przynoszę.Niech to dyjabli

#115 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2019 - 15:37

Teraz dlatego mam mniej klijentów na nocki a szef mnie ochrzania że mały dochód przynoszę.Niech to dyjabli

Bardzo dobrze!!! Należałoby tych wszystkich chirurgów plastyków zoperować tak jak oni nas. Mnie Skupin tak urządził, że nie wyglądam jak człowiek, a przed operacją miałam normalną i naturalną twarz. Ta operacja nie była mi absolutnie do żadnego szczęścia potrzebna, bo totalnie zniszczyła mój naturalny wyraz twarzy i mój nos!!! Bardzo żałuję, bo nie miałam świadmości, że mój nos po operacji będzie wyglądać aż tak źle, tragicznie!!! Dałam się nabrać na te reklamy chirurgów plastyków, i zapewnienia, że operacją nosa można poprawić funkcję i kształt. To wszystko jest śmiechu warte, bo operacje niszczą nosy i niszczą twarze, a ja głupia dałam się na to nabrać... Gdzie ja miałam rozum??? Sama nie wiem...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych