Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Operacja plastyczna nosa

operacja nosa operacje plastyczne łódź chirurg plastyczny łódź chirurgia plastyczna łódź

114 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Ksym~

~Ksym~
  • Goście

Napisano 31 maj 2017 - 09:43

To chyba też zależy od tego, jak nos wygląda. U mnie nie było innej opcji jak właśnie operacja. Jestem z Katowic, a wiadomo, że tutaj w okolicach najlepszym chirurgiem jest dr Olender, więc mój wybór padł na jej klinikę. I jestem bardzo zadowolona. 

Też jestem z okolic Katowic i mam ogromny dylemat jakiemu chirurgowi powierzyć mój nosek :( jestem w stanie pojechać na drugi koniec Polski,żeby tylko uzyskać wymarzony efekt. Mój nos jest krzywy i długi,kompleks od lat...

#42 ~Marcieszka~

~Marcieszka~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2017 - 09:18

Mieszkam 50km od Wrocławia ale zdecydowałam się na operacje u Knakiewicza i nie zaluje mimo że troche wydalam ale rzeczywiście jest bardzo dobry. Warto przyjrzec się tym najbardziej znanym chirurgom z Polski jeśli ktos szuka lekarza dla siebie.

#43 ~Alicja28~

~Alicja28~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2017 - 09:24

robiłam niechirurgicznie kwasem hialuronowym u dr Bohdana Potockiego w Warszawie. Kwas hialuronowy pozwala wyrzeźbić doskonały nos, ale chyba nie nadaje się do złamań itp. U mnie chodziło o wgłebienie które miałam przed końcówką, nos wyglądał brzydko i nie pasował do mnie. Po zabiegu róznica ogromna.

#44 ~zennka~

~zennka~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2017 - 12:38

Też jestem z okolic Katowic i mam ogromny dylemat jakiemu chirurgowi powierzyć mój nosek :( jestem w stanie pojechać na drugi koniec Polski,żeby tylko uzyskać wymarzony efekt. Mój nos jest krzywy i długi,kompleks od lat...

Widziałem efekt opieracji nosa robionej w Łodzi u jakiejś pani doktor chorurg, nie pamiętam nazwiska, poszukaj może albo może ktoś wie i podpowie . Ale nosek super

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2017 - 10:40

Partacze tacy jak Żukowska sami sobie wypisują opinie pozytywne, a negatywne usuwają!! Proceder uprawiany przez ZUkowską od lat. Operacja u Zukowskiej to najgorsze co Ciebie może spotkać w zyciu!!! Omiń z daleka te głupią mał*** która nic nie umie!!! Mnie tak zszarpała życie operacją żę nie wiem co dalej ze mną będzie.  Chowam sie przed ludźmi przez nią!! Unikam publicznych miejsc aby nikt mnie nie widział bo sie wstydze wyglądu tak mnie oszpecila!

#46 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2017 - 10:49

Poczytajcie beauty forum operacje plastyczne

Zobaczycie co robia lekarze z nosami.

Uwazajcie na reklamy.Pozytywne opinie nie pokrywają się z umiejetnościami lekarzy

Masz 1000% racji. Tak podle zachwuje sie Żukowska która sama sobie wystawia pozytywy w sieci, aby nabrać ludzi. Pseudochirurg wystawia sobie pseudo-opinie z pseudo-reklamami. .....koleżanka tam miała, sąsiad tam miał zabieg -to . zalewa sieć po to aby Cie zwabić i wyciągnąć kase z Ciebie a efekt jest taki - masz potem zniszczone życie przez partacza!! Dalej ju żwiesz -chcesz sie wygadać na forum, a tu zonk -twoja opinie negatywne znikają jak kamfora - kto je usuwa?? A komu one przeszkadzają -PARTACZOWI!!! Partacz zamyka Ci usta aby więcej ludzi wykosić z kasy.

#47 ~anetkagronter~

~anetkagronter~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2017 - 09:26

Jestem po operacji nosa u Łatkowskiego i na koncowy efekt musze naprawde poczekac ale wizualnie... nooo jest duuuzo lepiej niz bylo. Nie zdawalam sobie sprawy z tego jak wiele osob zarowno mezczycn jak i kobiet poddaje sie tym zabiegom. Ja czekalam na zabieg pol roku, ale warto bylo.

#48 ~Wiktoria~

~Wiktoria~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2017 - 18:21

Nie chciałabym zostać odebrana jako hejterka, nie mam w zwyczaju wylewać swojej złości na forach internetowych ani w ogóle na nich pisać, ale ku przestrodze: zdecydowanie ODRADZAM dr. Jadczaka z Warszawy. Nie miałam wielkich problemów z nosem, tylko garbek, poza tym był zgrabny i symetryczny, normalnej wielkości.

Teraz mam grzbiet 2-3 razy szerszy, garbek minimalny został, czubek jest nienaturalnie podniesiony do góry, dużo większy i z jednej strony mam widoczną wypukłą chrząstkę, która- można powiedzieć- stworzyła mi nowy garbek, tylko w innym miejscu. 

Straciłam oszczędności, a w zamian mam duży, gruby i niesymetryczny nos z garbkiem mniejszym, niż był (ale jest nadal!)

Współpraca z doktorem układa się bardzo miło, dopóki klientka nie zacznie mówić, że coś jej się nie podoba. Nie jestem jakąś maniaczką, która robi sobie zdjęcia nosa i wynajduje nieistniejące problemy. Nos jest daleki od ideału i nadal jest źródłem kompleksów. 

Mam kontakt z inną pacjentką doktora i ona również ma problemy, bo efekty operacji są dużo gorsze, niż te, które obiecywał doktor.

Żałuję, że nie przeszukałam dokładniej dyskusji internetowych, może wtedy znalazłabym jakieś opinie negatywne o Jadczaku i nie wybrałabym tego akurat chirurga. 

#49 ~Adela~

~Adela~
  • Goście

Napisano 10 październik 2017 - 22:34

Dziewczyno, która szukasz chirurga w okolicach Katowic. Na pewno nie znajdziesz lepszego od dr Olender, sama jestem po zabiegu korekcji nosa. 

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2017 - 19:43

Mogę polecić świetnego specjalistę z okolic Wrocławia - Pana doktora Ryszarda Nawrockiego. Ma ogromne doświadczenie i umiejętności - warto się do niego zgłosić!

#51 ~alex~

~alex~
  • Goście

Napisano 26 październik 2017 - 08:09

Ja idę na konsultację do dr Osucha w Warszawie. Opinie ma dobre, efekty obejrzałam na stronie i na fb i bardzo mi się podoba. Jestem już właściwie zdecydowana, tylko muszę się dowiedzieć jak to będzie z przygotowaniami przed zabiegiem i dochodzeniem do siebie po nim. Jest ktoś już po zabiegu? Jak wrażenia?

#52 szczepan85047

szczepan85047

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 26 październik 2017 - 11:52

A nie lepiej samemu podjąć decyzję na podstawie jakiś własnych za i przeciw ? Ja zawsze robię sobie taką listę i potem odcinam sporą część opcji aż zostaje ta absolutnie najlepsza :P.

scapa polska

#53 ~cecylia388~

~cecylia388~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2017 - 14:37

Ja zabieg korekty nosa miałam robiony w Łodzi u doktor Doroty Żukowskiej i mogę ją szczerze polecić, pełen profesjonalizm i bardzo ludzka kobieta. Rekonwalescencja przebiegła szybko, nie było żadnych powikłań.

#54 ~Emi~

~Emi~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2017 - 22:10

Ja mogę polecić Art Medical Center ze Szczecina, pracują tam bardzo symapatyczni profesjonaliści. Nigdy się nie zawiodłam na tej klinice, a niejedną operację plastyczną u nich przeszłam :)

a który doktor

#55 ~Emi~

~Emi~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2017 - 22:11

Czekam na zona1005@wp.pl

#56 ~anastacia~

~anastacia~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2017 - 23:47

Z zakresu operacji plastycznych takich jak: plastyka brzucha, ginekomastia, facelifting, liposukcja czyli odsysanie tłuszczu, PLASTYKA NOSA, plastyka powiek i powiększanie piersi, i wiele innych, wykona dla ciebie klinika drchecinski.pl z Warszawy , serdecznie polecam! Jedna z najlepszych w jakich byłam!

#57 ~Martyna~

~Martyna~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2018 - 09:40

Widzę, że padło tu wcześniej nazwisko doktora Osucha. Ja miałam operację nosa po wypadku i trafiłam właśnie do Dr Osuch Clinic. Trochę skomplikowany przypadek ze mnie, nie będę tu wchodziła w szczegóły, ale faktycznie mogę potwierdzić, że w klinice miałam świetną opiekę i przed i po operacji. Doktor jest życzliwy, taktowny, ale konkretny, nie owija w bawełnę. Ja z czystym sumieniem polecam, bo uratował mi twarz. Dosłownie.. Wyglądałam strasznie. :(

#58 ~Martyna~

~Martyna~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2018 - 09:41

Widzę, że padło tu wcześniej nazwisko doktora Osucha. Ja miałam operację nosa po wypadku i trafiłam właśnie do Dr Osuch Clinic. Trochę skomplikowany przypadek ze mnie, nie będę tu wchodziła w szczegóły, ale faktycznie mogę potwierdzić, że w klinice miałam świetną opiekę i przed i po operacji. Doktor jest życzliwy, taktowny, ale konkretny, nie owija w bawełnę. Ja z czystym sumieniem polecam, bo uratował mi twarz. Dosłownie.. Wyglądałam strasznie. :(

#59 ~Pepsi~

~Pepsi~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2018 - 23:51

Nie chciałabym zostać odebrana jako hejterka, nie mam w zwyczaju wylewać swojej złości na forach internetowych ani w ogóle na nich pisać, ale ku przestrodze: zdecydowanie ODRADZAM dr. Jadczaka z Warszawy. Nie miałam wielkich problemów z nosem, tylko garbek, poza tym był zgrabny i symetryczny, normalnej wielkości.

Teraz mam grzbiet 2-3 razy szerszy, garbek minimalny został, czubek jest nienaturalnie podniesiony do góry, dużo większy i z jednej strony mam widoczną wypukłą chrząstkę, która- można powiedzieć- stworzyła mi nowy garbek, tylko w innym miejscu. 

Straciłam oszczędności, a w zamian mam duży, gruby i niesymetryczny nos z garbkiem mniejszym, niż był (ale jest nadal!)

Współpraca z doktorem układa się bardzo miło, dopóki klientka nie zacznie mówić, że coś jej się nie podoba. Nie jestem jakąś maniaczką, która robi sobie zdjęcia nosa i wynajduje nieistniejące problemy. Nos jest daleki od ideału i nadal jest źródłem kompleksów. 

Mam kontakt z inną pacjentką doktora i ona również ma problemy, bo efekty operacji są dużo gorsze, niż te, które obiecywał doktor.

Żałuję, że nie przeszukałam dokładniej dyskusji internetowych, może wtedy znalazłabym jakieś opinie negatywne o Jadczaku i nie wybrałabym tego akurat chirurga. 

Mam dokładnie takie same powikłania po dr. JADCZAKU .

#60 ~Pepsi~

~Pepsi~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2018 - 23:52

Mam dokładnie takie same powikłania po dr. JADCZAKU .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych