Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Operacja plastyczna nosa

operacja nosa operacje plastyczne łódź chirurg plastyczny łódź chirurgia plastyczna łódź

114 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~nosata Zocha~

~nosata Zocha~
  • Goście

Napisano 23 luty 2016 - 21:59

Jeśli szukasz dobrej chirurg polecam dr Dorotę Żukowska. Tak się składa, że mnie również operowała i złego słowa nie powiem. Nos wyszedł perfekto...tak jak chciałam.

co ty gadasz mi tak zooperowała że mam nos jak klamka od zakrystii  :(

#22 ~makamba~

~makamba~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2016 - 11:19

Może za wcześnie na super efekt, niestety trzeba troszkę poczekać bo zaraz po op nosek wygląda nie tak  pięknie jak byśmy chciały i oczekiwaly, nosek długo sie goi , jest opuchnięty nawet po zdjeciu tych opatrunków. Ja miałam długo opuchnięty  po op ale i tak ładniejszy niż przed operacją, a teraz  to już ideał . Suoer sie lekarka Żukowska spisałą! Kazdemu ją bedę chwalić

#23 ~Royal~

~Royal~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2016 - 13:17

no wiadomo, dzień po operacji wcale się ładnie nie wygląda. Ja byłam u dra Piotra Osucha w jego nowej klinice na Puławskiej. Wszystko poszło super. Dr Piotr jest świetnym chirurgiem plastykiem i mogę go polecać z czystym sumieniem.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 maj 2016 - 19:20

Mój nosek po operacji  jest śiczyyyyyy , dr Dorota Żukowska spisała sie na złoty medal !!!

#25 ~Karinta~

~Karinta~
  • Goście

Napisano 31 maj 2016 - 20:06

Doskonale wiem, jakim kompleksem może być nos w kształcie skoczni narciarskiej. Też jestem po zabiegu, u dr Anny Olender (klinika w Żarkach Letnisko, niedaleko Katowic). I mogę powiedzieć jedno, zostałam wyleczona z kompleksu. W końcu mam piękny, kształtny nos :)

#26 alicjaa2

alicjaa2

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 22 lipiec 2016 - 19:09

Dziś moja siostra jest już po operacji nosa i ma się świetnie. Od dziecka jej największym kompleksem był garbaty, krzywy nos. Po ukończeniu 18 lat zdecydowała się na operację w Gabinecie Leszczyński - http://www.gabinety-...et/korekta-nosa Z mojej strony mogę powiedzieć, że nosek wygląda cudownie, mały, prosty, bez garbu. Siostra zadowolona, a to najważniejsze.

#27 ~nat~

~nat~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2016 - 14:40

a czy ktoś może podać cenę całkowitej korekty nosa u dr Osucha?

#28 ~Magdalena~

~Magdalena~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2016 - 14:00

Hej dziewczyny.i jak wasze noski?tez mam w planach operacje swojego.Ile placilyscie u dr Zukowskiej i czy jestescie zadowolone z efektu koncowego.odpiszcie prosze
hej Wioletta jesteś chciałam.pogadać na temat noska bo mieszkam koło łodzi i zamierzam robić za jakieś 3miesiace operacje noska.u właśnie doktor Żukowskiej lub doktora pisery.ale chciałabym bym pogadać z tobą na temat kosztów i zmiany z jakiego noska na jaki;).pozdrawiam.magda[/quote]

#29 ~Marcela~

~Marcela~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2016 - 12:10

Szukam dobrego chirurga plastycznego do operacji nosa po wypadku

Doradźcie kogoś najblizej Łodzi, nikt w rodzinie ani wśród  znajomych nie robił operacji plastycznej i nie mam sie kogo poradzić

Myślę, że korekta nosa to bardzo ważna sprawa i nie trzeba się ograniczać do Łodzi i okolic. Ja swój zabieg przeprowadziłam w klinice Promedion w Warszawie u doktora Charazińskiego. Konsultacje, operacja oraz okres pooperacyjny bez zastrzeżeń. A co najważniejsze zgrabny i prosty nos! Sama klinika na uboczu, profesjonalni pracownicy. 

#30 ~Evrika~

~Evrika~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2016 - 10:34

Moim nosem zajęła się dr Olender w klinice w Żarkach Letnisko. W klinice spędziłam dwa dni, zabieg udał się bardzo fajnie, bo wiadomo, że nos akurat jest taką częścią ciała, której nie można przykryć, a był to mój ogromny kompleks. Dr Olender wykonała dobrą robotę. Ale na plus zasługuje też podejście do pacjenta, rzeczowa, konkretna i wszystko spokojnie tłumaczyła (a byłam zestresowana i miałam milion pytań) :)

#31 ~Róża~

~Róża~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2016 - 12:39

Mój nos jest haczykowaty- z dużym garbem. Wielu wyzwisk doświadczyłam ze strony innych.W końcu postanowiłam coś z tym zrobić. Jestem już po konsultacji w klinice Promedion u dr Charazińskiego.Cudowny człowiek, ciepły życzliwy i kompetetnty -wszystko mi wyjaśnił. Jestem w trakcie wykonywania potrzebnych badań i już nie moge sie doczekać na termin zabiegu.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2017 - 03:18

Ja po operacji u Żukowskiej w Łodzi , zadowolony z efektu. Nos po zlamaniu i garb też zlikwidowała ładnie, prosty jest , polecam  bo dobrze zoperowała, jak chciałem

#33 ~Olga653~

~Olga653~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2017 - 15:15

Ja również mam za sobą operację plastyczną nosa, którą wykonał mi dr Łątkowski w Polanicy Zdrój. Lekarz ten jest świetnym specjalistą. Zmniejszył mi nos oraz zmienił jego kształt. Przez ok. 9 dni po operacji musiałam nosić opatrunek. Potem został już zdjęty a ja ewentualne zasinienia mogłam zamaskować makijażem. Aktualnie mój noc wygląda super. W końcu nie mam z jego powodu kompleksów. 

#34 raberat

raberat

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 19 styczeń 2017 - 11:22

A ja nigdy bym nic w sobie nie zmienił....

#35 ~Olga~

~Olga~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2017 - 20:39

ja się zdecydowałam na korektę nosa. Od zawsze miałam kompleksy na tym punkcie, ale jakoś coś mnie powstrzymywało. W koncu po długich przemyśleniach poszłam do szpitala medicover na konsultacje i omówienie operacji. I powiem wam, że to była najlepsza decyzja w moim życiu. Teraz mam piękny, zgrabny nosek a kompleksy odeszly w niepamięc :) grunt to znaleźć dobrego chirurga który będzie wiedział co ma robić i zapewni wam najlepszą opiekę

#36 ~zoe~

~zoe~
  • Goście

Napisano 28 luty 2017 - 10:26

Ja polecam poczytać o modelowaniu twarzy Regenyalem - mniej bólu niż przy operacji, a efekty są naprawdę niezłe. U mnie nos był lekko zgarbiony, a dzięki tym wypełnieniom wszystko ładnie się wyrównało.

#37 ~Katia~

~Katia~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2017 - 22:38

To chyba też zależy od tego, jak nos wygląda. U mnie nie było innej opcji jak właśnie operacja. Jestem z Katowic, a wiadomo, że tutaj w okolicach najlepszym chirurgiem jest dr Olender, więc mój wybór padł na jej klinikę. I jestem bardzo zadowolona. 

#38 granitka

granitka

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 25 kwiecień 2017 - 20:58

W Białymstoku przyjmuje dr Dorota Żukowska, ma rzeczywiście bardzo  dobre opinie. Sama u niej operowałam się rok temu i polecam serdecznie. Klinika Humana Medica Omeda

#39 ~Kinol~

~Kinol~
  • Goście

Napisano 20 maj 2017 - 20:32

Poczytajcie beauty forum operacje plastyczne

Zobaczycie co robia lekarze z nosami.

Uwazajcie na reklamy.Pozytywne opinie nie pokrywają się z umiejetnościami lekarzy

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2017 - 20:35

W Warszawie polecam dr Marcina Jadczaka. Z wielkiego kinola z garbem stworzył mi piekny, zgrabny nosek.

Nie wierzę

Poczytaj beauty forum operacje plastyczne

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych