Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Operacja plastyczna nosa

operacja nosa operacje plastyczne łódź chirurg plastyczny łódź chirurgia plastyczna łódź

114 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ama~

~ama~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2015 - 14:45

Szukam dobrego chirurga plastycznego do operacji nosa po wypadku

Doradźcie kogoś najblizej Łodzi, nikt w rodzinie ani wśród  znajomych nie robił operacji plastycznej i nie mam sie kogo poradzić

#2 ~Magdalena S.~

~Magdalena S.~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2015 - 10:19

Szukam dobrego chirurga plastycznego do operacji nosa po wypadku

Doradźcie kogoś najblizej Łodzi, nikt w rodzinie ani wśród  znajomych nie robił operacji plastycznej i nie mam sie kogo poradzić

W Łodzi na Piotrkowskiej masz Dermed- tam popytaj. Jest tam lekarka co robi operacje plastyczne, siostrzenica operowała u niej odstające uszy

#3 ~Lambila~

~Lambila~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2015 - 22:59

Nie mam wielkiego doświadczenia, jeśli chodzi o same zabiegi, ale na konsultacjach przes swoim zabiegiem byłam kilku. Zdecydowałam się na zabieg u dr Olender (na Śląsku) i uważam, że był to strzał w dziesiątkę. Zabieg wykonany bardzo dobrze, jestem zadowolona z efektów. Pani dr bardzo rzetelna i kontaktowa osoba. A potwierdzam, że im dalej od Warszawy, ceny bardziej przystępne.

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2015 - 20:37

Poczytaj opinie o dr Żukowskiej- operuje i w Łodzi i w Białymstoku, ja jestem u niej zapisana na operacje uszu , piszą o niej dobrze

#5 bator55

bator55

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 21 marzec 2015 - 21:22

Najlepiej własnie poczytaj opienie najlepszych lekarzy. W internecie zapewne znajdziesz.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2015 - 18:01

W Warszawie, jakbyś potrzebowała polecam się wybrać do Dra Osucha. Świetny specjalista, ale też miły ma bardzo fajne podejście do pacjentów.

#7 ~bozomka~

~bozomka~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2015 - 09:49

ja polecam sprawdzic, ktory z lekarzy moze pochwalic sie certyfikatem lekarza medycyny estetycznej, dopiero takiemu wedlug mnie mozna zaufac :)

#8 ~vrazy~

~vrazy~
  • Goście

Napisano 08 maj 2015 - 11:12

to prawda bez dokładnego sprawdzenia ja bym nie poszła do lekarza. Bo sobie można krzywdę zrobić i żałować na całe życie. Ale wspominany wyżej dr Osuch jest faktycznie bardzo dobrym specjalistą. Moim zdaniem jednym z lepszych, jeśli chodzi o operacje plastyczne, szczególnie w kwestii biustów. 

#9 ~Zuz~

~Zuz~
  • Goście

Napisano 26 maj 2015 - 21:52

a ja też sprawdziłam swojego lekarza i ma certyfikat medycyny estetycznej! cieszę się bo wiem żę jestem w dobrych rękach!

#10 wiolett

wiolett

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 30 maj 2015 - 16:02

Jeśli chirurg plastyczny to tylko z Białegostoku dr Dorota żukowska- fachowa opieka, miła , dobra lekarka, a praca jej rąk na wagę złota. Nosek śliczny i w końcu zachciało na nowo się życ

#11 ~tivka~

~tivka~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2015 - 21:49

każdy z nas ma pewnie "swojego" lekarza...ja dużo szukałam, zresztą nie lada operacja to jest:) w każdym razie po paru wyzytach znalazłam, też miał ten certyfikat (troszkę się uspokoiłam w związku z tym) i teraz już jestem po operacji!

#12 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2015 - 14:12

W Warszawie polecam dr Marcina Jadczaka. Z wielkiego kinola z garbem stworzył mi piekny, zgrabny nosek.

#13 megan1989

megan1989

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 07 wrzesień 2015 - 06:49

Jeśli chirurg plastyczny to tylko z Białegostoku dr Dorota żukowska- fachowa opieka, miła , dobra lekarka, a praca jej rąk na wagę złota. Nosek śliczny i w końcu zachciało na nowo się życ

hej Wioletta jesteś chciałam.pogadać na temat noska bo mieszkam koło łodzi i zamierzam robić za jakieś 3miesiace operacje noska.u właśnie doktor Żukowskiej lub doktora pisery.ale chciałabym bym pogadać z tobą na temat kosztów i zmiany z jakiego noska na jaki;).pozdrawiam.magda

#14 megan1989

megan1989

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 07 wrzesień 2015 - 21:12

Witam
Szukam kogoś kto operował nosek w łodzi.chetnie bym porozmawiala i dowiedziała się coś na tematoperacji i ceny i jej wyniku;) proszę o wiadomości.podam maila w razie czego maadziak1989@interia.pl.tez szykuje sięna opoperacje

#15 ~nie-polecam-zukowskiej~

~nie-polecam-zukowskiej~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2015 - 11:58

Odradzam Żukowską. Zabiegi wykonuje fatalnie, w moim przypadku dziwie sie że jeszcze zyje po jej operacji. Brak dok. medycznej pomimo wielokrotnych próźb ciagle klamala że jej nie ma i nie da. Brak dowodu zapłaty za zabieg, brak kontaktu z nią. Radż sobie sama. Nic juz nie mozna zrobić z tak zeszpeconym efektem jej pseudo-operacji.

#16 ~olisia~

~olisia~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2015 - 20:45

Witam
Szukam kogoś kto operował nosek w łodzi.chetnie bym porozmawiala i dowiedziała się coś na tematoperacji i ceny i jej wyniku;) proszę o wiadomości.podam maila w razie czego maadziak1989@interia.pl.tez szykuje sięna opoperacje

Witam

Megan, napisałam do Ciebie na maila bo pytałas o operacje u dr Żukowskiej - ja sie u niej operowałam rok temu, teraz operuje u niej jeszcze uszy-przeczytaj. Dla mnie Zukowska to super chirurg plastyk , ale wszystko ci napisałam w mailu

#17 ~Norbert~

~Norbert~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2015 - 20:20

Megan, napisałam do Ciebie na maila bo pytałas o operacje u dr Żukowskiej - ja sie u niej operowałam rok temu, teraz operuje u niej jeszcze uszy-przeczytaj. Dla mnie Zukowska to super chirurg plastyk , ale wszystko ci napisałam w mailu

Też bede u niej operować nos mam termin na grudzień

#18 ~Roksana~

~Roksana~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2015 - 09:45

Ja również jestem zdecydowana na operację plastyczną nosa, a czy może ktoś polecić sprawdzoną klinikę ze Szczecina?

#19 ~Paulina~

~Paulina~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2015 - 18:11

Ja mogę polecić Art Medical Center ze Szczecina, pracują tam bardzo symapatyczni profesjonaliści. Nigdy się nie zawiodłam na tej klinice, a niejedną operację plastyczną u nich przeszłam :)

#20 ~makamba~

~makamba~
  • Goście

Napisano 23 luty 2016 - 21:31

Jeśli szukasz dobrej chirurg polecam dr Dorotę Żukowska. Tak się składa, że mnie również operowała i złego słowa nie powiem. Nos wyszedł perfekto...tak jak chciałam.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych