Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

38 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2013 - 14:36

Hej, mój problem polega na tym że mój nos jest krzywy. Mam problemy z oddychaniem w niektórych pomieszczeniach, nos się zatyka.. przez do musze nagminnie stosować krople zeby poczuć się lepiej.. Czy w tej sytuacji mogę starać się aby NFZ w pewnej części dofinasował moja operację nosa ?

#22 ~Gienia~

~Gienia~
  • Goście

Napisano 02 luty 2013 - 18:46

Mam duży biust boli mnie kręgosłup zwłaszcza pod koniec dnia.Czy mogłabym starać się o dofinansowanie na operacje zmniejszenie piersi z nfz.Gdzie się udać? Mam 80 pod biustem,miseczki G,H największe są małe.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 maj 2013 - 21:09

ja rowniez mam problem ale takie odsysanie tłuszczu kosztuje 8000 tys zwykly czlowiek taki biedny zawsze pozostanie kreaturom pozddrawiam tych co naprawde maja powazne problemy

#24 ~cyklop~

~cyklop~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2013 - 22:46

CYTAT(bbl @ 27.12.2008, 15:19:47) <{POST_SNAPBACK}>
jak nazywa się ten szpital?

szpital nazywa sie wojewodzki wiec napewno jest jesden

ja pierdu, tobie to już zadna operacja nie pomoże, głupoty nie da się wyleczyć. Jak szpital wojewódzki może byc jeden skoro mamy tyle województw? heee? człowieku!!!!!!!!!!!

#25 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 04 październik 2013 - 21:41

Chciałam sie dowiedzieć jak można starać sie o dofinansowanie z NFZ na zmniejszenie piersi. Mam bardzo duze co spodowodowalo bóle i sprzywienie kręgosłupa, ramion, karku. Jakie kliniki współpracują z NFZ ?

#26 ~mala001~

~mala001~
  • Goście

Napisano 05 luty 2014 - 16:48

Chciałam sie dowiedzieć jak można starać sie o dofinansowanie z NFZ na zmniejszenie piersi. Mam bardzo duze co spodowodowalo bóle i sprzywienie kręgosłupa, ramion, karku. Jakie kliniki współpracują z NFZ ?

Magda na forum kafeterii jest bardzo rozbudowany watek na temat zmniejszania piersi refundowanego przez NFZ. Forumowiczki same przez to przechodzily i napewno odpowiedza na Twoje pytania. Ponizej link na forum.

http://f.kafeteria.p...219&start=10680

Powodzenia

#27 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2014 - 16:35

witam jak starać się o refundacje NFZ jeśli mam niedorozwój piersi nie wiedziałam że mogę się wogóle starać o cos takiego z góry będę wdzięczna za pomoc.

#28 ~ala~

~ala~
  • Goście

Napisano 14 październik 2014 - 12:55

Ja nie mam już siły na czekanie na operację refundowaną przez NFZ. Mam za duże piersi, probolemy z kręgosłupem.

Dowiadywałam się u dra łątkowskiego ile może taka operacja kosztować, jetem jeszce umówiona do dra Szczyta.

Najbardziej mimo wszytsko boję się powikłan.

#29 mirella

mirella

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 13 listopad 2014 - 16:57

witam! mam 26 lat  i mialam udar przyczynily sie do tego tetniaki o ktorych nie mialam pojecia. przeszlam dwie operacje ratujace mi zycie!musieli niestety usunac mi kosc czaszki bo byl zbyt duzy obzek mozgu! niebawem mam miec rekonstrukcje czaszki! czy nalezy mi sie dofinansowanie z nfz??bardzo prosze o odpowiedz!!! pozdrawiam!!

#30 kmilazb

kmilazb

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 19 luty 2015 - 08:42

Sama jak byłam dzieckiem miałam wypadek i zdeformowaną małżowinę uszną, nie robiono mi z tym lata nic a jak dowiadywałam się kilka lat temu o dofinansowanie to te procedury by mnie chyba dodatkowo doprowadziły do szału i wprowadziły w dalsze kompleksy. Sama zebrałam pieniądze i zoperowałam się u nas w Białymstoku u dr Doroty żukowskiej. Ciekawa jestem jak to teraz wygląda z tym dofinansowaniem. A lekarkę polecam, ja jej zawdzięczam piekne ucho

#31 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2015 - 15:34

Witam, mam bardzo drobna figure i biust "F". Gdzie mam sie udac, mieszkajac w Warszawie i jak postarac sie o dofinansowanie? Nie potrafie dluzej dzwigac tego "ciezaru"... Mam bole kregoslupa i glowy. Prosze o odpowiedz!

Ja mam H i jakoś chodzę :)

#32 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 05 luty 2016 - 12:46

Witam

Moja mama po urodzeniu mnie nie była w stanie zrzucić zbędnych kilogramów. było to spowodowane podawaniem jej silnych leków w czasie ciąży.

aktualnie wazy

wzrost 170

w talii więcej niż 150 cm

przez obciążenie wysiada jej kręgosłup i stawy

ma również problem z ciśnieniem i cukrzyce

1. czy jest możliwa operacja usunięcia worka tłuszczu zważywszy na jej problem z ciśnieniem i cukrzyca?

2.znajoma powiedziała mi, że możliwe jest że jeśli podda się operacji, NFZ sfinansuje operacje.

czy to prawda?

Grzegorz

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 luty 2016 - 12:50

Witam

Moja mama po urodzeniu mnie nie była w stanie zrzucić zbędnych kilogramów. było to spowodowane podawaniem jej silnych leków w czasie ciąży.

aktualnie wazy

wzrost 170

w talii więcej niż 150 cm

przez obciążenie wysiada jej kręgosłup i stawy

ma również problem z ciśnieniem i cukrzyce

1. czy jest możliwa operacja usunięcia worka tłuszczu zważywszy na jej problem z ciśnieniem i cukrzyca?

2.znajoma powiedziała mi, że możliwe jest że jeśli podda się operacji, NFZ sfinansuje operacje.

czy to prawda?

Grzegorz

zapomniałem dodać ze wazy ok 200kg

#34 ~Natalia~

~Natalia~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2018 - 12:07

Jeżeli urodzilam sporo dzieci i mam nadmiar tluszczu w brzuchu tez dalo by zrobic operacje na wycinanie ?

#35 ~katarinka~

~katarinka~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2018 - 23:09

Można zrobic taki zabieg chirurgiczny plastyka brzucha się nazywa polega np. na spłaszczeniu brzucha, usunięcia nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej oraz zbędnych partii skóry, ma na celu wzmocnienie mięśni ściany jamy brzusznej itd. poczytaj sobie więcej tutaj orthos.pl/operacje/chirurgia-plastyczna/plastyka-brzucha/ może się przyda :)

#36 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2018 - 20:31

Jeżeli urodzilam sporo dzieci i mam nadmiar tluszczu w brzuchu tez dalo by zrobic operacje na wycinanie ?

Sprawdź czy nie masz przepukliny i rozstępu kresy białej. Mogą Ci przy okazji zrobić plastykę brzucha - na nfz. Kraków Szpital Bonifratrów - tam Ci zrobią na 100%

#37 ~Frenia~

~Frenia~
  • Goście

Napisano 09 maj 2018 - 23:30

Moja nie była refundowana przez NFZ, bo robiłam sobie korektę krzywej przegrody nosowej. Ale trafiłam do świetnego chirurga, dr Anny Olender, naprawdę mogę polecić, jesli szukacie dobrego chirurga plastycznego na południu kraju. Ale mimo wszystko, nie planuję kolejnych operacji ;)

#38 ~Klepsydra~

~Klepsydra~
  • Goście

Napisano 12 maj 2018 - 10:22

Witam, chcialabym powiekszyc piersi. Da sie na nfz i gdzie?

#39 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2019 - 23:06

Witam szukam pomocy od 18 lat walczę z fałda brzuszka i znowusz bende walczyła bolą nie już plecy od dnia i jest brzydki zapach odparza mi się brzuch używam dużo anty prespirantow tam lub pudru błagam o pomoc gdzie jest refundowane operacja i gdzie mam sie zglosc

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych