Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:53

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:49

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:45

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:38

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:36

Wyświetl nową zawartość »

37 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~bbl~

~bbl~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2008 - 13:42

Witam,

Miałem wypadek samochodowy 8 lat temu. Niestety skończyło się to urazem twarzy, przez co jest ona zniekształcona. Moje życie utraciło blask ale to nie o tym chce pisać...., czy w moim przypadku mogę starać się o dofinansowanie operacji plastycznej NFZ?. Bardzo proszę o odpowiedź.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2008 - 14:02

CYTAT(bbl @ 20.12.2008, 13:42) <{POST_SNAPBACK}>
Witam,

Miałem wypadek samochodowy 8 lat temu. Niestety skończyło się to urazem twarzy, przez co jest ona zniekształcona. Moje życie utraciło blask ale to nie o tym chce pisać...., czy w moim przypadku mogę starać się o dofinansowanie operacji plastycznej NFZ?. Bardzo proszę o odpowiedź.

chyba w szpitalu wojewodzkim jest poradnia ktora wykonuje operacje tego typu za darmo

#3 ~bbl~

~bbl~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2008 - 14:19

CYTAT(Gość @ 20.12.2008, 14:02) <{POST_SNAPBACK}>
chyba w szpitalu wojewodzkim jest poradnia ktora wykonuje operacje tego typu za darmo

jak nazywa się ten szpital?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2010 - 19:41

CYTAT(bbl @ 27.12.2008, 15:19:47) <{POST_SNAPBACK}>
jak nazywa się ten szpital?

szpital nazywa sie wojewodzki wiec napewno jest jesden

#5 ~~Natalia~~

~~Natalia~~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2010 - 17:54

Witam. mam pytanie dotyczace dofinansowań przez NFZ operacji plasycznej. Bedac dwuletnim dzieckiem wylalam na siebie goracy rosól efektem tego jest poparzenie calej klatki piersiowej. wlacznie z (lewa) piersia. dzis mam skonczone 18 lat. moja blizna przeszkadza mi poniewaz bedac kobieta wstydze sie akladac bluzek z dekoldami czuje sie poproatu zle z tak ielka i widoczna blizna. czy moje opazenie kwalifikuje sie do dofinansowania przezNFZ? BARDZO PROSZE O ODPOWIEDZ.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2010 - 18:41

CYTAT(~Natalia~ @ 10.06.2010, 18:54:57) <{POST_SNAPBACK}>
Witam. mam pytanie dotyczace dofinansowań przez NFZ operacji plasycznej. Bedac dwuletnim dzieckiem wylalam na siebie goracy rosól efektem tego jest poparzenie calej klatki piersiowej. wlacznie z (lewa) piersia. dzis mam skonczone 18 lat. moja blizna przeszkadza mi poniewaz bedac kobieta wstydze sie akladac bluzek z dekoldami czuje sie poproatu zle z tak ielka i widoczna blizna. czy moje opazenie kwalifikuje sie do dofinansowania przezNFZ? BARDZO PROSZE O ODPOWIEDZ.

TAK! Operacja zostanie wykonana CAŁKOWICIE ZA DARMO

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2010 - 19:33

CYTAT(Gość @ 10.06.2010, 19:41:53) <{POST_SNAPBACK}>
TAK! Operacja zostanie wykonana CAŁKOWICIE ZA DARMO

dziekuje za odpowiedz. mam jeszcze pytanie napiszcie mi prosze w jaki sposob teraz mam zalatwic dofinansowanie z gory dziekuje

#8 ~ania r~

~ania r~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2010 - 21:58

operacje za pieniądze z NFZ finansowane ale dla cierpiących osób po wypadkach, a nie dla panienek które zamiast wziąsc się za porządne coś w życiu poprawiają sobie noski państwo tak nie ma dużo funduszy na NFZ

#9 ~moni~

~moni~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2010 - 19:31

noski to czasem powód depresji - zastanów się co wygadujesz...

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2010 - 14:31

CYTAT(ania r @ 18.06.2010, 22:58:46) <{POST_SNAPBACK}>
operacje za pieniądze z NFZ finansowane ale dla cierpiących osób po wypadkach, a nie dla panienek które zamiast wziąsc się za porządne coś w życiu poprawiają sobie noski państwo tak nie ma dużo funduszy na NFZ

skoro dziewczyna pisze ,że wylała na siebie gorącą zupę(jak była mała) to to kwalifikuje się jako wypadek. dry.gif Wiadomo ,że powiększanie piersi , odsysanie tłuszczu NFZ nie zrefunduje.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2010 - 22:20

CYTAT(Gość @ 22.06.2010, 15:31:06) <{POST_SNAPBACK}>
skoro dziewczyna pisze ,że wylała na siebie gorącą zupę(jak była mała) to to kwalifikuje się jako wypadek. dry.gif Wiadomo ,że powiększanie piersi , odsysanie tłuszczu NFZ nie zrefunduje.

Powiększanie piersi refundują, jeśli w wyniku raku piersi je stracilaś, bądź jeśli masz niedorozwój piersi:) albo jakieś widoczne genetyczne "mankamenty":)

#12 ~ups~

~ups~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2011 - 10:41

Ale czerwoną ma gębę

#13 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2011 - 12:51

Witam,
Czy jeśli w wieku 18stu lat (3 lata temu) miałam operację nowotworu który pojawił mi się na ramieniu i została brzydka blizna to mogę się starać o plastykę blizny z NFZ?

#14 ~Małgorzata~

~Małgorzata~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2011 - 20:40

Witam.
Chciałabym zapytać czy NFZ refuduje zabieg wszczepienia implantów łydek? Uległam wypadkowi 4 lata temu, skutkiem był pęknięty kręgosłup, niedowład nóg. W tej chwili zaczęłam chodzić bez kul, jednak mam potworne zaniki mięśni łydek, które jak mówią lekarze raczej już się nie odbudują do formy w jakiej były. Wpędza mnie to w ogromną depresję i utrudnia życie. Unikam zdejmowania spodni, nie mam mowy o plaży a rozebranie się przed kimkolwiek jest wielkim problemem z powodu tej wielkiej dysproporcji. Zamiast mięśni łydek mam sflaczałe worki. Reszta ciała wygląda normalnie. Bardzo proszę o odpowiedz czy jest szansa na dofinansowanie gdyz nie stac mnie na taki zabieg. Pozdrawiam.

#15 ~Steelkatannah1992~

~Steelkatannah1992~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2012 - 20:26

Witam. Mam 20 lat, a wyglądam na 50 z twarzą 5 latki. Bardzo chciałabym schudnąć, jednakże moje zdrowie nie pozwala mi na uprawianie sportu, na siłownię mnie nie stać i nie mam z kim chodzić na spacery. Poza tym mam miesiączkę 2 razy częściej niż każda normalna kobieta, a przedtem strasznie mi się chce słodkiego i słonego (głównie czekolady), czuję, że mam zatrzymaną wodę w organiźmie i piję strasznie dużo herbat, a słyszałam, że napoje energetyzujące przyśpieszają metabolizm, więc może zacznę. Poza tym mam poliki wielkości Brazylii i podbródek (przez co moje oczy wydają się mniejsze niż są w rzeczywistości, co mnie bardzo martwi) a chciałabym mieć twarz bardziej trójkątną, widoczne kości policzkowe i większe oczy. Marzę też o gęstych i długich włosach, a tłuszczą mi się niemiłosiernie i robią mi się rozdwojone końcówki. Poza tym mam cienie pod oczami (podkład nie pomaga) i obwisłe cycki. Patrzeć na siebie nie mogę, w lustrze widzę tłustowłosą ropuchę o ciele słonia. Pomóc mi może tylko operacja plastyczna i kosmetyczka (ale kosmetyczka mnie boli, na wizażystkę mnie nie stać), a w życiu nie wyżebrzę tyle, ile potrzeba (przez niestabilność emocjonalną nie jestem zdolna do pracy, wynudziłabym się i nie wiedziałabym, co i jak zrobić), więc nigdy nie będę piękna i nigdy nie będę miała chłopaka (chyba, że byłby ślepy i głuchy, takiej brzyduli nikt by nie chciał). Biorę leki na serce, Beto 150 ZK (wcześniej miałam 200), Kalipoz i Magne B6, na serce. Pewnie mają jakieś niepożądane hormony. Co robić?
Porady proszę pisać na adres izayoi6661@gmail.com, temat: OPERACJA PLASTYCZNA.

#16 adrian

adrian

VIP

• Użytkownicy
  • 1974 postów

Napisano 25 kwiecień 2012 - 17:16

ludzie mają tak trudne problemy że towszystko kosztuje

#17 ~kaskaa~

~kaskaa~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2012 - 08:50

moze i chamsko postąpie ale w tym momencie Cie wysmieje, poniewaz nie masz czego sie wstydzic. sama mam 18lat i jestem w bliznach cala po operacjach, wiec daruj sobie plastyka ;)

#18 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2012 - 19:40

Witam, mam bardzo drobna figure i biust "F". Gdzie mam sie udac, mieszkajac w Warszawie i jak postarac sie o dofinansowanie? Nie potrafie dluzej dzwigac tego "ciezaru"... Mam bole kregoslupa i glowy. Prosze o odpowiedz!

#19 ~meg24~

~meg24~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2012 - 16:24

hej urodziłam się z wadą która nazywa się stopa końsko-szpotawa po operacji dodatkowo miałam naciagany mięsień achillesa, moja noga przez dłuższy czas była w gipsie czego konsekwencją jest jedna łydka znacznie szczuplejsza niż druga,stopa mniejsza o 2 rozmiary od zdrowej nogi oraz cała noga krótsza o 2 cm od zdrowej;( mam 24 lata i od 20 lat nie miałam na sobie żadnej sukienki ani nie byłam na plaży na basenie;( szukam pomocy!!czy NFZ mógłby mi chodź w części sfinansować operację??
proszę o odpowiedz

#20 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2013 - 14:27

Witam, widzialam we wczesniejszym komentarzu ze mozna by starac sie o dofinansowanie na operacje piersi , mam duza asymetrie biustu , dodatkowo lewa jest zstasznie zniekształcona, wszystko zaczeło sie gdy zaszlam w ciaze, nie bede opisywac swojej historii ale chcialabym zapytac gdzie w Krakowie mozna sie z tym zglosic i starac o dofinansowanie?
pozdrawiam :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych