Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Operacja odstających uszu- do kogo?

operacja plastyczna odstające uszy operacja odstających uszu

53 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~MIKI MOUSE~

~MIKI MOUSE~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2018 - 13:52

A robił ktoś odstające uszy w Kołobrzegu u dr.Krajewskiego?

#42 ~omerga994~

~omerga994~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2018 - 23:40

Najlepiej pojechać do Krakowa, do dr Rafała Pabiańczyka. Jest to poważna operacja na całe życie, więc warto znaleźć dobrego specjalistę, obojętnie w jakim mieście. Ja na jego temat słyszałam bardzo dobre opinie, więc myślę, że można umówić się na wizytę kontrolną.

#43 ~Malina~

~Malina~
  • Goście

Napisano 03 maj 2018 - 12:07

Wypowie się ktoś, kto przeszedł operację korekcji odstających uszu??? – czy zabieg jest bolesny, jak wygląda gojenie się ran i czy to długo trwa? Ile kasy trzeba przygotować?

#44 ~dorota12~

~dorota12~
  • Goście

Napisano 03 maj 2018 - 14:01

Wypowie się ktoś, kto przeszedł operację korekcji odstających uszu??? – czy zabieg jest bolesny, jak wygląda gojenie się ran i czy to długo trwa? Ile kasy trzeba przygotować?

A na NFZ nie da rady??? :D

#45 ~Malina~

~Malina~
  • Goście

Napisano 05 maj 2018 - 13:32

Na NFZ nawet nie można dostać się do normalnego lekarz, co dopiero na operację plastyczną, chyba śnisz.

#46 ~kaskapokora23~

~kaskapokora23~
  • Goście

Napisano 05 maj 2018 - 21:37

Nawet, jakby można było zrobić korektę uszu na NFZ, wybrałabym prywatną klinikę.

#47 ~anka_em~

~anka_em~
  • Goście

Napisano 06 maj 2018 - 18:50

Trzeba przygotować około 4000 złotych i to jest minimum, ja płaciłam niecałe 4,500 zł, zabieg przeprowadzała dr Zofia Bochen w Warszawie w prywatnej placówce. Jeżeli chodzi o czas rekonwalescencji to ja przez pierwsze dni miałam lekki obrzęknięte uszy, po 9 dnia ściągnęli szwy. Myślę, że trzeba dać sobie minimum 2 tygodnie na gojenie, trzeba też chodzić w specjalnej opasce i unikać słońca oraz niskich temperatur. Ja dochodziłam do siebie w domu podczas urlopu.

#48 ~karolciak~

~karolciak~
  • Goście

Napisano 16 maj 2018 - 22:39

Jeśli o dolnośląskie chodzi to polecam Orthos. Koszt operacji to 3800, jesli jedno ucho to 2000 zł. Ja jestem bardzo zadowolona.

#49 ~patii~

~patii~
  • Goście

Napisano 28 maj 2018 - 17:51

no fajnie by było jakby nfz refundował. Niestety trzeba płacić,ja sobie nie wyobrażam inaczej niż zoperowac te uszyska które tyle kompleksów mnie nabawiły. Zoperowałam uszy w łódzkim Dermed u dr Doroty Żukowskiej , na prawdę świetna dr i jako chirurg i jako ciepła i miła kobieta

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2018 - 09:21

Potwierdzam, jak ktoś jest z Łodzi to nie ma po co jechać do Warszawy i przepłacac. Dr Żukowska ma w tym wielkie doświadczenie i ładnie uszy robi

#51 MKiec

MKiec

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 20 czerwiec 2018 - 09:18

Ja ci polecam Doktora Małka. Naprawdę świetny specjalista, zresztą możesz zobaczyć efekty jego pracy tutaj https://www.robertmalek.pl/ Ja u niego robiłam właśnie operację uszu i powiem, że naprawdę dobrze mu to wyszło. Operacja była bezbolesna, a po wszystkim świetnie mi wyjaśnił jak się zajmować uszami itd. Także ja  polecam bardzo :D

#52 ~zielona~

~zielona~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2018 - 14:53

Mnie uszy operowała dr Żukowska z łódzkiego Dermed i ją polecam. Ma duże dobre opinie, długoletnie doświadczenie, warto. Ja jestem zachwycona z efektu operacji, bo jak tak czytam jak nie raz ludziom uszy lekarz zepsuł to masakra

#53 ~alabaster~

~alabaster~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2018 - 22:03

ja pojechałam zoperować odstające uszy do Warszawy do kliniki Dr Osuch Clinic, zarówno dr jak i siostry które potem się mną zajmowały zasługują na pochwałę na forum i wielkie podziękowanie, bo dziś czuję się bardzo kobieco, uszy szybko się zagoiły, wyglądają bardzo naturalnie

#54 ~adrian26~

~adrian26~
  • Goście

Napisano 01 październik 2018 - 22:45

Dr Dorota Żukowska jest bardzo dobra, polecam ci klinikę Dermed w Łodzi, nie tylko warunki super, ale opieka bardzo dobra. Bałam się bardzo, no rzecz wiadoma, ale wszystko poszło po mojej myśli, bez komplikacji, tak jak dr mi mówiła na konsultacji. Opieka na prawde super

Potwierdzam, byłem w tym samym miejscu i operowała mnie ta sama lekarka, też wszystko ok i fajnie uszy zrobione

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych