Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Operacja odstających uszu- do kogo?

operacja plastyczna odstające uszy operacja odstających uszu

53 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~werka90~

~werka90~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2014 - 16:37

Operował ktoś odstające uszy?   Ile to kosztuje i gdzie to zrobić? Gdzie najbliżej i najlepiej? Są jakieś komplikacje?

#2 skowronek

skowronek

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 06 listopad 2014 - 11:50

Moja przyjaciółka operowała odstające uszy u dr Olender w klinice (reklama) i efekty są jak najbardziej zadowalające. Operacja kosztuje 2900zł. Trzeba również liczyć 100zł na wcześniejszą konsultację z lekarzem, ale warto wybrać się do sprawdzonego specjalisty i mieć pewność, że wszystko odbędzie się, jak należy.

Użytkownik Moderator edytował ten post 06 listopad 2014 - 18:11
Bez reklam

#3 ~lenka~

~lenka~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2014 - 12:29

Operacja uszu nie jest tak bardzo skomplikowanym zabiegiem jak operacja np nosa, powikłania zdarzają się, ale na szczęście nie jakoś bardzo często. Koszt? ok 3 tysięcy, przynajmniej ja tyle zapłaciłam u doktora łątkowskiego.

Rekonwalescencja trochę trwa, ale warto się przemęczyć.

#4 annetta

annetta

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 29 grudzień 2014 - 12:45

Ja uszy operowałam u dr Doroty Żukowskiej w Łodzi. Cena jest na stronie , a wiesz lekarka ci piwie dokładniej po konsultacji bo sama zadecyduje co trzeba robic, prawda. Około 3 tys myslę zapłacisz. Ale jak masz taki problem to moja droga warto. To tylko pieniądze a komfort do końca zycia

#5 kmilazb

kmilazb

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 21 luty 2015 - 18:02

Słyszałam o tej dr Żukowskiej z tym że koleżanka operowała u niej nos w Białymstoku , tez jest zadowolona. Ja osobiście zastanawiam się nad operacją powłok brzusznych bo po 4 ciążach to u mnie tragicznie ten brzuch wygląda. Jestem już umówiona na konsultację. Ot, takie postanowienie noworoczne:)

#6 robertinia

robertinia

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 28 luty 2015 - 19:45

Kmilazb a ile kosztuje taki zabieg na brzuch u tej dr żukowskiej? czytałam dużo dobrych opinii o tej lekarce ale o klinice w Łodzi , marzy mi się taka operacja bo schudłam duzo bardzo i mam paskudną wiszącą skórę na brzuchu, sama temu nie podołam. Ćwiczenia, basen, kremy, masaże nic nie pomogło.

#7 ~nineczka~

~nineczka~
  • Goście

Napisano 16 maj 2015 - 00:07

wiesz co ja akurat u tej zukowskiej uszy operowałam i możesz sobie cennik na jej stronie zobaczyc  - plastyczna.med.pl a lekarkę polecam i to bardzo.

#8 borynka

borynka

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 21 czerwiec 2015 - 20:48

o teraz zauważyłam wątek bo akurat temat taki dałam, chodzi mi o operację odstających uszu no i u mnie w Białymstoku słyszałam o tej dr Dorocie żukowskiej i klinice Humana Medica Omeda właśnie. Warto mi się tam udać?

#9 ~pruu~

~pruu~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2015 - 18:21

Jeśli chodzi o okolice Wrocławia to rzeczywiście warto się wybrac do Polanicy do Łątkowskiego, jego klinika ma dużą renomę więc raczej byłabym pewna , że wszystko się uda.

#10 samanciak

samanciak

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 20 lipiec 2015 - 20:38

sama też akurat zapisana jestem na konsultację do kliniki gdzie pracuje dr Dorota żukowska Humana medica, czekam na ten dzień niecierpliwie...juz się boje co to będzie. Bo panicznie się boję no ale postanowiałam raz na zawsze pozbyć się kompleksu

#11 ~oleni~

~oleni~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2015 - 12:11

Nie radze chodzic do Zukowskiej na operacje uszu!! Ona mi zniszczyła zycie. Robi partactwo.Wycina chrzastke z uszu, a to jest nieodwracalne w skutkach. Efekty? Brak słów do opisania tego co mi zrobila. Wstawie zdjecia do sieci to wtedy wszyscy zobaczą jak mnie oszpecila. Nie chciala mi nawet wydac dokumentacji medycznej, Kłamła cały czas, przeciagała wszystko na zwłoke, a mnie to kosztowało duzo pieniedzy i zdrowi, ponadto zastraszanie pacjentow sądem to u niej standard. Nikt nie chce mi tego poprawic, jezdze po calej Polsce i wszedzie słysze to samo - przykro nam, została wycieta chrzastka i to jest nieodwracalne. uszy mnie bolą cały czas, swedza. Krzywda jaka mi wyrzadzila jest nie do opisania. Natomiasst na forach spamuja naganiaczki ktore ją chwalą za pieniądze wystawiają jej pozytywne opinie. Opinie negatywne są usuwane z sieci na pisma zukowskiej, jest to straszne bo ludzie widza same pozytywy i sie nakrecaja na operacje a potem nie mogą nawet napisac prawdy bo jest usuwana!

NIE POLECAM JEJ NIKOMU!!!

#12 bellla

bellla

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 21 wrzesień 2015 - 13:35

prosze o te zdjęcia

#13 ela4

ela4

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 16 październik 2015 - 15:30

nie mam pojecia do kogo:( A w necie sprawdzałas?

#14 ~Antore~

~Antore~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2015 - 01:01

Ja jestem świeżo po takim zabiegu w klinice dr Olender. Żałuję, że wcześniej nie mogłam sobie pozwolić na taki zabieg, bo odstające uszy zawsze były moim kompleksem. Teraz zaczynam spokojnie spoglądać w lustro, jeszcze uszy muszą trochę dojść do siebie, ale już niedługo w końcu będę mogła związać włosy! Zabieg udał się świetnie, dr Olender ode mnie dostaje 10 punktów i za opiekę, za sam zabieg i podejście do pacjenta :)

#15 ~Agnes85aa~

~Agnes85aa~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2015 - 16:12

moje uszka robił dr Sierociński z Katowic, polecam, dużo tłumaczy dużo czasu poświęca ....  /Agnes

#16 dusia

dusia

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 28 listopad 2015 - 17:09

w okolicach Białegostoku polecam klinikę Humana Medica Omeda i dr Dorotę żukowska. Znakomity chirurg moim zdaniem. Operowała moje uszy rok temu ponad. Zero komplikacji a efekt rewelacyjny

#17 samanciak

samanciak

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 27 grudzień 2015 - 14:45

Dusia - ja też juz po zabiegu. Bałam się ale jak na tej konsultacji byłam u dr Doroty Żukowskiej to wypytałam o wszystko co mi po głowie chodziło, tu normalnie podziw dla pani dr za cierpliwość:) Efekt zamierzony, nie bolało, pomimo że zabieg w znieczuleniu miejscowym. Jestem zadowolona

#18 ~Katarinia~

~Katarinia~
  • Goście

Napisano 17 luty 2016 - 23:11

Zgadzam się z wypowiedzią wyżej. Dr Olender (klinika w Żarkach, to niedaleko Katowic) jest jak bardziej godna polecenia. Od początku do końca skupiona, ale też nastawiona bardzo pozytywnie do pacjenta. Byłam pod dobrą opieką, a zabieg udał się rewelacyjnie 

#19 ~Patrycja~

~Patrycja~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2016 - 09:19

Słyszałam o tej lekarce od koleżanki. Mój kuzyn operował uszy we Wrocławiu u doktora Knakiewicza. Miał bardzo odstające przez co nabijano się z niego w szkole.Teraz wygląda o niebo lepiej. Lekarz zajął się nim w bardzo profesjonalny sposób. Z tego co wiem, to oferuje znacznie więcej zabiegów chirurgii plastycznej.

#20 ~agawwa~

~agawwa~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2016 - 19:55

no wiadomo komplikacje moga być zawsze jak to przy operaji ale jak masz pewnego lekarza ryzyko spada do minimum. Swoja droga dobre opinie ma rzeczywiscie ta dr Dorota Żukowska, siostra tam u niej się operowała w Białymstoku właśnie przed rokiem

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych