Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Opalanie

opalanie suplementy diety słońce plaża urlop kosmetyki

44 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Janka~

~Janka~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2017 - 09:17

Opalenizna schodzi wraz z łuszczącym się naskórkiem, więc raczej na długo nie da się jej zatrzymać. Opalam się naturalnie, a mam jasną karnację... Duże filtry, masa czasu, a i tak zawsze jestem czerwona przez tydzień. Słyszałam o st.moriz i zastanawiam się nad zakupem. W ofercie maja same samoopalacze z trwałym efektem?

St.Moriz ma w ofercie też produkty zmywalne czyli bronzery. Jeden jest rozświetlający, a drugi matowy. Świetnie się sprawdzają, gdy opalenizna potrzebna jest "na jeden raz". Poczytaj koniecznie o tych produktach na ich stronie internetowej. 

#42 ~Musica~

~Musica~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2017 - 18:18

Które są na jeden raz, bo coś nie umiem znaleźć. Pomożecie w doborze? Mam ciepły odcień karnacji, dość ciemną.

#43 ~jareza~

~jareza~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2017 - 21:35

I to jest rozwiązanie dla mnie, nie mam doświadczenia, często sobie smug narobię, a taki bronzer, jak coś nie wyjdzie to od razu zmyję i poprawiam ;) O tym mowa, musica: stmoriz.pl/produkt/st-moriz-professional-bronzer-matowy/

#44 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 12 maj 2018 - 10:25

Juz tydzien slonca, a juz jestem brazowa a to dzieki metodzie prababci, nacieranie sie maka ziemniaczana! Po tortowej i pszennej nie ma takiego efektu. Polecam

#45 ~Lisek~

~Lisek~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2018 - 10:08

Solarium do mnie nie przemawia. Na słońcu kilkanaście lat temu uwielbiałam się wręcz smażyć razem z przyjaciółką. Teraz już nie wyobrażam sobie leżenia cały dzień plackiem na plaży. Dlatego w tym roku za kilka dni jedziemy nad Bałtyk i na pewno zabieramy ze sobą piłkę i różne inne gry, żeby ruszać się, biegać ale do tego i zwiedzać :)

Nierob!! Legat, Legat!!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: opalanie, suplementy diety, słońce, plaża urlop, kosmetyki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych