Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Opalanie

opalanie suplementy diety słońce plaża urlop kosmetyki

55 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Luna~

~Luna~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2017 - 20:15

A gdzie mogę dostać tą rękawicę i samoopalacze St. Moriz? 

Chętnie bym wypróbowała, skoro maja różne odcienie. :)

#22 ~Klakso~

~Klakso~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2017 - 23:24

Jakiś czas temu kupowałam St. moriz w Douglasie, ale można też przez internet. Gdzieś mi się obiło o uszy, że od niedawna można je też dostać na siłowniach Jatomi, więc następnym razem kupię tam (mam nadzieję, że w końcu zmobilizuję się do powrotu na siłownię!) 

#23 aAlicja1978

aAlicja1978

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 18 kwiecień 2017 - 09:29

Ja zawsze zaczynam powoli przygotowywać skórę do opalania. Kilkanaście minut raz na 2 dni :)

#24 idasu

idasu

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 18 kwiecień 2017 - 10:56

Ja miałam nadzieję, ze uda mi się poopalać w te święta, jakby była pogoda, ale niestety wiatr i zimno :/

#25 ~Laura~

~Laura~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2017 - 09:14

Z opalania nici, paskudna pogoda, poza tym jak zwykle spiekłabym się i wyglądała koszmarnie. Poszukałam i znalazłam, kupiłam odcień medium, mam nadzieję, że wyjdzie dobrze. Dorzucam od siebie, że dopadłam st.moriz w Super Pharm. ;)

#26 hores

hores

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 08 maj 2017 - 08:46

Majówka też nas nie rozpieściła pogodą i też nie było okazji do opalania, a wakacje coraz bliżej i nie chciałabym być do tego czasu zupełnie biała :o 

Anna

księgowa Wałbrzych

#27 atore

atore

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 19 maj 2017 - 10:56

Ja lubię się opalać, ale staram się raczej omijać szerokim łukiem solaria. Dlatego na co dzień gości w mojej łazience samoopalacz. Kupuję w Douglasie ten z St. Moriz, przetestowałam już różne i ten daje efekt najbardziej naturalnej opalenizny. Nakładam go z pomocą rękawicy, dzięki czemu nie ma mowy o tym, że jest gdziekolwiek nałożony nierównomiernie. księgowa praca  :)

Użytkownik atore edytował ten post 19 maj 2017 - 10:57

#28 ~gaga~

~gaga~
  • Goście

Napisano 22 maj 2017 - 19:13

Jestem blada i nie mogłam się opalić. Ostatnio wysmarowałam się olejkiem arganowym i po dwóch godz.już złapało. Polecam olejek również po opalaniu.

#29 ~walera~

~walera~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2017 - 10:06

@KamiKa widzę, że mamy ten sam problem :) zbiory truskawek? Ja jakieś dwa tygodnie temu skończyłam jako raczek ;/ ale to już na bank był stopień poparzenia... no ale niestety trzeba było wracać do pracy. zamówiłam sobie emulsję do opalania na ekobieca.pl i po piątkowych upałach mogę Ci ją z czystym sercem polecić :) jest hipoalergiczna i chroni przed silnym działaniem promieni zwłasczza gdy skóra jest wrażliwa. Spróbuj bo do końca sezonu jeszcze trochę :) powodzenia!

#30 lurer

lurer

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 18 lipiec 2017 - 10:01

Nie martw się takie osoby jeszcze istnieją. Chociażby ja. Nie widzę przyjemności w katowaniu swojego ciała. Nie lubię gorąca, nienawidzę jak słonce mi grzeje w skórę.

#31 Elizka001

Elizka001

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 20 lipiec 2017 - 14:03

Nie jestem za nadmiernym opalaniem, kiedy kobiety nie wiedzą kiedy przestać i chodzą jak przysłowiowe skwarki myśląc, że wyglądają bosko. Opalanie? Czemu nie! Trzeba to robić z głową i umiarem, a jeśli opalamy się naturalnym słońcem - zdecydowanie poprawia mi humor i samopoczucie. Oby było więcej słonecznych dni tego lata.

#32 Aldek

Aldek

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 17 sierpień 2017 - 22:53

Nie lubię za bardzo siedzieć na słońcu a tym bardziej leżeć na łóżku w solarium które piecze. Kilka miesięcy przed wyjazdem na wakacje piłam sok http://www,sadywince...kowo-marchwiowy . Dzięki niemu moja cera stała się bardzo podatna na opaleniznę, nie musiałam zbyt wiele leżeć, w większości spacerowałam. Moja opalenizna była bardzo ładna i równomierna.

#33 Agnes355

Agnes355

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 9 postów

Napisano 18 sierpień 2017 - 12:37

nie lubię takiego typowego leżenia plackiem na słońcu. Mogę się opalać jeżdżąc na rowerze, spacerując, pływając itp. ale takie leżakowanie, to nie dla mnie.

#34 ~gamda~

~gamda~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2017 - 17:21

Słuchajcie dziewczyny, jakoś nigdy nie byłam przekonana do samoopalaczy, ale w związku z tym, że w tym roku nie miałam zbyt często możliwości skorzystać ze słońca, postanowiłam kupić, bo jednak lubię być nieco opalona :) Zdecydowałam się właśnie na St. Moriz, o którym pisałyście i jestem bardzo zadowolona :)

#35 atomi

atomi

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 30 sierpień 2017 - 12:17

Ja w te wakacje opaliłam się aż za bardzo. Było masa dni idealnych na opalanie nad wodą. Czuję, ze długo mi się utrzyma ta opalenizna :)

umowa kupna sprzedaży samochodu

#36 ~flora~

~flora~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2017 - 14:47

Że co proszę? U nas dni słoneczne można policzyć na palcach jednej ręki. A już w szczególności wtedy, kiedy miałam urlop pogoda nie dopisała. No ale ja i tak nie za bardzo opalam się na słońcu, podziękuję za buraczka na twarzy i ramionach. Wolę samoopalacz, jak nakładam rękawicą, to nie mam żadnych smug i naprawdę wygląda to bardzo naturalnie.

#37 ~Kamila~

~Kamila~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2017 - 06:49

A gdzie kupujecie te samoopalacze? Jakoś w drogeriach nie widziałam nic z st.moriz. :(

#38 ~Isha~

~Isha~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2017 - 18:33

W Douglasie kiedyś brałam, ale zwykle kupuję u nich na stronie. Teraz w promocji mają rękawicę. Warto mieć. :)

#39 hutlo

hutlo

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 19 wrzesień 2017 - 08:52

A gdzie kupujecie te samoopalacze? Jakoś w drogeriach nie widziałam nic z st.moriz. :( umowa kupna sprzedaży

Ja ostatnio u siebie w Rossanie widziałam.

#40 elams

elams

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 28 wrzesień 2017 - 09:02

No i po sezonie na opalanie. Ja osobiście jestem zadowolona z efektów mojego letniego opalania. Myślę że tak jeszcze do lutego mi spokojnie zostanie opalenizna :)

umowa kupna sprzedaży samochodu

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: opalanie, suplementy diety, słońce, plaża urlop, kosmetyki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych