Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Opalanie

opalanie suplementy diety słońce plaża urlop kosmetyki

44 odpowiedzi w tym temacie

#21 idasu

idasu

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 18 kwiecień 2017 - 10:56

Ja miałam nadzieję, ze uda mi się poopalać w te święta, jakby była pogoda, ale niestety wiatr i zimno :/

#22 ~Laura~

~Laura~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2017 - 09:14

Z opalania nici, paskudna pogoda, poza tym jak zwykle spiekłabym się i wyglądała koszmarnie. Poszukałam i znalazłam, kupiłam odcień medium, mam nadzieję, że wyjdzie dobrze. Dorzucam od siebie, że dopadłam st.moriz w Super Pharm. ;)

#23 atore

atore

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 19 maj 2017 - 10:56

Ja lubię się opalać, ale staram się raczej omijać szerokim łukiem solaria. Dlatego na co dzień gości w mojej łazience samoopalacz. Kupuję w Douglasie ten z St. Moriz, przetestowałam już różne i ten daje efekt najbardziej naturalnej opalenizny. Nakładam go z pomocą rękawicy, dzięki czemu nie ma mowy o tym, że jest gdziekolwiek nałożony nierównomiernie. księgowa praca  :)

Użytkownik atore edytował ten post 19 maj 2017 - 10:57

#24 ~gaga~

~gaga~
  • Goście

Napisano 22 maj 2017 - 19:13

Jestem blada i nie mogłam się opalić. Ostatnio wysmarowałam się olejkiem arganowym i po dwóch godz.już złapało. Polecam olejek również po opalaniu.

#25 ~walera~

~walera~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2017 - 10:06

@KamiKa widzę, że mamy ten sam problem :) zbiory truskawek? Ja jakieś dwa tygodnie temu skończyłam jako raczek ;/ ale to już na bank był stopień poparzenia... no ale niestety trzeba było wracać do pracy. zamówiłam sobie emulsję do opalania na ekobieca.pl i po piątkowych upałach mogę Ci ją z czystym sercem polecić :) jest hipoalergiczna i chroni przed silnym działaniem promieni zwłasczza gdy skóra jest wrażliwa. Spróbuj bo do końca sezonu jeszcze trochę :) powodzenia!

#26 lurer

lurer

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 18 lipiec 2017 - 10:01

Nie martw się takie osoby jeszcze istnieją. Chociażby ja. Nie widzę przyjemności w katowaniu swojego ciała. Nie lubię gorąca, nienawidzę jak słonce mi grzeje w skórę.

#27 Elizka001

Elizka001

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 20 lipiec 2017 - 14:03

Nie jestem za nadmiernym opalaniem, kiedy kobiety nie wiedzą kiedy przestać i chodzą jak przysłowiowe skwarki myśląc, że wyglądają bosko. Opalanie? Czemu nie! Trzeba to robić z głową i umiarem, a jeśli opalamy się naturalnym słońcem - zdecydowanie poprawia mi humor i samopoczucie. Oby było więcej słonecznych dni tego lata.

#28 Agnes355

Agnes355

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 9 postów

Napisano 18 sierpień 2017 - 12:37

nie lubię takiego typowego leżenia plackiem na słońcu. Mogę się opalać jeżdżąc na rowerze, spacerując, pływając itp. ale takie leżakowanie, to nie dla mnie.

#29 ~gamda~

~gamda~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2017 - 17:21

Słuchajcie dziewczyny, jakoś nigdy nie byłam przekonana do samoopalaczy, ale w związku z tym, że w tym roku nie miałam zbyt często możliwości skorzystać ze słońca, postanowiłam kupić, bo jednak lubię być nieco opalona :) Zdecydowałam się właśnie na St. Moriz, o którym pisałyście i jestem bardzo zadowolona :)

#30 ~flora~

~flora~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2017 - 14:47

Że co proszę? U nas dni słoneczne można policzyć na palcach jednej ręki. A już w szczególności wtedy, kiedy miałam urlop pogoda nie dopisała. No ale ja i tak nie za bardzo opalam się na słońcu, podziękuję za buraczka na twarzy i ramionach. Wolę samoopalacz, jak nakładam rękawicą, to nie mam żadnych smug i naprawdę wygląda to bardzo naturalnie.

#31 ~Kamila~

~Kamila~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2017 - 06:49

A gdzie kupujecie te samoopalacze? Jakoś w drogeriach nie widziałam nic z st.moriz. :(

#32 ~Isha~

~Isha~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2017 - 18:33

W Douglasie kiedyś brałam, ale zwykle kupuję u nich na stronie. Teraz w promocji mają rękawicę. Warto mieć. :)

#33 ~Karla~

~Karla~
  • Goście

Napisano 01 październik 2017 - 19:33

Szczęściara! Na mnie nie trzyma się tak ładnie, ale kupiłam sobie już mus stmoriz i na pewno zadbam o podtrzymanie słońca na skórze. :)

#34 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 04 październik 2017 - 20:20

Ładny kolor dają te z st.moriz, do jasnej karnacji musiałabyś wypróbować te opisane medium. Łatwo nakłada się je rękawicą, nie zostają smugi. Ja wcześniej robię też peeling. :)

#35 ~Aneczka~

~Aneczka~
  • Goście

Napisano 11 październik 2017 - 07:34

Ta rękawica jest genialna. Na dodatek jest wielorazowego użytku - wystarczy umyć wodą z mydłem. Bardzo chwalę sobie te produkty St.Moriz. Mam dość jasną karnację i każdy samoopalacz zostawiał mi smugi. Tutaj nie ma tego problemu, nie ma żadnych smug, bardzo ładnie i równomiernie pokrywa. 

#36 zmotoryzowany

zmotoryzowany

początkujący

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 16 październik 2017 - 08:41

Ja nie bardzo mogę leżeć na słońcu z przyczyn zdrowotnych, ale latem stosuję balsamy samoopalające i przynajmniej nie czuję się gorzej, gdy widzę wszystkie te opalone kobiety. Teraz te samoopalacze są lepsze niż te, które np. stosowała moja mama kilka lat temu. Teraz nie zostawiają one smug, jeżeli ma się dobrze przygotowaną skórę, dają ładny naturalny odcień. Uwielbiam właśnie je stosować latem, a jeszcze skóra jest tak miękka w dotyku i nawilżona. Dla mnie same plusy.

A gdy stosując takie kremy opalające i zmywasz makijaż,to nie zostają CI na płatkach brązowe smugi?

#37 ~Kejt~

~Kejt~
  • Goście

Napisano 26 październik 2017 - 08:52

Ja zawsze stroniłam od samoopalaczy - głównie dlatego, że obawiałam się o plamy i smugi. Od kiedy koleżanka poleciła mi samoopalacz St.moriz jestem zupełnie innego zdania :) Świetnie się rozprowadza i przede wszystkim nie zostawia tego charakterystycznego dla samooapalczy "zapachu". Aha i ja swój kupiłam w Kontigo. 

#38 ~concordia~

~concordia~
  • Goście

Napisano 27 październik 2017 - 20:58

Ja też nie lubiłam, pierwsze st.moriz kupiłam sobie u siostry w Anglii, na szczęście chwilę potem wprowadzili je na rynek polski.

#39 ~Jaga~

~Jaga~
  • Goście

Napisano 30 październik 2017 - 17:00

Opalenizna schodzi wraz z łuszczącym się naskórkiem, więc raczej na długo nie da się jej zatrzymać. Opalam się naturalnie, a mam jasną karnację... Duże filtry, masa czasu, a i tak zawsze jestem czerwona przez tydzień. Słyszałam o st.moriz i zastanawiam się nad zakupem. W ofercie maja same samoopalacze z trwałym efektem?

#40 ~Missy~

~Missy~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2017 - 22:03

No nie tylko, bo ja np. miałam rajstopy w sprayu i bronzer. Bardzo fajne swoją drogą i wydajne. :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: opalanie, suplementy diety, słońce, plaża urlop, kosmetyki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych