Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Opalanie

opalanie suplementy diety słońce plaża urlop kosmetyki

55 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 06 maj 2015 - 15:15

Opalacie się? Ja juz zaczynam się do sezonu szykować i chciałam was spytać jakich kosmetyków używacie. Do tej pory same kosmetyki mi nie pomagały przeciw poparzeniom słonecznym, mam fototyp II więc stosuję suplement diety z beta karotenem beta Solar, żeby uniknąć poparzeń i mieć ładną złotobrązowa opaleniznę i zachować ją przez dłuższy czas. Wy stosujecie jakies wspomagacze opalania? W jaki sposób dbacie zeby wasza opalenizna przetrwała większośc roku?

#2 irka3

irka3

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 21 maj 2015 - 12:25

ale poleżałabym na plaży :)tylko trzeba mieć czas;/

#3 mala149

mala149

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 27 styczeń 2016 - 15:38

ja używam balsam brązujący do ciała z firmy bielendy, bardzo dobrze się rozsmarowuje i nie zostawia plam

#4 ~Katarinia~

~Katarinia~
  • Goście

Napisano 17 luty 2016 - 23:07

Ja lubię się opalać, ale staram się raczej omijać szerokim łukiem solaria. Dlatego na co dzień gości w mojej łazience samoopalacz. Kupuję w Douglasie ten z St. Moriz, przetestowałam już różne i ten daje efekt najbardziej naturalnej opalenizny. Nakładam go z pomocą rękawicy, dzięki czemu nie ma mowy o tym, że jest gdziekolwiek nałożony nierównomiernie :)

#5 saszka

saszka

użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 20 lipiec 2016 - 08:16

Przede wszystkim podstawą będzie krem z wysokim filtrem. Poza tym nie przebywam na słońcu więcej jak 3 godziny.

#6 Ziejson

Ziejson

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 24 sierpień 2016 - 21:30

Ja teraz niestety nie mogę, mam świeży tatuaż :/ A przede mną urlop w Chorwacji :(

#7 Kalinka

Kalinka

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 02 wrzesień 2016 - 14:47

A ja się w tym roku nie opalałam :) unikam słoneczka :D zdrowiej dla mojej skóry i bezpieczniej, jestem blada, że aż biała, ale trudno :)

#8 oratene

oratene

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 13 październik 2016 - 11:44

Bo opalać w solarium trzeba umieć. Wszystko jest dobre i dla ludzi, ale z umiarem!

Ja korzystam z solarium tylko w czasie później jesieni i Zimy, i też według specjalnie przygotowanego harmonogramu przez jedna z pracownic solarium, która doradziła jak najlepiej i efektywniej wykorzystać opalanie.

Ale czy samo opalanie nie jest czasem niezdrowe dla skóry? Czy może w odpowiednich dawkach można stosować?

#9 ~nemirof~

~nemirof~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2016 - 12:52

opalanie jest ok ale jak sie uzywa kremów z filtrem. bez kremu niszczy skórę.

można kupić kremy z małym filtrem i smarowac sie przed każdym wyjściem na podwórko, a opalenizna się i tak pojawi. ale dzieki temu nasza skóra będzie zdrowsza

#10 inder

inder

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 16 styczeń 2017 - 14:37

A polecacie jakieś sposoby na opaleniznę teraz (zimą)? :)

#11 inder

inder

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 17 styczeń 2017 - 12:24

Zimą to tylko solarium :D

księgowa Warszawa

#12 Polianna

Polianna

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 29 styczeń 2017 - 11:41

A polecacie jakieś sposoby na opaleniznę teraz (zimą)? :)

Postawiłabym na dobry samoopalacz albo bronzer do ciała. Mnie np. szkoda skóry na solarium, więc przerzuciłam się na takie rzeczy. Ze sprawdzonych, dobrych to mogę Ci polecić StMoriz. Nie robią smug ani efektu marchewki.

#13 ~paula ferra~

~paula ferra~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2017 - 21:58

Ooo... tez lubię, kiedyś w Anglii kupowałam, ale od jakiegoś czasu już są w Polsce. Mają naprawdę bardzo dobre produkty. A do nakładania polecam ich rękawice. Nie robi smug i ręce pozostają czyste :)

#14 Polianna

Polianna

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 13 luty 2017 - 19:26

W Polsce to są już dobre dwa lata. :) Oprócz samoopalaczy mają też bronzery, rajstopy w sprayu i fajne zestawy podróżne. Ja akurat wykorzystywałam takie na prezent.

#15 ~paula ferra~

~paula ferra~
  • Goście

Napisano 15 luty 2017 - 11:33

Ich rajstopy to mogłabym nawet powiedzieć, że są najlepsze na rynku. Nie biją po kieszeni, a efekt super. Równy kolor i matowe wykończenie. Już po jednej warstwie nie widać naczynek, znamion, blizn. Ja nie lubię klasycznych rajstop, tylko zimą noszę czarne kryjące, od cielistych cienkich swędzi mnie skóra, więc tylko tych w sprayu używam.

#16 ulone

ulone

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 24 luty 2017 - 09:12

Ich rajstopy to mogłabym nawet powiedzieć, że są najlepsze na rynku. księgowa Rzeszów Nie biją po kieszeni, a efekt super. Równy kolor i matowe wykończenie. Już po jednej warstwie nie widać naczynek, znamion, blizn. Ja nie lubię klasycznych rajstop, tylko zimą noszę czarne kryjące, od cielistych cienkich swędzi mnie skóra, więc tylko tych w sprayu używam.

A gdzie dokładnie można takie dostać? 

#17 ~Laura~

~Laura~
  • Goście

Napisano 27 luty 2017 - 09:27

Lubię się opalać, ale tylko jak mogę poczytać książkę. Inaczej nie wyleżę spokojnie. Przyznam szczerze, że też chętnie się dowiem, bo nie słyszałam o st.moriz, a solarium nie wchodzi w grę.

#18 gulir

gulir

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 24 marzec 2017 - 10:11

Lubię się opalać, ale tylko jak mogę poczytać książkę. Inaczej nie wyleżę spokojnie. Przyznam szczerze, że też chętnie się dowiem, bo nie słyszałam o st.moriz, a solarium nie wchodzi w grę. praca księgowa

W tym roku będziesz miała sporo okazji do opalania, bo mam byc spora susza i grzać niesamowicie :D

#19 ~avenida~

~avenida~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2017 - 17:40

Opalanie jest niezdrowe, skóra się szybciej starzeje. Lepiej zainwestować w dobry samoopalacz i krem z filtrem. Te samoopalacze nowszej generacji, ze tak je określę dają naprawdę fajne efekty. Przede wszystkim wyglądają naturalnie, a nie jak mandarynka ;)

#20 ~Toresia~

~Toresia~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2017 - 09:09

Jasne, wyglądają naturalnie, ale warto dobrać odpowiedni odcień do swojej skóry. Ja też używam St. Moriz, między innymi dlatego, że odpowiada mi wersja do jaśniejszej skóry. Dodatkowo nakładam specjalnie przeznaczoną do tego rękawicą - dzięki czemu rozprowadza się równomiernie i nie ma przebarwień.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: opalanie, suplementy diety, słońce, plaża urlop, kosmetyki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych