Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

onbiałystok

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~on~

~on~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2019 - 11:17

Witam.Byłem ostatnimi dniami na rozmowie kwalifikacyjnej w sprawie pracy w pewnej firmie na terenie 

Białegostoku. Gdy rozmowa zeszła do sprawy zarobków.Zaproponowano mi na 3/4 etatu 2000tys zł netto + jakaś tam premia co miesiąc.Co o tym myślicie czy warto?

#2 ~xyc~

~xyc~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2019 - 14:16

Witam.Byłem ostatnimi dniami na rozmowie kwalifikacyjnej w sprawie pracy w pewnej firmie na terenie 

Białegostoku. Gdy rozmowa zeszła do sprawy zarobków.Zaproponowano mi na 3/4 etatu 2000tys zł netto + jakaś tam premia co miesiąc.Co o tym myślicie czy warto?

Jak maja się warunki do zakresu obowiązków? 3/4 etatu to nie tylko krótszy urlop, ale też inne zasady wyliczania uszczerbku na zdrowiu w razie wypadku czy chorobowego. 

#3 ~on~

~on~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2019 - 07:16

Jak maja się warunki do zakresu obowiązków? 3/4 etatu to nie tylko krótszy urlop, ale też inne zasady wyliczania uszczerbku na zdrowiu w razie wypadku czy chorobowego. 

Jest to praca biurowa więc mam nadzieję,że nic strasznego mi się tam nie stanie.Będę pracował, jak na 3/4 etatu od poniedziałku do piątku od 7 do 13. lub od 10 do 16 . Co myślicie o tym? 

#4 ~olo~

~olo~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2019 - 14:40

Jak chcesz złapać doświadczenie? Próbować zawsze warto.

Jak szukasz prawdziwej pracy, szkoda czasu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych