Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

on

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~on~

~on~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2019 - 20:37

jestem zszokowany lekko,dlaczego? Byłem na rozmowię kwalifikacyjnej i oczywiśćie padło pytanie o zarobki.Powiedziałe,że chciałbym zarabiać te 2500netto,ceny wgl.wszystko do góry,ale niestety nie zgodzili się,zaproponowali 2300.Niestety ale,odmówiłem.Zastanawiam się,czy te 200zł to robi wielką różnicę?bo mi tak.I jeszcze jedną pytanie,czy ta kwota którą zaproponowałem była z kosmosu???za duża do dzisiejszych realiów?

#2 ~PO 1 TANIO!~

~PO 1 TANIO!~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2019 - 12:26

jestem zszokowany lekko,dlaczego? Byłem na rozmowię kwalifikacyjnej i oczywiśćie padło pytanie o zarobki.Powiedziałe,że chciałbym zarabiać te 2500netto,ceny wgl.wszystko do góry,ale niestety nie zgodzili się,zaproponowali 2300.Niestety ale,odmówiłem.Zastanawiam się,czy te 200zł to robi wielką różnicę?bo mi tak.I jeszcze jedną pytanie,czy ta kwota którą zaproponowałem była z kosmosu???za duża do dzisiejszych realiów?

2500 to bardzo mało. Po prostu jest cała masa firemek w Białymstoku, którzy prowadzą działalność opierając ją na jednej zasadzie ma być jak najtaniej.

#3 ~dramat~

~dramat~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2019 - 12:41

I bardzo dobrze że się nie zgodziłeś! Dziś minimum to wlaśnie te 2500 netto a nie jakieś tam 2100-2200 netto plus ewentualna premia na papierze! Takich cwaniaczków, dusigrioszy to tylko można zmusić odgórnie ustawą żeby minimalna była 2500 bo oni sami od siebie nic nie dadzą. Szkoda że na godziwą minimalną stawkę w Biedastoku będziemy musieli poczekać aż do 23 roku....

#4 ~no~

~no~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2019 - 13:45

2300 to niezły wynik. U mnie powiedzieli, że tyle to u nich zarabiają pracownicy z kilkuletnim stazem, a ja moge liczyć na tyle, ale brutto. 

Oczywiście na papierze najniższa krajowa plus premia.

#5 ~on~

~on~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2019 - 14:03

2300 to niezły wynik. U mnie powiedzieli, że tyle to u nich zarabiają pracownicy z kilkuletnim stazem, a ja moge liczyć na tyle, ale brutto. 

Ta.O tyle dobrze,że aktualnie mam pracę i nie miałem parcia aż takiego,pewnie gdybym był pod ścianą,nie pracował to bym i się zgodził,a tak nie.Muszę negocjować.Na szczęście ,mam jeszcze oszczędności w razie utray pracy mam z czego żyć,kredytu żadnego nie mam.

#6 ~szok~

~szok~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2019 - 19:10

Szok! Na czarną listę z takimi firemkami!

#7 ~no~

~no~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2019 - 12:39

Szok! Na czarną listę z takimi firemkami!

Ale po co? Pracuje tam sporo osób, które godza się na takie warunki, więc po co? To nie ja, a oni będą żebrać w chwili przejścia na emeryturę (o ile jej dożyją)

Zdecydowanie większe pretensje i żale mam do firemek obsadzających stanowiska swoimi, niedoświadczonymi, ale pseudowykształconymi krewnymi. 

#8 ~miasto pociotków~

~miasto pociotków~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2019 - 13:30

Ameryki nie odkryłeś, bialistoko to miasto pociotków i różnej maści misiewiczów,których jest pełno, bez znajomości to czeka ciebie biedronka albo biazet, dziwi mnie tylko co tak wioskę ciągnie do tego "miasta" bo ja bym miał do wyboru swoje gospodarstwo a pracę w biazecie to już wolałbym rolnikiem zostać na swoim.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2019 - 16:37

Ale po co? Pracuje tam sporo osób, które godza się na takie warunki, więc po co? To nie ja, a oni będą żebrać w chwili przejścia na emeryturę (o ile jej dożyją)

Zdecydowanie większe pretensje i żale mam do firemek obsadzających stanowiska swoimi, niedoświadczonymi, ale pseudowykształconymi krewnymi. 

Proponuję żeby jednak umieszczać firemki, których właściciele nie chcą płacić uczciwych pieniędzy - od 2500 na rękę wzwyż na czarnej liście i podawać ich nazwy tak aby było wiadomo jakich firemek unikać. Niech się wstydzą!

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2019 - 17:27

podobno mamy rynek pracownika i brakuje rąk do pracy , w pup Białystok nowa oferta 1 na tydzień lub 2-3 w miesiąc może 10 i to jest rynek pracownika , za place 1600 nie da się nawet wegetować także jeżeli tak ma wygladac to państwo dobrobytu to gratuluje co z tego ze ludzie pracują jak sa niewolnikami za miske ryzu

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych