Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Okap - jakiej firmy polecacie?

okap kuchnia

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 an.nowak

an.nowak

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 18 lipiec 2017 - 14:21

Poszukuję okapu/pochłaniacza, który sprawdzi się w małym aneksie kuchennym i pochłonie większość zapachów z gotowania. Może macie sprawdzonych producentów okapów i możecie mi polecić?

#2 ~eny~

~eny~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2017 - 08:16

Zależy czego szukasz dokładnie. Na amica.pl, nortberg.pl czy aeg.pl ewentualnie sprawdź w sklepach, które mogą sprzedawać takie sprzęty. 

#3 ~szymonnek~

~szymonnek~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2017 - 08:29

dla mnie firma Nortberg pobija wszystkie inne jakością produktów. 

#4 ~Kasiunia~

~Kasiunia~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2017 - 09:39

Mi się wydaje, że najlepiej pójść do sklepu i zapytać obsługę. Oni mają obowiązek pomóc

#5 ~Jowita~

~Jowita~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2017 - 07:12

Wszystko zależy od tego w jakim przedziale cenowym chcesz kupić ten okap. Wiadomo, że dobre będą więcej kosztować, a średnie taniej. 

#6 an.nowak

an.nowak

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 24 sierpień 2017 - 12:23

Niedawno wyremontowałam mieszkanie, ale mimo wszystko aneks jest mały, dlatego szukam do 70cm, a przy okazji takiego który sprawdzi się również jako oświetlenie. Szukałam i na tą chwilę spodobały mi się dwa: www.emag.pl/okap-podszafkowy-teleskopowy-teka-tl-6310-60-cm-332-m3-h-halogen-2x28-w-automatyczny-wylacznik-inox-tl6310/pd/D8T8L7BBM/

i nortberg.pl/o,265,amadis-inox.html

Bardziej skłaniam się ku tańszej opcji, ale nie wiem jeszcze. Pomocy

#7 ~Magdalenka~

~Magdalenka~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2017 - 12:55

Oba są bardzo ładne i wygląda na to, że są solidnie wykonane. Jedyne co mnie bardziej przekonuje do Amadis Inox z Nortberga to światło. W okapie podszafkowym Teka światła z tyłu są trochę przykryte, co może być równoznaczne z tym, że nie oświetli dobrze płyty (a mocniejsze żarówki mogą plastik lub czym to jest przykryte, po prostu stopić). W Nortbergu widziałam, że żarówki są normalnie wkładane, a więc dadzą więcej światła. Ale to moje zdanie :)

#8 ~rabb~

~rabb~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2017 - 12:57

dla mnie firma Nortberg pobija wszystkie inne jakością produktów. 

Skąd taka pewność? 

#9 ~szymonnek~

~szymonnek~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2017 - 08:27

Skąd taka pewność? 

Bo miałem kilka w swoim życiu. A tylko tej firmy spełnił wszystkie moje wymagania pod względem jakości. 

#10 an.nowak

an.nowak

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 29 sierpień 2017 - 08:35

Ogólnie to bardziej wolałabym okap kominowy, ale że niestety nie mogę sobie na to pozwolić, to muszę wybrać któryś podszafkowy. A takie ładne są :(

#11 ~pennox~

~pennox~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 18:00

ktos cos moze z wroclawia lub okolci poleci??????

#12 ~marionno~

~marionno~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 19:28

Ja mogę polecić firmę Belmag Okapy z Wrocławia producentokapow.pl. Mam od nich okap i sprawuje się bez zastrzeżeń. Z tego co kojarzę, mają też meble gastronomiczne.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: okap, kuchnia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych