Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

33 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2015 - 11:57

Witam, czy ktoś się orientuje czy Ojciec Gabriel nadal przyjmuje we wsi Krzywiec w Środy?? Chcę się do niego wybrać, choruje na atopowe zapalenie skóry i mam nadzieje że mi pomoże :)

Czekam na jakąś odpowiedz, Pozdrawiam :)

Witaj. Nie czytaj głupich wypowiedzi na forum od zawistnych, zawsze najlepiej wiedzących... Jedź śmialo, pomoże. To Anioł w ludzkiej skórze.

#22 Fajko

Fajko

lubię placki

• Użytkownicy
  • 2667 postów

Napisano 31 lipiec 2015 - 00:55

Czy w skicie już jest jakiś posłusznik?

#23 ~Zosia~

~Zosia~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2015 - 13:11

Witajcie :) Bylam wczoraj u Ojca Gabriela, zajechalysmy z kolezanka dosc wczesnie. Ojca poznalysmy z daleka, machal do nas. Okolo 8 rano do naszego auta zapukal pan ktory oprowadzil nas po skiecie, opowiedzial historie, pozniej zaprowadzil nas w miejsce gdzie mialysmy czekac na Ojca, przyszedl przed czasem, przyjal nas 0 8.30 mimo zeposluguje od 9. Przemily czlowiek, poprosil ohistorie choroby i wypisal mieszanke ziol. za wizyte jest ofiara 40 zl, ziola kosztuja w aptece okolo 60 zl,

#24 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2016 - 12:52

Witajcie

Wybieram się do Ojca w niedzielę  i mam pytanie bo nie wiem jak się to wszystko odbywa.Czy obecność na liturgii jest konieczna? Czy 40 zł to opłata jedna i stała czy zależnie od choroby? Rozmawiałam z Ojcem przez tel ale mówił tylko,że przyjmuje po liturgii i nie zapytałam o cenę.Mam też wątpliwości czy może lepiej pojechać do babci z Orli? mogę prosić o opinie? Będę bardzo wdzięczna.

#25 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 11 luty 2016 - 13:06

Witajcie

Wybieram się do Ojca w niedzielę  i mam pytanie bo nie wiem jak się to wszystko odbywa.Czy obecność na liturgii jest konieczna? Czy 40 zł to opłata jedna i stała czy zależnie od choroby? Rozmawiałam z Ojcem przez tel ale mówił tylko,że przyjmuje po liturgii i nie zapytałam o cenę.Mam też wątpliwości czy może lepiej pojechać do babci z Orli? mogę prosić o opinie? Będę bardzo wdzięczna

Nigdy nie byłam i "Babki z Orli", więc nie oceniam, ale z doświadczenia mogę polecić Ojca Gabriela. Polecić to mało powiedziane, wręcz zachęcam każdego kto ma problemy ze zdrowiem do spotkania z Nim. Dwukrotnie pomógł mi wrócić do zdrowia, kiedy lekarze byli bezsilni. Po raz pierwszy mama zawiozła mnie do Niego kiedy byłam małą dziewczynką pod opieką poradni neurologicznej, pulmonologicznej, kardiologicznej i pewnie jeszcze czegoś nie pamiętam. Przewlekłe zapalenia płuc, oskrzeli, alergia, problemy z sercem itp. I dopiero Ojciec Gabriel pomógł mi skutecznie. Drugi raz odwiedziłam Go po wypadku, gdzie pół roku latałam po lekarzach i do dopiero po wizycie i ziółkach wróciłam do zdrowia nawet nie pamiętam jak szybko. To niezwykła postać, bez wątpienia otrzymał dar od Boga. Leczy ziołami i modlitwą, czy tym co najlepsze dla ciała i duszy. Wspaniały człowiek, aby zdrowie i boże błogosławieństwo spływało na Niego latami. Nie wahaj się ani przez chwilę, tylko wsiadaj w auto i pędź na wizytę. Będziesz zaskoczna efektem.

#26 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 11 luty 2016 - 13:14

Nigdy nie byłam i "Babki z Orli", więc nie oceniam, ale z doświadczenia mogę polecić Ojca Gabriela. Polecić to mało powiedziane, wręcz zachęcam każdego kto ma problemy ze zdrowiem do spotkania z Nim. Dwukrotnie pomógł mi wrócić do zdrowia, kiedy lekarze byli bezsilni. Po raz pierwszy mama zawiozła mnie do Niego kiedy byłam małą dziewczynką pod opieką poradni neurologicznej, pulmonologicznej, kardiologicznej i pewnie jeszcze czegoś nie pamiętam. Przewlekłe zapalenia płuc, oskrzeli, alergia, problemy z sercem itp. I dopiero Ojciec Gabriel pomógł mi skutecznie. Drugi raz odwiedziłam Go po wypadku, gdzie pół roku latałam po lekarzach i do dopiero po wizycie i ziółkach wróciłam do zdrowia nawet nie pamiętam jak szybko. To niezwykła postać, bez wątpienia otrzymał dar od Boga. Leczy ziołami i modlitwą, czy tym co najlepsze dla ciała i duszy. Wspaniały człowiek, aby zdrowie i boże błogosławieństwo spływało na Niego latami. Nie wahaj się ani przez chwilę, tylko wsiadaj w auto i pędź na wizytę. Będziesz zaskoczna efektem.

A do co gotówki, to pamiętam, że "płaci się co łaska". Każdy wedle swojego uznania, sumienia i możliwości. Wiem tyle, że warto Go wynagrodzić, a nie warto być sknerą. Lekarz bez wahania bierze 100zł za wizytę a potem wypisuje receptę bezskutecznej chemii zwanej lekami na kolejne 100zł. Pewnie jak upieczesz pyszne ciasto i zawieziesz z domowym dżemem to też będzie zadowolony. Myślę, że to bardzo wyrozumiały i serdeczny człowiek, więc wszystko zrozumie.

#27 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 11 luty 2016 - 15:03

Tym że potrafi jeszcze kasę o wiele większa wyciągnąć.

Jaka zawiść Tobą kieruje, że wypisujesz takie bzdury. Ojciec Gabriel "nie wyciąga kasy", tylko przyjmuje "co łaska". Zostawiłam u Niego zaledwie 50zł, bo na tyle było mnie wtedy stać, a dziś jest mi wstyd, że tak niewiele. Każdy kto walczy o zdrowie wie, że nie ma ono ceny, a ten człowiek ziołami i modlitwa potrafi leczyć tam, gdzie lekarze odpuszczają.

Wspaniały człowiek.

#28 ~Olka~

~Olka~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2016 - 20:50

A daje zioła na milosc ?:) pytam powaznie

#29 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2016 - 20:55

To najbardziej podły i bezlistosny człowiek jakiego poznałam. Pojechałam do niego po pomoc a on tak źle potraktował mnie imoją rodzinę jak nikt inny. Stanowczo odradzam kontakty z nim.

#30 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2016 - 20:55

To najbardziej podły i bezlistosny człowiek jakiego poznałam. Pojechałam do niego po pomoc a on tak źle potraktował mnie imoją rodzinę jak nikt inny. Stanowczo odradzam kontakty z nim.

#31 ~Marija~

~Marija~
  • Goście

Napisano 01 październik 2016 - 10:04

To ne jest prawda. Ojciec Gabriel jest bardzo dobry i madry clowiek. Jest mnichem blizkim do Boga i pmaga ludziem. Ale jest zaduze ludzi zawistliwych ktery nemogou znesc jego popularnosc.

Ale chyba jest v tych ludziech a ne v ojcu Gabrielovi.

#32 amanda34

amanda34

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 13 grudzień 2016 - 12:41

Skoro mówimy o ziołach i ich właściwościach leczniczych warto zerknąć na ten blog, znajdziecie tutaj wiele ciekawych ziół leczniczych, również tych na przeziębienie i katar.

#33 ~Łuk~

~Łuk~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2017 - 21:39

Choruję na stwardnienie rozsiane byłem u niego rok temu i dzięki ziołom które mi przepisał nie męczę się po całym dniu jak to miało miejsce wcześniej. Jak sam mówi on nie leczy, on wspomaga farmakologiczne leczenie. Potrafi wysłuchać człowieka.  Na chwilę obecną polecam

#34 zywiecoj3

zywiecoj3

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 20 sierpień 2018 - 10:55

Ja polecam gotowe mieszanki ziołowe na przykład z http://zielarzradzi.pl/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych