Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

33 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 07:41

czym się różni taki Gabriel od babki z Orli?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 12:54

czym się różni taki Gabriel od babki z Orli?

Tym że potrafi jeszcze kasę o wiele większa wyciągnąć.

#3 ~ANDUK~

~ANDUK~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 22:08

Czym??? Zioła to nie czary, tylko udowodnione MEDYCZNIE działanie. Kiedyś nasze babki tylko ziołami się leczyły i żyją po sto lat. A my chemią!!!

#4 ~aha~

~aha~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2010 - 10:14

To najbardziej podły i bezlistosny człowiek jakiego poznałam. Pojechałam do niego po pomoc a on tak źle potraktował mnie imoją rodzinę jak nikt inny. Stanowczo odradzam kontakty z nim.

#5 ~swajak~

~swajak~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2010 - 21:33

To najbardziej podły i bezlistosny człowiek jakiego poznałam. Pojechałam do niego po pomoc a on tak źle potraktował mnie imoją rodzinę jak nikt inny. Stanowczo odradzam kontakty z nim.

Podły? Bezlitosny? Źle potraktował? W takim razie zapraszam na Dojlidy!

#6 ~warszawianka 88~

~warszawianka 88~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2011 - 10:24

Ja się planuje do ojca Gabriela wybrać w następnym tygodniu .Mam nadzieje ,że mi pomoże ,bo leki już nie pomagają .A dlaczego podły>??

#7 ~ja11~

~ja11~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2011 - 14:19

Ja się planuje do ojca Gabriela wybrać w następnym tygodniu .Mam nadzieje ,że mi pomoże ,bo leki już nie pomagają .A dlaczego podły>??

a gdzie mozna teraz go spotkać? bo ponoć juz do nie ma w Supraslu

#8 ~warszawianka 88~

~warszawianka 88~
  • Goście

Napisano 23 październik 2011 - 09:21

a gdzie mozna teraz go spotkać? bo ponoć juz do nie ma w Supraslu

#9 ~warszawianka 88~

~warszawianka 88~
  • Goście

Napisano 23 październik 2011 - 09:28

Ja byłam u niego w tym tyg w środę .Przyjmuje we wsi Krzywiec koło Narwii .Nie odniosłam wrażenia ,żeby był "podły" , normalny człowiek .Narazie pije źiółka , które mi przypisał .poczekam na efekty jeżeli to pomoże choć trochę pojadę do niego znowu .Leczę się od 19 roku życia jak narazie leki nie pomagają .Zobaczymy czy zioła pomogą , w koncu to mnich , który jest zdecydowanie bliżej Boga niż my zwykli śmiertelnicy.Pozdrawiam

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2011 - 12:31

Kosmici na przeziębienie lub grypę stosują sok z jeżówki purpurowej plus witaminę C.
Zastosowanie tego, gdy tylko zauważy się pierwsze objawy powoduje, że nie dochodzi do rozwinięcia choroby.

#11 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2012 - 17:47

Czy był może ktoś chory na stwardnienie rozsiane u ojca Gabriela?

#12 ~E.....a~

~E.....a~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2013 - 12:50

a można wiedzieć dlaczego??

#13 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2013 - 15:29

nie jest niemiły tylko surowy ^_^

w zeszłym roku dla synka podawaliśmy te ziółka i teraz również lecę zakupić zioła,syn mniej chorował i w końcu więcej chodził do szkoły a jak już chował to łagodniej  niż wcześniej.

#14 ~mario~

~mario~
  • Goście

Napisano 14 październik 2013 - 20:41

Witam, czy ktoś się orientuje czy Ojciec Gabriel nadal przyjmuje we wsi Krzywiec w Środy?? Chcę się do niego wybrać, choruje na atopowe zapalenie skóry i mam nadzieje że mi pomoże :)

Czekam na jakąś odpowiedz, Pozdrawiam :)

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2013 - 20:51

Witam, czy ktoś się orientuje czy Ojciec Gabriel nadal przyjmuje we wsi Krzywiec w Środy?? Chcę się do niego wybrać, choruje na atopowe zapalenie skóry i mam nadzieje że mi pomoże :)

Czekam na jakąś odpowiedz, Pozdrawiam :)

Niestety nie pomogę ci z Ojcem Gabrielem, ponieważ nie wiem.

Ale mam pytanie w związku z twoją dolegliwością.

Czy jesteś na jakiejś diecie?

#16 ~ANDRZEJ~

~ANDRZEJ~
  • Goście

Napisano 20 październik 2013 - 14:06

gdzie można   kupić  tą  książeczkę 

#17 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 13 październik 2014 - 15:07

Dwa razy mialam okazję odwiedzić Ojca Gabriela i dwa razy otrzymałam rezeptę na zioła. Za każdym razem był miły i  życzliwy. Jego zioła wyleczyły mnie z chorób, kiedy lekarze długo nie mogli nic poradzić. Zioła to moc jakiej nie ma w żadnym innym leku wyprodukowanym przez koncenry farmaceutyczne. Zioła to samo zdrowie.  Pamiętajcie o tym:)

#18 ~Alina~

~Alina~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2014 - 14:06

wpisz w wyszukiwarkę Google Ojciec Gabriel lub ziołolecznictwo Ojca Gabriela - skit Odrynki lub Krzywiec i wszystkiego się dowiesz o przyjęciach, modlitwie, ziołach

#19 ~Alicja~

~Alicja~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2014 - 10:19

Witam , byłam  u  Ojca  Gabriela w  Krzywcu  jestem  zadowolona  z  rozmowy i  z  efektów  jakie  występują  po  wypiciu  mieszanki  ziołowej  jaką  mi  przeznaczył  . Zawsze  ma  czas  dla  każdego  człowieka  i to  jest  najważniejsze  . Spokój  i  zrozumienie  bardzo wiele  wnoszą  w  życie  człowieka  który  boryka  się  z  chorobą. Polecam wizytę  .

#20 ~bogusia~

~bogusia~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2015 - 11:25

Ja z mężem także trafiliśmy do SKIPU w Odrynkach, przypadkiem, choć Ojciec powiedział ze nie ma przypadków w co zawsze wierzyłam. Dał mi przepis na krwotoki które trwają już ponad 30 lat i lekarze są bezsilni w Polsce. Nie wiem jeszcze jak działają, bo dopiero wróciliśmy do domu do Gdańska. W skipie poznaliśmy Pana Włodzimierza który jest Polskim białorusinem a wygląda jak Grek ! przemiły Cżłowiek ! i z poczuciem humoru. Opowiada dużo ale szkoda że czasu brak bo chciałoby sie posłuchac więcej i więcej. Niesamowite miejsce w tej naszej zabieganej i często bezsensownej gonitwie....bo jak choroba dorwie to juz się przestaje pędzic i szuka sie Boga i dzieki za to Bogu ! nawet za chorobę ! Ona zbliża do Boga prawdziwie !

Bogusia i Jurek

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych