Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ogród wokół domu.

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 maj 2013 - 14:36

Już wiosna ruszamy do ogrodów może widzieliście coś ciekawego, jakieś nowinki jakie mają dla nas producenci artykułów do ogrodu np. oświetlenie, dekoracje, krzewy to proszę o przykłady w tym wątku, to będzie mój pierwszy ogród. Przed zimą się wprowadziliśmy no i przyszedł czas na porządki na zewnątrz.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 maj 2013 - 14:56

Proszę słuchać i można zapytac Radio I 1o3,3 Białystok przed 12 godz. Opowiada najmilszy ogrodnik Jerzy Gwożdziej, polecam!

#3 ~strong-magnets~

~strong-magnets~
  • Goście

Napisano 08 maj 2013 - 09:59

Nie ma nic piękniejszego, do ogrodu za domem. Cudowne uczucie, móc otworzyć drzwi i mieć za nimi kawałek własnego raju.
s

#4 saszka

saszka

użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 08 maj 2013 - 11:21

Ja już od kilku dni się zbieram, żeby iść się nim zająć, ale codziennie po skończeniu pracy przytrafia mi się burza! I nici z leniuchowania i nici z pracowania na ogródku:/

#5 venus

venus

użytkownik

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPip
  • 83 postów

Napisano 08 maj 2013 - 14:48

ja co prawda nie dorobiłam sie jeszcze domu z ogrodem, ale wierzę, że jeśli mi się uda to na pewno bede tak o niego dbać jak "Maja w ogrodzie" :D

#6 Avluella

Avluella

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 05 czerwiec 2013 - 10:03

Mieszkając w bloku ogród - to rzeczywiście strefa marzeń... Ale za to jaka piękna :)

#7 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2013 - 13:49

A ja polecam świetnego fachowca robi wszystko dokładnie i jest uczciwy,ceny również są konkurencyjne, jakby ktoś chciał numer to proszę pisać pod tym postem .

#8 kornema

kornema

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 18 lipiec 2017 - 08:20

Ale fajnie jest mieć pomysł na zagospodarowanie ogrodu. I mogę oglądać rożne programy,żeby się zainspirować, ale większość rozwiązań u mnie się nie sprawdzi. I pozostaje caly czas tak jak jest, czyli całkiem ok, ale marzy mi się coś więcej

#9 agent_Smith

agent_Smith

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 45 postów

Napisano 23 maj 2018 - 09:40

Na wiosnę ogród trzeba przygotować w szczególny sposób. Jeśli nie jesteście zorientowani w temacie, to ten artykuł http://celnie.pl/jak...ogrod-na-wiosne przybliży wam, jakie prace powinno się w tym okresie wykonać.

#10 ~Piko90~

~Piko90~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2018 - 10:22

Bardzo lubię pracować w ogrodzie. Zawsze mieszkałem w bloku, ale od niedawna (2 lata) mieszkamy na swoim i od tamtego czasu kompletuję sobie narzędzia ryobi, żeby praca w ogrodzie była jeszcze przyjemniejsza. Wszystko na akumulator, więc te sprzęty są stosunkowo lekkie. Super sprawa.

#11 janinka56

janinka56

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 15 czerwiec 2018 - 14:30

Ostatnio widziałam w ogrodzie chodnik wylany z betonu stemplowanego, dla tych, którzy nie wiedzą jaki to beton: http://betonnadom.pl...ty-zastosowania Bardzo fajna wizualnie opcja a i w praktyce bardzo wygodna bo ie trzeba walczyć z chwastami wyrastającymi pomiędzy np. jak w przypadku kostki brukowej. 

#12 marika56

marika56

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 20 sierpień 2018 - 09:31

Mi się podoba ogród taki zadbany. Najlepiej z ogródkiem zimowym. Niestety zimowego jeszcze nie mam. Może kiedyś w przyszłości. 

#13 ~ksozi~

~ksozi~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2018 - 14:23

poszukuję kosiarki do ogrodu, ma ktoś z Was akumulatorową? Wpadł mi w oko taki jeden model od ryobi, mam już trochę ich urządzęń one+ i z akumulatorami problemu by nie było, trawnik około 300 m2

#14 ~Artu~

~Artu~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2018 - 07:31

A to na taki trawniczek możesz brać akumulatorową. Ja mam 14 arów w całości samej trawy, więc muszę mieć dużą kosiarkę z  napędem.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2018 - 12:25

nie podpowiem Ci jak kosiarka ię bedzie sprawować ale mam wyrzynarkę, wiertarkę akumulatorową tej marki i śmigają, bateria długo trzyma, jak kupisz w systemie one+ to do każdego urządzenia taka sama bateria jest i można sobie wymieiac

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych