Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

" Oferty noclegowe na meteor-turystyka.pl"? Jakie opinie

25 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Luis~

~Luis~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2012 - 09:29

Jakie są wasze opinie na temat tego serwisu, warto na nich postawić?

#2 ~Jolka~

~Jolka~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2012 - 09:41

Ja w tym roku rezerwowałam wyjazd nad morze, przez ten serwis i nie narzekam, opis mojego obiektu był rzeczywisty. Byłam w Łebie rewelacja...

#3 ~Zigi~

~Zigi~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2012 - 10:17

Parę razy zdarzyło mi się usłyszeć on nich dobre słowa, ale sam nie korzystałem

#4 ~Arti~

~Arti~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2012 - 13:32

Polecam meteor-turystyka.pl jest duży wybór i wszystko w jednym miejscu.

#5 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2012 - 11:29

Co myśle o Meteor? Myśle że mają dużo reklam i łatwe wyszukiwanie ale nie rozumiem stosunku meteor kontra inne portale turystyczne..
Ostatnio dostałam maila od nich w sprawie portalu:
strefaturystyki.com.pl z oczernianiem bez podstaw. obecnie jestem na jednym i drugim portalu (posiadam domki) i jestem zadowolona z jednej i drugiej reklamy.
Tylko nurtuje mnie powod oczerniania..
Czyżby się czegoś bali?

#6 ~visitor~

~visitor~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2013 - 23:00

Przywłaszczają dane i nazwę obiektów bez umowy, wystawiają to na ich stronach z numerem telefonicznym obsługiwanym przez pocztę głosową, koszt połączenia oczywiście wysoki i bez rezultatu, używają nieprawdziwy/nieaktywny link oznajmiający że obiekt nie istnieje. Działąją na niekorzyść obiektów i klientów. Sami wyciągnijcie wnioski... wszystko można sprawdzić na ich stronach.

#7 ~pawel~

~pawel~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2013 - 15:22

ja korzystam z relaximo.pl jak planuje wyjazd i jestem zadowolony. z resztą takich portali z noclegami jest sporo więc jak ktoś nie jest zadowolony z  jednego to może skorzystać z drugiego. 

#8 ~Grażyna~

~Grażyna~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2015 - 12:07

Metor- turystyka i pare innych chyba są z Krakowa a więc żniwa z nagrodami w Beskidach:)Najfajniejsze jest eholiday.pl choć bz tego wynalazku rezerwacji(szalenie nieprecyzyjne)

#9 ~Darek~

~Darek~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2015 - 10:20

Niestety meteor-turystyka nie pokazuje wszystkich komentarzy o obiektach, w szczególności tych negatywnych... :(

#10 ~mario547~

~mario547~
  • Goście

Napisano 28 luty 2017 - 11:00

Jak szukaliśmy domku do wynajęcia w Kotlinie Kłodzkiej parę miesięcy temu to udało się wyszukać przez stronę meteor-turystyka.pl. Duża baza danych, rzeczywiście było z czego wybierać. Oferty są całkiem dobrze opisane, był email, telefon, czy w ogóle strona firmy która takie domki udostępniała.  

#11 ~gucio~

~gucio~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2017 - 11:51

Dużo info o noclegach wisi na Meteorze Jak gdzieś jadę to głównie tam sprawdzam oferty. Jest dużo serwisów i w sumie wygodne są te z rezerwacją online, ale tam zazwyczaj nie ma wszystkich obiektów a tylko te najdroższe gdzie się średnio opłaca na dłuższy czas wynajmować pokój.  

#12 ~osa65~

~osa65~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2017 - 14:23

Najlepszy serwis noclegowy według mnie. Mają aktualne informacje, nie jakieś przestarzałe ogłoszenia na temat obiektów które dawno nie istnieją.

#13 ~miki858~

~miki858~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2017 - 12:45

Prostą wyszukiwarkę mają na stronie meteor-turystyka.pl. Biorą pod uwagę cały kraj także nie tylko te kurorty typowo turystyczne w górach czy nad morzem. Ja tutaj sobie wyszukałem dość tani nocleg w Poznaniu na przykład jakiś czas temu jak musiałem jechać w sprawach zawodowych. Obiekty są dobrze opisane, nie brakuje fotek, czy odnośników do stron.  

#14 ~jacek47~

~jacek47~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2017 - 14:45

Dobra, zbiorcza baza, warto sprawdzić ich oferty. Mój ośrodek od dłuższego czasu ma tutaj swoją prezentację i widzę efekty, ludzie przyjeżdżają właśnie z Meteora.

#15 ~ted4585~

~ted4585~
  • Goście

Napisano 05 październik 2017 - 09:14

Dobra, zbiorcza baza, warto sprawdzić ich oferty. Mój ośrodek od dłuższego czasu ma tutaj swoją prezentację i widzę efekty, ludzie przyjeżdżają właśnie z Meteora.  

#16 ~edison6989~

~edison6989~
  • Goście

Napisano 11 październik 2017 - 11:29

Prosty w obsłudze serwis, łatwo dodać ogłoszenie i tak samo łatwo wyszukać konkretną ofertę. Na plus!

#17 ~marko564~

~marko564~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2017 - 15:05

Bardzo fajnie trafiliśmy w Zakopanem w tym roku. Ośrodek znalazłem właśnie tutaj – cicha okolica, czysto, niedrogo.  

#18 ~pawel874~

~pawel874~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2017 - 10:33

Korzystam z ich bazy od dawna i jeszcze się nie zawiodłem. Noclegi różnej klasy w różnych półkach cenowych. Polecam.  

#19 ~Adam Z~

~Adam Z~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2017 - 10:05

Bardzo pomocna wyszukiwarka, już nieraz tutaj nocleg znalazłem. Często jeżdżę, więc często z bazy ofert korzystam.  

#20 ~bartter~

~bartter~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2017 - 10:06

Bardzo polecam serwis 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych