Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

45 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~tótejszy~

~tótejszy~
  • Goście

Napisano 23 luty 2017 - 10:48

Proponowałbym wzmożoną ochronę obiektu w dn. 26 II. Nie wiadomo dokąd dojdą manifestanci jak zastaną zamknięty dom kultury

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2017 - 12:47

Proponowałbym wzmożoną ochronę obiektu w dn. 26 II. Nie wiadomo dokąd dojdą manifestanci jak zastaną zamknięty dom kultury

Człowieku puknij się w łeb !Jestem prawosławna, ale uważam że to co napisałeś jest szczytem chamstwa i zwykłym jątrzeniem.

#43 ~łabendzi spieu~

~łabendzi spieu~
  • Goście

Napisano 23 luty 2017 - 21:22

Na koniec trzech Marszy odbędzie się ekumeniczna dyskoteka na stadionie miejskich połączona z kąpielą w basenie osir. :D

#44 ~Z NIEBIOS~

~Z NIEBIOS~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2017 - 22:41

Tyle czasu od pożaru a rezultatów dochodzenia nie ma. ;) Redaktory, pytajcie pania Kuptel.

Wiadomo było  i że w świętym miejscu wszystko zwala się na cuda.Tym cudem był pożar. ;) Do tej kategorii zjawisk zaliczyć należy też dochodzenie.Co na to monitoring?

#45 ~głos z piekłą~

~głos z piekłą~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2017 - 22:43

Wiadomo było  i że w świętym miejscu wszystko zwala się na cuda.Tym cudem był pożar. ;) Do tej kategorii zjawisk zaliczyć należy też dochodzenie.Co na to monitoring?

Monitoring cudów nie rejestruje :D

#46 ~szara mysz hajnowska~

~szara mysz hajnowska~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2017 - 22:52

Byłam , widziałam, magiczne miejsce i na pewno tam wrócę.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: prawosławny, Szatan

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych