Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

32 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Milena~

~Milena~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2018 - 11:49

Odstawiłam tłuste jedzenie i słodycze na kosz diety lightdiet.i zdrowe posiłki dostaje. piję wile więcej wody niż wcześniej i w taki sposób się oczyszczam. Na diecie owocowej bym nie dała rady chyba 

#22 ~Joachim~

~Joachim~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2018 - 22:12

Dzięki przyswajanym sokom, mój układ trawienny w końcu mógł pójść na chwilowy urlop. Teraz już zaczynam rozumieć sens robienia jednodniowych postów w ciągu tygodnia i picie tylko soków. To ma naprawdę sens.

#23 ~Aldona~

~Aldona~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2018 - 06:33

Soki owszem ale dieta przy tym musi być lekka więc warto zrezygnować z tłustych potraw. Rzeczywiście jak wspominali tu niektórzy dobrą opcją są posiłki na parze ja też tak gotuję w moich naczyniach Milano Classic. Jest zdrowo, prosto i szybko.

#24 ~Pigwa~

~Pigwa~
  • Goście

Napisano 07 październik 2018 - 16:44

Dokładnie tak Slimunox pozwala na szybszy spadek wagi ale również trzeba pamiętać o diecie i ćwiczeniach.A głodówka wcale nie jest zła pod warunkiem że stosuje się ją dzień lub dwa kiedy chce się oczyścić organizm z toksyn.

#25 ~Kaśka~

~Kaśka~
  • Goście

Napisano 08 październik 2018 - 19:13

Dla mnie wystarczający jest detoks poprzez terapię sokami. Nie bez kozery kupiłam kiedyś wyciskarkę Philipiaka, która w tym czasie przechodzi prawdziwe katusze. Co do samej diety a właściwie już po niej czuję się znakomicie, a organizm jest w lepszej formie fizycznej i psychicznej.

#26 ~Anni~

~Anni~
  • Goście

Napisano 15 październik 2018 - 09:12

Dla mnie wystarczający jest detoks poprzez terapię sokami. Nie bez kozery kupiłam kiedyś wyciskarkę Philipiaka, która w tym czasie przechodzi prawdziwe katusze. Co do samej diety a właściwie już po niej czuję się znakomicie, a organizm jest w lepszej formie fizycznej i psychicznej.

Gdzie ją kupiłeś? Szukam czegoś nie chińskiego. 

#27 ~Walek~

~Walek~
  • Goście

Napisano 15 październik 2018 - 17:20

Moze soki oczyszczają organizm ,ja jednak skłaniam się do lekkiej diety. Np. posiłki gotowane na parze , lekkie , beztłuszczowe i bezsolne. Są lekko strawne. Dlatego sądzę że dobry garnek na parę to jest przyjaciel domowników. 

#28 ~Michalina~

~Michalina~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 15:32

Moim zdaniem soki świetnie oczyszczają organizm. Dodają energii, utrzymują sylwetkę szczupłą. 

#29 ~Majja~

~Majja~
  • Goście

Napisano 25 październik 2018 - 14:19

no ja wolę jednak oczyszczać się sokowo i idealnie do tego spisują się soki Nuja – smaczne, robione metodą cold press, dzieki czemu jest zachowane bogactwo smaków. Dla nie to idealne rozwiązanie! No i widać efekty – jestem pełna energii i czuję się lekko!

#30 ~Amelia~

~Amelia~
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 23:53

Nie wystarczy tylko jeść mniej i ruszać się więcej, aby cieszyć się świetną figurą. Ten proces jest bardziej złożony. Ważne co się je i pije, a taka wyciskarka moze być bardzo pomocna.

#31 ~Anni~

~Anni~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 10:26

Dziękuje Pani Marto za odpowiedź. Chętnie skorzystam z Wszej oferty i przyjrzę się produktom. Mam nadzieję że są to produkty produkowane przez jakiś europejski zakład a nie Chiński. 

#32 ~Almarie~

~Almarie~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 10:41

A co myślicie o ziołach? Bo pomyślałam sobie, że fajnie by było pić też sporo płynów, w tym herbatek ziołowych, żeby oczyścić organizm. Oprócz dobrze zbilansowanej diety oczywiście. 

#33 ~Darlisa~

~Darlisa~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2018 - 12:35

Ja tam wierzę w dietę :) Dietą można bardzo dużo zdziałać. Warzywa, owoce, strączki, zdrowe tłuszcze (oczechy), to powinno się znaleźć w każdej diecie. Dodatkowo ja dodaję też do jedzenia zioła fibra vitale. To wszystko. Naprawdę działa :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: oczyszczanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych