Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

43 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Milena~

~Milena~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2018 - 11:49

Odstawiłam tłuste jedzenie i słodycze na kosz diety lightdiet.i zdrowe posiłki dostaje. piję wile więcej wody niż wcześniej i w taki sposób się oczyszczam. Na diecie owocowej bym nie dała rady chyba 

#22 ~Joachim~

~Joachim~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2018 - 22:12

Dzięki przyswajanym sokom, mój układ trawienny w końcu mógł pójść na chwilowy urlop. Teraz już zaczynam rozumieć sens robienia jednodniowych postów w ciągu tygodnia i picie tylko soków. To ma naprawdę sens.

#23 ~Aldona~

~Aldona~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2018 - 06:33

Soki owszem ale dieta przy tym musi być lekka więc warto zrezygnować z tłustych potraw. Rzeczywiście jak wspominali tu niektórzy dobrą opcją są posiłki na parze ja też tak gotuję w moich naczyniach Milano Classic. Jest zdrowo, prosto i szybko.

#24 ~Pigwa~

~Pigwa~
  • Goście

Napisano 07 październik 2018 - 16:44

Dokładnie tak Slimunox pozwala na szybszy spadek wagi ale również trzeba pamiętać o diecie i ćwiczeniach.A głodówka wcale nie jest zła pod warunkiem że stosuje się ją dzień lub dwa kiedy chce się oczyścić organizm z toksyn.

#25 ~Kaśka~

~Kaśka~
  • Goście

Napisano 08 październik 2018 - 19:13

Dla mnie wystarczający jest detoks poprzez terapię sokami. Nie bez kozery kupiłam kiedyś wyciskarkę Philipiaka, która w tym czasie przechodzi prawdziwe katusze. Co do samej diety a właściwie już po niej czuję się znakomicie, a organizm jest w lepszej formie fizycznej i psychicznej.

#26 ~Anni~

~Anni~
  • Goście

Napisano 15 październik 2018 - 09:12

Dla mnie wystarczający jest detoks poprzez terapię sokami. Nie bez kozery kupiłam kiedyś wyciskarkę Philipiaka, która w tym czasie przechodzi prawdziwe katusze. Co do samej diety a właściwie już po niej czuję się znakomicie, a organizm jest w lepszej formie fizycznej i psychicznej.

Gdzie ją kupiłeś? Szukam czegoś nie chińskiego. 

#27 ~Walek~

~Walek~
  • Goście

Napisano 15 październik 2018 - 17:20

Moze soki oczyszczają organizm ,ja jednak skłaniam się do lekkiej diety. Np. posiłki gotowane na parze , lekkie , beztłuszczowe i bezsolne. Są lekko strawne. Dlatego sądzę że dobry garnek na parę to jest przyjaciel domowników. 

#28 ~Michalina~

~Michalina~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 15:32

Moim zdaniem soki świetnie oczyszczają organizm. Dodają energii, utrzymują sylwetkę szczupłą. 

#29 ~Marta Kowalewska~

~Marta Kowalewska~
  • Goście

Napisano 24 październik 2018 - 13:18

Witam! Anni, wyciskarkę Slow Juicer Philipiak możesz obejrzeć/kupić w naszych salonach stacjonarnych lub online w sklepie internetowym. Zapraszam na zakupy!

Pozdrawiam, Marta Kowalewska

Online Ekspert marki PHILIPIAK

#30 ~Majja~

~Majja~
  • Goście

Napisano 25 październik 2018 - 14:19

no ja wolę jednak oczyszczać się sokowo i idealnie do tego spisują się soki Nuja – smaczne, robione metodą cold press, dzieki czemu jest zachowane bogactwo smaków. Dla nie to idealne rozwiązanie! No i widać efekty – jestem pełna energii i czuję się lekko!

#31 ~Amelia~

~Amelia~
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 23:53

Nie wystarczy tylko jeść mniej i ruszać się więcej, aby cieszyć się świetną figurą. Ten proces jest bardziej złożony. Ważne co się je i pije, a taka wyciskarka moze być bardzo pomocna.

#32 ~Anni~

~Anni~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 10:26

Dziękuje Pani Marto za odpowiedź. Chętnie skorzystam z Wszej oferty i przyjrzę się produktom. Mam nadzieję że są to produkty produkowane przez jakiś europejski zakład a nie Chiński. 

#33 ~Marta Kowalewska~

~Marta Kowalewska~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 19:01

Dziękuje Pani Marto za odpowiedź. Chętnie skorzystam z Wszej oferty i przyjrzę się produktom. Mam nadzieję że są to produkty produkowane przez jakiś europejski zakład a nie Chiński. 

Witam! Anni, firma Philipiak wytwarza swoje produkty w fabryce we Włoszech.

#34 ~Anni~

~Anni~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 13:04

Witam! Anni, firma Philipiak wytwarza swoje produkty w fabryce we Włoszech.

To super. Produkty firm europejskich , są wysokiej jakości. Co za tym idzie jest gwarancja wytrzymałości. Ciekawe tylko ile za taki komplet garnków trzeba zapłacić, i ile garnków jest w zestawie?

#35 ~Almarie~

~Almarie~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 10:41

A co myślicie o ziołach? Bo pomyślałam sobie, że fajnie by było pić też sporo płynów, w tym herbatek ziołowych, żeby oczyścić organizm. Oprócz dobrze zbilansowanej diety oczywiście. 

#36 ~Marta Kowalewska~

~Marta Kowalewska~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2018 - 21:46

To super. Produkty firm europejskich , są wysokiej jakości. Co za tym idzie jest gwarancja wytrzymałości. Ciekawe tylko ile za taki komplet garnków trzeba zapłacić, i ile garnków jest w zestawie?

Witam! Anni z cenami naszych garnków zapoznasz się na stronie naszego sklepu internetowego shop.philipiakmilano.pl Zapraszam!

#37 ~Anni~

~Anni~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2018 - 08:29

Witam! Anni z cenami naszych garnków zapoznasz się na stronie naszego sklepu internetowego shop.philipiakmilano.pl Zapraszam!

Dziękuje za odpowiedź. Za jakość trzeba zapłacić. Jednak to co widziałam jest warte swojej ceny. Zdecydowałam się na zestaw garnków do gotowania wieżowego. 

#38 ~Darlisa~

~Darlisa~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2018 - 12:35

Ja tam wierzę w dietę :) Dietą można bardzo dużo zdziałać. Warzywa, owoce, strączki, zdrowe tłuszcze (oczechy), to powinno się znaleźć w każdej diecie. Dodatkowo ja dodaję też do jedzenia zioła fibra vitale. To wszystko. Naprawdę działa :)

#39 ~panysza~

~panysza~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2018 - 01:16

dla mnie najlepszym sposobem na usunięcie toksyn z organizmu okazał się być suplement diety Herbaya Chlorella. stosuję dwie kapsułki na dzień i dzięki temu toksyny są usuwane z mojego organizmu. do tego też Herbaya dba o moją wątrobę.

#40 ~Garrin~

~Garrin~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2018 - 19:38

dla mnie doskonale się okazały soki Nuja - wyciskane metodą cold press, smaczne i pożywne. i faktycznie po nich czułam sie lekko i odżywiona!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: oczyszczanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych