Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

32 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~paulla~

~paulla~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2017 - 12:05

Na dłuższą metę nie jestem w stanie zrezygnować z kawy, ale ją ograniczyłam do dwóch filiżanek dziennie. Do tego zainstalowałam aplikację zliczającą ilość wypitej wody, żeby to jakoś kontrolować. I w domu i w pracy mam zawsze pod ręką butelkę cisowianki, żeby mnie nie korciło do kupienia słodkiego napoju. Muszę jeszcze więcej się ruszać i do sylwestra powinno się udać zrzucić kilka kg :)

#2 ~Cama~

~Cama~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2017 - 15:23

Mnie znajoma ostatnio mówiła, żeby zrobić taką kurację oczyszczającą z cytrynami. 

1 dzień = sok z jednej cytryny

2 dzień = sok z dwóch cytryn

3 dzień = sok z trzech cytryn 

i tak do 7 dni. Potem malejąco:

8 dzień = sok z sześciu cytryn

9 dzień = sok z pięciu cytryn

i tak do 13 dnia = sok z jednej cytryny. 

Cóż, zaszkodzić nie zaszkodzi a może pomóc. Taką kurację wystarczy robić raz w roku.

A jak się komuś nie chce bawić w takie oczyszczanie to może sięgnąć po suplementy: np. "detox" od humavitu, albo w aptece są też herbatki na oczyszczenie. Dobrze, żeby to były ziołowe preparaty. 

#3 ~Natala~

~Natala~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2017 - 12:20

Ja to sobie zrobiłam prawdziwy detoks, zaraz po tym jak wyszłam od lekarza z ryczem, bo miałam tak słabe wyniki. W odstawkę poszły: kawa, alkohol, słodycze, tłuste potrawy i fast foody. Do tego miałam IQgreen , żeby poprawić metabolizm i razem z siostrą chodziłam na kijki. Trochę to trwało, ale się zawzięłam i schudłam 12 kg no i mam o wiele lepsze wyniki.

#4 ~Luiza~

~Luiza~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2018 - 15:46

Ja szybko schudłam na kuracji neera - to jest detoks na specjalnym syropie. tylko trzeba ostrożnie z niego wyjsć, ale upragnione 5kg poszło w dół! 

#5 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2018 - 13:11

Jak dla mnie jedyną rewelacją jeżeli chodzi o tabletki na odchudzanie to Slimunox,dzięki nim w końcu poczułam się szczupła. W 3 miesiące schudłam 11 kilogramów, teraz już jestem dłuższy czas po zakończeniu i nie mam żadnego efektu jojo, tak często występującego podczas korzystania z innych tego rodzaju produktów.

#6 ~Aneta~

~Aneta~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2018 - 15:47

Ja zrezygnowałam ze słodyczy i tłuszczów w ogóle nie smażąc. W to miejsce gotuję zdrowo w parowarze Philipiaka. Taka dieta mi odpowiada bo poprawiłam swoją sylwetkę i czuje się lekko.

#7 ~Lilka~

~Lilka~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2018 - 13:28

A co z roślinną fitolizyną? Działa moczopędnie, bardzo skutecznie usuwa piasek z dróg moczowych, ma też działanie przeciwbakteryjne .Wszystko za sprawą m.in. perzu, liści brzozy.

#8 ~Ursula~

~Ursula~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2018 - 10:32

Polecam też zapoznać się z oczyszczaniem FIVREN. Kuracja składa się z 3 produktów, która niewluje sporo dolegliwości zdrowotnych, które są spowodowane zanieczyszczeniem organizmu.

#9 ~malwina osak~

~malwina osak~
  • Goście

Napisano 02 maj 2018 - 06:10

Ja polecam wypróbować dietę sokową, najlepiej ze sportfoodsoki - cenowo naprawdę ok i przede wszystkim zdrowo. Nie ma co się głodzić albo karmić organizm jakimiś tabletkami. Wszystko jest w owocach i witaminach tylko trzeba to wszystko ze sobą odpowiednio skomonować.

#10 ~Allah~

~Allah~
  • Goście

Napisano 02 maj 2018 - 11:30

Trutke na szczury polecam

#11 ~Dorota~

~Dorota~
  • Goście

Napisano 03 maj 2018 - 20:34

Na czas detoksu piję dużo wody oraz soków naturalnych zwłaszcza z cytrusów. Odpuszczam wtedy też słodycze i tłuste potrawy. Co do soków to posiadam wyciskarkę philpiaka więc ich robienie jest dziecinnie proste. Detoks robię dwa razy w roku a soki piję prawie codziennie:)

#12 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 04 maj 2018 - 11:03

Jak chce oczyścić organizm to jem dużo warzyw i owoców do tego tak 3 litry cisowianki mineralnej wypijam. Zero fast foodów wtedy i słodyczy 

#13 ~Marzena~

~Marzena~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2018 - 06:45

Nie znam diety cud ale na pewno zdrowo jest jeść dużo warzyw i nie przeszkadza to nawet w kompozycji z chudym mięsem bo witaminy nierzadko się lepiej tak wchłaniają. A żeby ich nie tracić wraz z obróbką termiczną wszystko gotuję razem w parowarze Philipiaka.

#14 KopytekAda

KopytekAda

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 01 lipiec 2018 - 19:41

głównie dieta odkwaszająca

#15 KopytekAda

KopytekAda

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 01 lipiec 2018 - 19:46

ja słyszałam o diecie odkwaszającej

#16 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2018 - 14:28

Posiłki gotowane na parze są zdrowe i oczyszczające organizm. Uważam że jest to dobry sposób. 

#17 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2018 - 14:03

ja na detoksie nie mogłam przetrwać robiłam sobie sokowy i to jedne góra dwa dni i rezygnowałam. teraz próbuję diety lightdiet i zobaczymy jak mi podpasuje i czy uda się zrzucić kilka klio. Przydałoby mi się bo na ślub córki bym chciała sie odchudzić i dobrze wyglądać 

#18 ~Martyna~

~Martyna~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2018 - 22:46

W dzisiejszych czasach króluje śmieciowe jedzenie. Jesteśmy zalewani pseudo-żywnością ubraną w piękne opakowania. Żeby zmniejszyć uzależnienie od cukru i soli przeszłam na gotowanie obiadów na parze. Mam garnek z philipiaka i czuję pozytywne zmiany.

#19 ~Misia~

~Misia~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2018 - 18:59

Wystarczy przejść na posiłki gotowane na parze. Wystarczy do oczyszczenia organizmu. U mnie działa. 

#20 ~Dominik~

~Dominik~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2018 - 22:58

Nosimy w sobie syf, którym się karmimy. Bo jemy za szybko, dostarczamy naszemu organizmowi pustych kalorii, które dają nam chwilowy zastrzyk energii. Ja czuję się o niebo lepiej jak codziennie wypijam szklankę soku, ręcznie robionego  tzn. z wyciskarki philipiaka.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: oczyszczanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych