Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Ocieplanie domu

50 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~davv~

~davv~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2017 - 12:04

W kwestii izolacji dla mojego nowo budowanego domu współpracowałem z marką z serwisu doskonalaizolacja.pl, robią natrysk na dożywotniej gwarancji.

#42 ~sas~

~sas~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2017 - 11:50

Jeśli chodzi o izolację to tylko metoda natryskowa moim zdaniem w dzisiejszych czasach jedyna słuszna. Ceny spadły i jest tylko trochę drożej od metod tradycyjnych. Sam wybrałem piankę marki Quadrant i jestem z niej zadowolony. Oddycha, nie zbiera wilgoci przez co z grzybem czy pleśnią nie ma problemów, na stronie doskonalaizolacja.pl jest jej dokładny opis. Poza tym sprawdzeni wykonawcy (podobno dystrybutor ich sprawdza) gwarantują dobrze wykonaną robotę.

#43 HighIT

HighIT

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 07 grudzień 2017 - 14:00

A myślałeś może o typowym uszczelnieniu pomieszczenia. Też miałem straszny ziąb w pokoju. Zwłaszcza grudniową porą. Poprosiłem o pomoc http://bioekotech.wa.../uszczelnianie/ i faktycznie po skończonej robocie miałem niebo, a ziemię w pokoju. Spokojnie dało radę wysiedzieć całę wieczory na golaska :D

#44 ~parmen~

~parmen~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2018 - 08:32

Dobre ocieplenie domu to podstawa, jeżeli chce się zapobiec ucieczce energii i ciepła w pomieszczeń. To także duża oszczędność na przyszłość. Trzeba też umieć te ocieplenie zamontować i przymocować: kedu.pl/czym-mocowac-termoizolacje-i-ocieplenia-na-elewacjach-fasadach-i-dlaczego/ a przy tej okazji lepiej jednak jest zaczerpnąć wiedzy zorientować się w ty, co i jak.

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2018 - 12:01

Witajcie.

Ja potrzebuję pilnie ocieplić stropy parkingu.. czy ktoś może zna firmę remonteam.pl? Jakie macie opinie?

#46 ~majo92~

~majo92~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2018 - 15:01

Podał byś namiar na dobrą izolację, co mi po instruktarzu skoro ot nie ja to zakładam?? ;) Tak się składa, że zeszłego roku ocieplaliśmy u nas dom i wybraliśmy do tego wełnę celulozową firmy Termex. Można ofertę podejrzeć na termex-fiber.pl . Jest możliwość zakupienia wełny wraz z usługą ocieplenia u jednego z ich instalatorów, co serdecznie polecam. :) Wełna u nas sprawdza się rewelacyjnie, w domu ciepło, nie kosztowało to majątku wiec jesteśmy bardzo zadowoleni. :)

#47 oliwitek

oliwitek

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 13 luty 2018 - 10:06

Jeżeli szukasz firmy która zrobi to szybko to patrz kto robi izolację natryskową, dość nowa metoda, ale bardzo szybko wysycha i przede wszystkim szybko się nakłada. ja Tak ocieplałem poddasze i izolowałem dach. Firma która mi robiła to http://www.izolacje-polimocznikowe.pl/ i byłem zadowolony.

#48 ~milo39~

~milo39~
  • Goście

Napisano 21 luty 2018 - 11:40

Podał byś namiar na dobrą izolację, co mi po instruktarzu skoro ot nie ja to zakładam?? ;) Tak się składa, że zeszłego roku ocieplaliśmy u nas dom i wybraliśmy do tego wełnę celulozową firmy Termex. Można ofertę podejrzeć na termex-fiber.pl . Jest możliwość zakupienia wełny wraz z usługą ocieplenia u jednego z ich instalatorów, co serdecznie polecam. :) Wełna u nas sprawdza się rewelacyjnie, w domu ciepło, nie kosztowało to majątku wiec jesteśmy bardzo zadowoleni. :)

#49 qrogal

qrogal

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 08 marzec 2018 - 09:53

cześć, udało Ci się dobrą firmę znaleźć? Podziel się doświadczeniami? Myślę, że czytelnicy chcieli by usłyszeć, jaka firma sprawdziła się, aby np. wykonała docieplenia budynku kogoś z rodziny. Daj znać proszę!

Witam,

chcę uszczelnić dach, trzeba ocieplić trochę dom, zatem moje pytanie - znacie jakąś dobrą firmę, która to zrobi? zależy mi, by było szybko, skutecznie i żeby nie zniszczyli mi nowych podłóg i schodów. Możecie mi kogoś polecić? na ten temat

#50 igorstasikowicz

igorstasikowicz

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 22 marzec 2018 - 04:43

Koszt materiałów szczegółowo opisują na stronie docieplajdom.pl. Czynników jest bardzo wiele, metry które trzeba ocieplić, materiały oraz to jaka brygada nam to robi. Każdy budynek jest inny a więc nie da się jednoznacznie na to pytanie. Ja miałem ocieplany styropianem i koszta były duże, jednak w domu jest rzeczywiście teraz o wiele cieplej.

#51 Malinowski444

Malinowski444

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 27 marzec 2018 - 13:58

u mnie dach ta firma ocieplała https://izolbyd.pl/jak-ocieplamy nawet są zdjęcia jak ocieplają poddasze. Zakładają takie uniformy i szybko robią. Wszystko sobie przygotowują pod robotę więc nie ma co się martwić. zostawili porządek po sobie. Długa ta praca nie trwała. Ocieplone jest porządnie nigdzie nie podwiewa czy coś. Na pewnie pianka pur lepsza jest od wełny . 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych