Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Ocieplanie domu

50 odpowiedzi w tym temacie

#1 krzych_pok

krzych_pok

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 19 marzec 2015 - 11:03

Witam,

chcę uszczelnić dach, trzeba ocieplić trochę dom, zatem moje pytanie - znacie jakąś dobrą firmę, która to zrobi? zależy mi, by było szybko, skutecznie i żeby nie zniszczyli mi nowych podłóg i schodów. Możecie mi kogoś polecić?

#2 ~lolek~

~lolek~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2015 - 13:15

W jakim sensie uszczelnić dach ?

#3 Ritz

Ritz

VIP

• Użytkownicy
  • 742 postów

Napisano 19 marzec 2015 - 13:27

O ile mi wiadomo,to przed wykanczaniem wnetrz wypadaloby  wpierw zadbac o kwestie zewnetrzne.

Użytkownik Ritz edytował ten post 19 marzec 2015 - 13:29

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2015 - 20:45

O ile mi wiadomo,to przed wykanczaniem wnetrz wypadaloby  wpierw zadbac o kwestie zewnetrzne.

Piszesz tak jakbyś między wierszami się nie doczytał kto ten dom budował i wykańczał skoro samo ocieplenie stanowi problem

#5 krzych_pok

krzych_pok

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 31 marzec 2015 - 09:16

Na poddaszu przewiewa mocno, a chciałbym wykorzystać pomieszczenie i zrobić tam pokój, dlatego chcę to uszczelnić, ocieplić. Znalazłem firmę cels, już się z nimi dogadałem, polecili mi ocieplenie pianką, ponoć dokładnie wszystko uszczelnia i nie ma żadnych przewiewów. dodatkowo wycisza. korzystaliście z ich isług? jakieś opinie?

#6 franpos

franpos

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 31 marzec 2015 - 09:21

Miałem podobną sytuację, znajomy polecił mi firmę cels - ocieplają nowoczesną pianką. przyznam, że miałem obawy co do takiego sposobu, ale przekonał mnie i muszę przyznać, że to bardzo dobre rozwiązanie. Pianka weszła w każdą szczelinkę, otworek, dzięki czemu mam nie tylko ciepło, ale i wyciszyło się. A i firma dobra, ekipa nieprzypadkowych ludzi, widać, że wiedzą dokładnie co i jak, profesjonalni, polecam ich. Naprawdę solidna robota.

#7 ~marcin~

~marcin~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2015 - 12:20

korzystałem z tej firmy, faktycznie dobra robota. jeśli chcesz skutecznie ocieplić, uszczelnić to polecam cels

#8 fan

fan

VIP

• Użytkownicy
  • 7711 postów

Napisano 15 kwiecień 2015 - 14:59

To jaką piankę i jakiej grubości warstwę cels zalecił, by było ciepło?   

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2015 - 23:23

Info specjalnie dla "eksperta" z zadupia pod Chroszczą: 50 cm + 3 wagony wełny mineralnej na dach i fasadę. 

#10 fan

fan

VIP

• Użytkownicy
  • 7711 postów

Napisano 16 kwiecień 2015 - 10:01

Info specjalnie dla "eksperta" z zadupia pod Chroszczą: 50 cm + 3 wagony wełny mineralnej na dach i fasadę. 

Pod chroszczą to się głupku raczej zgubiłeś i do dzisiaj nie możesz się odnaleźć. 50 cm czego pajacu? Bo 3 wagony to ty zobaczysz jak do Małkini dojdziesz.

#11 ~na przepustce~

~na przepustce~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2015 - 11:50

W pustkę , pomiędzy ścianami , 50 cm trocin, na zewnątrz 3 wagony łętów ziemniaczanych. Coby ciepło z pompy zamontowanej w oborze nie uciekało z domu. Wg schematu MCGustawa.

#12 ~maricn~

~maricn~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2015 - 12:27

Oni stosują skuteczną izolację Icynene, ale ile jej tam władowali to przyznam, że nie wiem

#13 fan

fan

VIP

• Użytkownicy
  • 7711 postów

Napisano 26 kwiecień 2015 - 12:51

Nie wiesz jak grubą masz izolację? Przecież oni liczą i biorą kasę za każdy centymetr nałożonej warstwy. Grubość natomiast obliczasz z OZC, na oko tego się nie robi.      

#14 ~daniello~

~daniello~
  • Goście

Napisano 19 maj 2015 - 11:12

w 100% jestem za stosowanie pianki do ocieplenia. nie dość, że dobrze uszczelnia, to jeszcze dodatkowo wygłuszyła pomieszczenie dużo lepiej niż wata. ocieplałem z cels, zgadzam się, że to dobra firma

#15 ~arkadio~

~arkadio~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2015 - 12:35

dobry materiał, np. termoorganiki najlepiej w kompetnym systemie, do tego poleceni fachowcy

#16 P_aweł30

P_aweł30

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 03 lipiec 2015 - 22:46

Witam! Moi rodzice są właśnie po ociepleniu poddasza w nowym domu. Oni także korzystali z usług firmy Cels. Z tego co wiem są bardzo zadowoleni efektem izolacji. Cels ma dobrą opinię wśród klientów więc nie dziwię się, że wiele osób korzysta z ich usług.

#17 ~Jarek~

~Jarek~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2015 - 09:17

a po co ta reklama? 

cels? a co to kto to jest?   kolejne "majstry" ze wsi spod budki z piwem ?

#18 ~Gość~

~Gość~

VIP

• Użytkownicy
  • 4480 postów

Napisano 04 lipiec 2015 - 09:38

a po co ta reklama? 

cels? a co to kto to jest?   kolejne "majstry" ze wsi spod budki z piwem ?

Tego nie napisał klient. Robią z siebie durniów i myślą że nikt się nie kapnie :lol:

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2015 - 11:07

W piance myszy się legna. Poza tym lambda z czasem spada o czym nikt nie mówi.

#20 MrGustaw

MrGustaw

aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 190 postów

Napisano 04 lipiec 2015 - 17:18

W pustkę , pomiędzy ścianami , 50 cm trocin, na zewnątrz 3 wagony łętów ziemniaczanych. Coby ciepło z pompy zamontowanej w oborze nie uciekało z domu. Wg schematu MCGustawa.

Patrzę dzieje się, ktoś mi tyłek obrabia a ja o tym nic nie wiem, schodzi na psy te forum. Ale same rodzynki żeś powyciągał.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych