Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ocena radnych


87 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Zdzisiek Bomba~

~Zdzisiek Bomba~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2019 - 09:45

Ciąg dalszy 

 

Bo jak wchodzą do sejmu to te osoby i tak mają g**no do powiedzenia i są maszynką do głosowania i nic więcej. 
Jedynie kto ma do powiedzenia w sejmie jest: Kaczor, Schemat, Kamyk, okularnica, i śpiewak. A reszta zagłosuje jak tylko oni chcą, nie oszukujmy się taka jest prawda, więc gadanie że weźmy tą osobę bo jest inteligentna, mądra itd to jest czysta hipokryzja, do sejmu idą nie po to by nam coś załatwić, tylko żeby samemu nahapać się pieniędzy i głosować jak lider parti karze, tak jest, tak było i tak będzie. Więc nie piszcie takich głupot, parlament zabija jakąkolwiek inicjatywę.

Głosowanie na osobę miałoby sens tylko w przypadku jakby był system jak w ameryce, że faktycznie tam z okręgu każdy decyduje własnowolnie dla mieszkańców i obiecuje to i tamto, choć i też tam tak naprawdę liczą się dla nich większe i własne interesy lobbystów a nie szaraków (polecam serial house of cards). 
A u nas? Startuje taka/taki na posła i co napisze na banerze? Że w wasilkowie będzie basen/biblioteka/stół do ping-ponga ? Zauważcie że nie ma  żadnych konkretów tylko, slogany typu "Bedzie lepiej", "W sile qpa", "Zniszczyć PIS", "Zabierzem co nasze", "Konstytucja", czyli ogólnie bzdety nikomu nic nie mówiące, nic nie znaczące dla nas, dla wasilkowa, 
Podsumowując: Głosujemy na partie polityczne, nie na osoby konkretnie.

 #82 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2019 - 19:54

Jeżeli chodzi o kryterium -  g... do powiedzenia, to mogłaby startować.#83 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2019 - 20:54

Chciałabym wiedzieć która kobieta tak pisze o naszej Pani radnej. Każdy, ale to każdy wie, że to najlepsza osoba do pełnienia społecznych funkcji. Mądra i szczera, prawdomówna, przygotowana merytorycznie jak nikt. W tych radach, urzędach bije na głowę każdego i każdą. To widać na sesjach i w trakcie rozmów na żywo. Osobiście uważam Panią Monikę za wzór do naśladowania i jedną z najmądrzejszych osób w gminie, i nie tylko ja.#84 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2019 - 21:02

To dobrze że twój radny dba o twój interes

#85 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2019 - 21:04

Zgadzam sie, pani Targońska to zupelnie nowa jakosc, w tej radzie nr 1.

#86 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2019 - 21:05

Chciałabym wiedzieć która kobieta tak pisze o naszej Pani radnej. Każdy, ale to każdy wie, że to najlepsza osoba do pełnienia społecznych funkcji. Mądra i szczera, prawdomówna, przygotowana merytorycznie jak nikt. W tych radach, urzędach bije na głowę każdego i każdą. To widać na sesjach i w trakcie rozmów na żywo. Osobiście uważam Panią Monikę za wzór do naśladowania i jedną z najmądrzejszych osób w gminie, i nie tylko ja.

 

A kto jeszcze - burmistrz, wice i ten nieodłączny pan o płomiennych włosach z Kukiz chyba. 

Każdy ale to każdy wie że woda w rzeczce płytka. 

 #87 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2019 - 20:01

chyba po przejrzeniu tego wątku można ogłosić ze najbardziej cenionymi radnymi są Pani Monika Targonska-Dakowicz i Pan Janusz Kozłowski. Moje odczucia są podobne.

#88 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2019 - 21:33

chyba po przejrzeniu tego wątku można ogłosić ze najbardziej cenionymi radnymi są Pani Monika Targonska-Dakowicz i Pan Janusz Kozłowski. Moje odczucia są podobne.

 

po przejrzeniu wątku można dojść do wniosku że o tych dwoje najwięcej się mówi nie przekręcając nazwisk

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych