Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ocena radnych

87 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2019 - 16:14

Nie chodzi o przekręty. Szef wydając Ci polecenie musi mieć pewność że je wykonasz. Jeśli boi się że podłożysz mu świnie powinien dbać Ci jakieś mniej odpowiedzialne zadanie, a jeżeli dalej Ci nie uda to powinien Cię zwolnić. W sektorze prywatnym obok zaufania ważne są efekty działania, w sektorze publicznym lojalność jest najważniejsza.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2019 - 16:22

To chyba normalne, dlatego nikt nie zwraca uwagi na wymiany wszystkich przez PO i PIS, przecież zaufanie jest najważniejsze.

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2019 - 18:05

Zapomnieliscie o p. Monice. Bardzo miła i uczynna pani radna, bardzo pomocna.

Pani Targońska - nie słyszałem jeszcze jej głosu na sesji. 

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2019 - 22:14

Wszyscy nie mają zaufania wobec pracowników - jak powstają wieżowce. My za to mamy przechowalnie byłych wice z urzędu marszałkowskiego i na to idzie naszą kasa z podatków a za śmieci nada podnieść bo niby się nie bilansuje

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2019 - 23:02

Jestem ciekaw na ile radni ustąpią włodarzom i zaakceptują ich pomysły... odpuszczą uszczelnianie czy dociągnął to co zaczęli do końca?

#46 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 16:30

Słaba radą, bardzo słaba, ale co tam najważniejsze że p. Bojanowski jest i co widać i słychać ale przede wszystkim moim zdaniem jako jeden z nielicznych mów o z glowa

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 16:41

Chyba prywatnie :)

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 16:48

Jutro sesja zobaczymy jak radnym udało się wyegzekwować pracę od urzędników i jak, i jedni i drudzy dbają o nasze pieniądze i budżet gminy. Czy podejmą każdy "chłam podstawiony pod nos"?

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 16:57

O właśnie jutro rada. Z chęcią obejrzę i skomentuje.

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 17:40

Pani Dakowicz i Pan Półtorak

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 18:39

wy tu w internecie tak chwalicie że już dwa razy miałam orgazm ale jak  słucham ludzi w park liniowym to jest inaczej Nie podniecajcie się bo Łuckiewicza i jego ekipy drugi raz już ludzie nie wybiorą żal

#52 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 19:13

Zdaje sie zyjemy w tym samym miescie a co innego piszemy. Jedyne zle glosy pojawiaja sie tylko w Internecie. A na mieście ludzie są zadowoleni ze zmiany.

#53 ~Renata~

~Renata~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 20:59

Tak... ludzie są zadowoleni że mają Ptysia i Balbine

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 22:32

Pewnie że tak. Bardzo zadowoleni.

#55 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2019 - 14:19

Od godziny 16:00 sesja pokomentujemy na żywo?

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2019 - 16:05

Hmmm bardzo ciekawa dyskusja pomiędzy radnymi Poltorakiem i Zalejskim na temat niepotrzebnie zaciagnietymi kredytami zaciagnietymi przez p. Bielawskiego. Sprawdzimy.

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2019 - 17:50

Coś niesamowitego! Czy radni w ogóle wiedzą nad czym teraz głosują. Nie wierzę.

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2019 - 18:02

Brawo Piotr Półtorak pełen szacunek. Panie przewodniczący wstyd mi za Pana po raz kolejny. Dać upust 10% a podnieść śmieci. Ilu radnych kupi tu mieszkania? Taaa dla mieszkańców bo będzie więcej i wszyscy dzieci zawiozą do Białęgi bo w Wasilkowie nie ma warunków. Zapewnijcie wszystko dla rozwoju rodzin a nie zwiększajcie majątek spółdzielni. Może niech wyremontują to co mają, porobią place zabaw wystawią kosze a dopiero potem się rozbudowują

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2019 - 18:05

Panie Zalejski a jaka jest kwota operatu? Sam nie wiesz o czym mówisz, a ja za te 10% chce projekt basenu w tamtym miejscu

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2019 - 22:21

Radni zrobienia w h... Jedynie Pan Półtorak bronił interesu gminy.
Drodzy (bez)radni, tu nie chodziło o upust 10% ale o sprzedaż ziemi bez przetargu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych