Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

19 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2018 - 16:16

Jak sie tyszkiewicz nie ma zaplecza w parlamencie to sie czlowiek nie powinien bawic w polityke.

Nie macie wiekszosci w parlamencie wiec mordy w kubel i czekac do wyborow  :P

#2 ~Heniek~

~Heniek~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2018 - 16:41

Mam nadzieję, że PO przegra wybory z kretesem. A KArol powienien pójść po honor i odpuścić.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2018 - 16:54

Tyszkiewicz, to chodzący standard białoruski. To jasne. Ale te brednie, to by sobie Maciek z Karolem mogli darować.

#4 ~POKO~

~POKO~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2018 - 17:03

Bialoruskie metody i standardy to Tyszkiewicz stosuje od zawsze, ze tez Karolek zapomniał jak na wyborach wewnętrznych PO takimi metodami go spacyfikował?

#5 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2018 - 17:38

Oczywiście że trzeba zmienić szybko ustawę - inaczej pajacow nie odezwie się od koryta

#6 ~Miszka~

~Miszka~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2018 - 17:58

PO - czasem lepiej milczeć i udawać idiotow, niż się odezwać i rozwiać wszystkie wątpliwości

#7 ~IZA~

~IZA~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2018 - 18:12

Póki co to jedyni "szantazysci" wzięli udział w tej konferencji :D

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2018 - 18:41

Cytat z wypowiedzi Pana Pileckiego "Dodaje, że gdyby chciał przerwać sesję do 25 stycznia, to tak naprawdę nie byłoby żadnej możliwości do zmiany jego decyzji. Nie pomogłaby nawet nowa ustawa, bo prawo nie działa wstecz." Łaskawca, łaskawie może jutro przyjdzie na sesję, może tak jak ostatnio spóźni się 20 minut. Jak można spóźnić się na  sesję, kiedy jej się przewodniczy,  jest to obraza tej funkcji, radnych, dziennikarzy i wszystkich mieszkańców podlasia, którzy oglądają przebieg sesji. Wstyd, po prostu  lekceważenie. 

#9 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2018 - 19:10

Jeśli będą przedwczesne wybory do sejmiku to tym razem na pewno zagłosuję na PiS. Wcześniej poparłem PO i jak widzę był to błąd. Dla własnych partykularnych celów blokują działania sejmiku, oby tylko nie oderwać się od koryta....

#10 ~kola~

~kola~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2018 - 19:17

Robercik T. odleciał :)

#11 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2018 - 20:02

Jeśli będą przedwczesne wybory do sejmiku to tym razem na pewno zagłosuję na PiS. Wcześniej poparłem PO i jak widzę był to błąd. Dla własnych partykularnych celów blokują działania sejmiku, oby tylko nie oderwać się od koryta....

a ja Andrzejku odwrotnie głosowałem na PiS a teraz bym poparł PO bo oszukały mnie sku....

#12 ~bola~

~bola~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2018 - 20:23

Mieszkańcy Podlaskiego zdegustowani postawa swoich wybranych. Wybrancy zapewniali poprawe warunków życia a powoduja PO-dsycaną karczemna drakę

#13 ~Lelek~

~Lelek~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2018 - 22:19

Działacze bawią się za naszą kasę.

#14 ~Leon~

~Leon~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2018 - 06:29

W Polsce unijni urzędnicy,zagraniczne media i przegrane partię nie pozwalają PiSowi na jakiekolwiek rządzenie. I to ma być demokracja. Nie jestem z PiS ale sytuacja staje się denerwująca. Nikt nie krytykuje francuskich władz mimo gwałtownych demonstracji i regularnych walk ulicznych a w Polsce spokojny marsz Niepodległości przeszkasza. O co tutaj chodzi. Na pewno nie o nasze dobro.

#15 ~RYŻY TUX~

~RYŻY TUX~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2018 - 08:12

NADAL SZWABSKIE POmioty MACIE TEMAT?JESTEŚCIE SZCZUJNIĄ.

#16 ~Szok~

~Szok~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2018 - 08:31

Prawda jest taka że przewodniczący z poko paraliżuje pracę demokratycznego organu samorządowego. Przecież to kpina. Radni samorządowi mają prawo powoływać i odwoływać przewodniczącego. Blokada tych praw to jawna anarchia !!!

#17 ~Apel~

~Apel~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2018 - 08:35

Dlaczego media nie są obiektywne ? To co wyprawia POKO to jest obraza demokracji. Co usprawiedliwia blokowanie prac sejmiku przez przewodniczącego? Fakt,że boi się odwołania? Dziennikarze napiszcie o tym bezstronnie!

#18 ~gena~

~gena~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2018 - 09:13

Rozdzielić ten Szlachecki Sejmik...Na Sejmik PO i Sejmik PIS...Panowie Szlachta bawią się za Naszą Kasę. Większość tych synalków polityków i politruków nigdy rąk pracą nie pobrudziła !!!

#19 ~mietek~

~mietek~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2018 - 09:16

Dlaczego media nie są obiektywne ? To co wyprawia POKO to jest obraza demokracji. Co usprawiedliwia blokowanie prac sejmiku przez przewodniczącego? Fakt,że boi się odwołania? Dziennikarze napiszcie o tym bezstronnie!

Pilecki przypominam jest Lekarzem Wykształconym przez Państwo i składał przysięgę że będzie leczył....A nie Politykował ????  Lekarzy w Kraju brakuje - A Politykierów od groma

#20 ~zenek~

~zenek~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2018 - 10:28

A jak nazwać działania Pileckiego? Szantaż?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych