Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nowy starosta

132 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2018 - 17:42

Merytoryczny

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2018 - 17:43

Merytoryczny

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2018 - 17:43

Merytoryczny

#24 ~Mieszkanka Hajnowki~

~Mieszkanka Hajnowki~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2018 - 23:10

Hajnówka powinni rządzić miejscowi rdzenni mieszkańcy.

#25 ~tubylec~

~tubylec~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2018 - 00:07

a może widząc to bagienko nie chcą brać w tym udziału

#26 ~tubylec~

~tubylec~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2018 - 00:12

moim zdaniem starości pracują za średnią krajową a radni społecznie  i to jest działanie dla dobra powiatu,miasta i okolicy

i to jest przykład dla naszego kraju i mają reklamę w TV za darmo na całą Polskę  ale trzeba chcieć   a tego u nas nie widzę

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2018 - 05:47

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2018 - 05:48

Powiat to nie Hajnowka, a okolice

#29 ~Jurek~

~Jurek~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 21:04

a do powiatu szukać bezrobotnych np. w Leukowie :D

#30 ~obserwator z drzewa~

~obserwator z drzewa~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2019 - 07:04

Witam wszystkich. Jak myślicie? Czy nowy starosta będzie lepszy? Podobno wcześniej zadluzyl powiat.

Już teraz jest lepszym sportowcem od starego.Na sesji podczas wręczania medalu Panu Skiepce z Dubin ożywił się gdy ujrzał piłkarza z województwa.To jego świat. Zadłużeniem powiatu proszę się nie przejmować bo w pobliżu mamy bielski do którego do roku  1953 należeliśmy.W rezerwie jest powiat prużański.

Siedzę i myślę w jakim cyrku lokalnym żyjemy.Tyle szkół, uczelni a  my nie dożyli dobrego lokalnego włodarza.Ciągle ci z karuzeli.

Czy to nie koniec świata? :lol: :ph34r: :blink: :wacko: :unsure: :( :angry: :o

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2019 - 07:08

Rdzenni mieszkańcy kiedyśniejszej Hajnowszczyzny odpoczywają po obu stronach szosy do Białowwieży i na strych za Dubinami.Rządzą ci po WUMLU. :lol:

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 21:26

Już teraz jest lepszym sportowcem od starego.Na sesji podczas wręczania medalu Panu Skiepce z Dubin ożywił się gdy ujrzał piłkarza z województwa.To jego świat. Zadłużeniem powiatu proszę się nie przejmować bo w pobliżu mamy bielski do którego do roku 1953 należeliśmy.W rezerwie jest powiat prużański.
Siedzę i myślę w jakim cyrku lokalnym żyjemy.Tyle szkół, uczelni a my nie dożyli dobrego lokalnego włodarza.Ciągle ci z karuzeli.
Czy to nie koniec świata? :lol: :ph34r: :blink: :wacko: :unsure: :( :angry: :o

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 21:31

Najpierw wybierajcie w wyborach a potem dyskutujcie. Poprzedni starosta tak splacał długi aż się okazało, że dał duże podwyżki i teraz znowu będzie,że nowy nic nie robi bo pomyśl co zostaje w budżecie

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 21:56

a rdzenni to Sawiccy, Orzechowscy, Melcery itd Dzisiejsi rządcy to Nawołoczowscy :lol:

#35 ~bankier~

~bankier~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2019 - 09:38

Merytoryczny

Merytoryczny ale na sołtysa Laukowa. Powiat potrzebuje menadżera bo jego rozwój opiera się na forsie tj. jej obecnego braku :P

#36 ~Turysta za 5300~

~Turysta za 5300~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2019 - 20:12

Witam wszystkich. Jak myślicie? Czy nowy starosta będzie lepszy? Podobno wcześniej zadluzyl powiat.

Z pewnością ma rację odnośnie innego niż poprzednik sposobu zagospodarowania parkingu przy osadzie Zwierzyniec/ przy skręcie na Budy/.

Trzeba być głupcem by nie wykorzystać atutu tego  miejsca i nie zbudować w tym miejscu solidnego Zajazdu z regionalnymi daniami, noclegiem itd. :P

Dalej, trzeba być głupcem by nie' rozkułaczyć'  bogatych turystów w 'miejscu pierwszego kontaktu', zanim ci wpadną w objęcia chytrych hotelarzy. :P

Wizja Mirka to dziecinada polegająca na zabawie w turystykę pieszą i rowerową bez wymiernych korzyści finansowych dla powiatu.Pewnie to pomysł p. Wali z LOT :lol:

Wizja burmistrza pod hasłem 'Hajnówka brama do puszczy' to kolejna   ściema, z 30-letnim stażem trwania. :lol:

Amen.

#37 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2019 - 20:35

Z pewnością ma rację odnośnie innego niż poprzednik sposobu zagospodarowania parkingu przy osadzie Zwierzyniec/ przy skręcie na Budy/.

Trzeba być głupcem by nie wykorzystać atutu tego  miejsca i nie zbudować w tym miejscu solidnego Zajazdu z regionalnymi daniami, noclegiem itd. :P

Dalej, trzeba być głupcem by nie' rozkułaczyć'  bogatych turystów w 'miejscu pierwszego kontaktu', zanim ci wpadną w objęcia chytrych hotelarzy. :P

Wizja Mirka to dziecinada polegająca na zabawie w turystykę pieszą i rowerową bez wymiernych korzyści finansowych dla powiatu.Pewnie to pomysł p. Wali z LOT :lol:

Wizja burmistrza pod hasłem 'Hajnówka brama do puszczy' to kolejna   ściema, z 30-letnim stażem trwania. :lol:

Amen.

liczyłem że będzie nowy pomysł a nie powielanie tego co było ,tam był już zajazd ,jeździłem jadłem i piłem  

i może być tak że właściciel terenu powie ze nie

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 11:24

liczyłem że będzie nowy pomysł a nie powielanie tego co było ,tam był już zajazd ,jeździłem jadłem i piłem  

a włascicielem terenu jest pewnie powiat..... :D no i maleńki budelik da pieniądze... :D

#39 ~z lotu~

~z lotu~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 12:07

Pierwszy pomysł był dobry i zapewne dawał pieniądze gdyby nie zazdrość i ....ogień :lol:Podobnie było w samej Białowieży :lol:

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 13:22

Majacia Cimaszajczou .Szto moża błahija chachły?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych