Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nowy starosta

132 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2018 - 13:09

Witam wszystkich. Jak myślicie? Czy nowy starosta będzie lepszy? Podobno wcześniej zadluzyl powiat.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2018 - 17:29

Witam wszystkich. Jak myślicie? Czy nowy starosta będzie lepszy? Podobno wcześniej zadluzyl powiat.

Nie tylko powiat ale i gdy był wiceburmistrzem to i dług miasta wzrósł.
Chłop ma talent jak widać.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2018 - 18:06

Na 100% będzie gorszy. I to 100% gorszy.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2018 - 18:14

Mirek był dobrym gospodarzem starał się i proszę nie wybrali go. Polityka zasrana

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2018 - 22:36

Mirek był dobrym gospodarzem starał się i proszę nie wybrali go. Polityka zasrana

Mirek i Jadwiga to był dobry duet, dający gwarancję dobrego rozwoju powiatu. Mirek nie zrobił odświeżenia kierowników referatów i dlatego padł. Ja mu na samym początku to tłumaczyłem. On  po prostu  bał się zrobić najmniejszy ruch kadrowy. Czy nie widział kto z jego wrogów przychodził na początkowe sesje i wywierał na niego, niedoświadczonego presję psychologiczną? W kapitaliźmie połowa pracowników to szpiedzy.Brr..................................................................................Ale Mirek o tym nie wiedział.

#6 ~bramkaż~

~bramkaż~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2018 - 22:56

Na 100% będzie gorszy. I to 100% gorszy.

Nowy starosta lubi piłkę nożną.Któraś z drużyn powiatowych może zostać championem :D

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2018 - 08:20

Jakiego powiatu?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2018 - 08:38

Jakiego powiatu?

Gajnowskiego oczywiście :D

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2018 - 08:48

Gajnowskiego oczywiście :D

Aha, wszedłem na temat z pozycji" Najnowsze tematy". Stąd ta niewiedza.

#10 ~kadrowy po WUML-u~

~kadrowy po WUML-u~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2018 - 06:39

Nowy starosta lubi piłkę nożną.Któraś zy drużyn powiatowych może zostać championem :D

Mamy duże szczęście że taki talent został odkryty w Laukowie. Sołtys miasta musi ruszyć ponownie w teren w poszukiwaniu nowego talentu na swego zastępcę.Warto zajrzeć do tamtejszej cegielni, gdzie ulokował się mędrzec ze Skupowa.Inni też. pomimo , zimy mogą  czekać na ławeczce przed domem, a nuż zostaną zauważeni i trafią do magistratu. :D :P

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2018 - 18:01

Mamy duże szczęście że taki talent został odkryty w Laukowie. Sołtys miasta musi ruszyć ponownie w teren w poszukiwaniu nowego talentu na swego zastępcę.Warto zajrzeć do tamtejszej cegielni, gdzie ulokował się mędrzec ze Skupowa.Inni też. pomimo , zimy mogą czekać na ławeczce przed domem, a nuż zostaną zauważeni i trafią do magistratu. :D :P

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2018 - 18:02

Talent do zadluzen to fakt.

#13 ~hajnowianin~

~hajnowianin~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2018 - 18:07

Pan Andrzej Skiepko będzie starostą "malowanym". Prawdziwym władcą w mieście i powiecie został Pan burmistrz Jerzy Sirak. 

Poza tym Pana Janowskiego uważałem za dobrego polityka ale po tym jak wszedł w porozumienie z dawną Ziemią Hajnowską zmieniłem zdanie. Mógł mieć wszystko a dał się kupić kilkoma stanowiskami. Jego wywody na sesjach rady powiatu nijak się mają do jego działań.

#14 ~tubylec~

~tubylec~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2018 - 20:00

Pan Andrzej Skiepko będzie starostą "malowanym". Prawdziwym władcą w mieście i powiecie został Pan burmistrz Jerzy Sirak. 

Poza tym Pana Janowskiego uważałem za dobrego polityka ale po tym jak wszedł w porozumienie z dawną Ziemią Hajnowską zmieniłem zdanie. Mógł mieć wszystko a dał się kupić kilkoma stanowiskami. Jego wywody na sesjach rady powiatu nijak się mają do jego działań.

o tym piszesz co ludzie mówili na mieście jeszcze przed wyborami  myślałem że to żart ,patrz a to jest prawda 

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2018 - 21:20

Moim zdaniem Janowski zawsze był jak chorągiewka. Zobaczymy jeszcze większy cyrk jak Sirak ogłosi kogo weźmie zastępcę.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2018 - 21:25

Ziemia Hajnowska to pewnie nie to samo co Ziemia Puszczańska.Ta ostatnia jest bliższa PSL, który z :blink: kolei jest bliski ziemi ornej. :A wszystkich łączy  forsa :lol:

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2018 - 21:26

Moim zdaniem Janowski zawsze był jak chorągiewka. Zobaczymy jeszcze większy cyrk jak Sirak ogłosi kogo weźmie zastępcę.

Pewnie z PSL-u i to jego :lol:

#18 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2018 - 21:35

obstawiam Jakuba i jestem za   , burmistrz powinien wziąć kogoś z Hajnówki

#19 ~godc~

~godc~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2018 - 21:38

o tym piszesz co ludzie mówili na mieście jeszcze przed wyborami  myślałem że to żart ,patrz a to jest prawda m 

staroste znam a kto jest wice bo nie kojarzę

#20 ~Kola~

~Kola~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2018 - 09:27

staroste znam a kto jest wice bo nie kojarzę

Z PSL , bardzo doświadczona w znajomości powiatu.Brrrrrrrrrrr :lol:

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych