Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nowy sklep z odzieżą używaną

20 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Zainteresowana~

~Zainteresowana~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 22:27

Czy byliście już w nowym sklepie z odzieżą używaną ul. Główna 19? Jak opinie ? Warto iść? Pracuje do 17 i nie wiem czy prosić szefowej o chwilę wolnego na zakupy ?

#2 ~Wikary~

~Wikary~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 23:24

Pierdo.l to tych gabeci w Łapach jest od Chu.ja

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 07:04

Pierdo.l to tych gabeci w Łapach jest od Chu.ja

Trochę kultur cha.ie. 

#4 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 12:39

Czy byliście już w nowym sklepie z odzieżą używaną ul. Główna 19? Jak opinie ? Warto iść? Pracuje do 17 i nie wiem czy prosić szefowej o chwilę wolnego na zakupy ?

Koniecznie trzeba tam być ‚ jak i w innych sklepach z podobnym towarem Radzę wziąć wolny dzień ‚ bo tych sklepów trochę w mieście jest. Warto tam być

#5 ~Jolanta m~

~Jolanta m~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 12:56

Bez przesady to tylko badziew

#6 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 20:19

Bez przesady to tylko badziew

Tak ‚ ale ten ‚badziew” się rozmnaża i jeśli ktoś ma pytanie - odpowiadam - a każdy niech te odpowiedz interpretuje jak umie i uważa sam

#7 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 16:15

20 letnie szmaty po 30 zł za kg lub ponad 30, 40 za szt. To jest zerwanie na ludzkiej głupocie. Nawet 6, 5 za szt starej szmaty kiedy nowa kosztuje ok 20. Przecież zaworki płacą grosze a potem wyceniaja

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 17:17

To prawda. Dla ciekawości wystarczy się przejść po lumpeksach. W niektórych ceny jak w butikach. Stare i niemodne sukienki,bluzki, cuchnace starościa 10, 20 letnie, a ceny do 50 zł.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 06:31

A ja proponuje zmienić nazwe naszego miasta na szmateks, bo tu oprócz tych szmatlawych sklepikow nie ma nic...

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 14:20

Ktoś sobie robi reklame na forum

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 17:04

Te szmaty z nowego lumpeksu na głównej nadają się tylko do wyrzucenia na śmietnik.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 18:29

Najlepsze szmaty to te, które mówią, że mają zasady, np. "u matki pod dachem nie daję".

Czy to nie o tych szmatach mowa?

#13 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 21:04

Coraz gorszy asortyment Czyżby zagraniczne panie zaczęły mocno oszczędzać ‚albo przywożą do nas już całkiem zużyte ubrania - po prostu szmaty Szkoda pięknych ‚ drogich lokali na taki towar ‚ nie świadczy to o zamożności społeczeństwa - przykre

#14 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 21:06

Coraz gorszy asortyment Czyżby zagraniczne panie zaczęły mocno oszczędzać ‚albo przywożą do nas już całkiem zużyte ubrania - po prostu szmaty Szkoda pięknych ‚ drogich lokali na taki towar ‚ nie świadczy to o zamożności społeczeństwa - przykre

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2019 - 19:02

Angielska odzież używana - perełka. Piękna nazwa. Rzeczywistość. Stare, przedpotopowe szmaty, a ceny jak z kosmosu.

#16 ~Bulii~

~Bulii~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2019 - 14:02

Eee no nowy szmateks w łapach. Wstajemy z kolan.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2019 - 16:28

Eee no nowy szmateks w łapach. Wstajemy z kolan.

Podnosimy się z podłogi na dywan. :D

#18 ~Asia~

~Asia~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2019 - 16:32

Sklep Ubieram na Cmentarnej ceny bardzo poszły w górę.Kto tam u nich wycenia tak drogo?

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2019 - 19:45

Lepsze ciuchy idą na Białystok. Ceny porównywalne jak w łapach, ale tam takich szmat nie zobaczysz na wieszakach. Takiego badziewia nie oddała bym osobie za darmo, nie mówiąc już o braniu pieniędzy. Żenada i pazernosc.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 21:14

W Białymstoku też chłam chyba że zapłacisz za używaną rzecz 50 złotych w góre to będzie coś lepszego. Ja już skończyłem chodzić i kupować w lumpeksach . Koszulki kurtki można trafić fajne te chińskie, wyprzedaże w sieciówkach też udaje mi się kupić nie złe rzeczy w rozsądnej cenie. Nowe świeże nie wyprane , co z tego że coś markowe a siwe i wynoszone.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych