Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

83 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Dżozef~

~Dżozef~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 16:23

Ten artykuł jest żenujący

#42 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 17:01

Czy kolejny sklep to takie istotne wydarzenie, żeby pisać taki pseudoartykuł? To nie klienci powinni sie wstydzic, a te miernoty mieniące się dziennikarzami - nomen omen inteligencja, chociaż zapewne tylko w teorii. Żal patrzeć na taki upadek intelektualny. Wypisujecie byle bzdety na zlecenie.
I jeszcze dokładacie głupoty, że kadra czegoś takiego nie widziała. Doprawdy? Mało to filmów o promocjach sieci na L. w necie? Żaden z B-stoku. Fajnie sie pluje i ośmiesza własne gniazdo, państwo dziennikarze? Przy takiej postawie opiniotwórców nic dziwnego że komentarze są jakie są.
Wstyd! Trochę więcej patriotyzmu lokalnego (to nic, że BI, BIA, BSK itd.). Sami dajecie pożywkę reszcie kraju.

#43 ~asd~

~asd~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 17:50

bogaci bezrobotni

#44 ~kuktus~

~kuktus~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 18:04

było wspaniale .Masło orzenię za 2 lata po 6 zł.(te fizdrygały zmywa się zmywacem do paznokciow).Wziąłem 3000 szt.Pani na wuzku mi przywiezła pod kase.Mam zamrazarke 300 l i pszechowam.Same sie o moje maslo bedziecie kucic.Walki o maslo w monce urzondze.Na tym tes wyrwie kase.Tera o majtach .Nawet sie nie zastowiacie ile majty kosztujo.Ja mam w domu z 4000 majt.Kupl od koliegi po 1,20 a prodam za 3 miesiace po 3,70.Tam job waszu i w poniewasz.

#45 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 18:28

Ten zakapior na zdjęciu nr 6 z gębą wypisz-wymaluj cwaniaka-cinkciarza bazarowego z pełnym wózkiem widać, że wybitnie potrzebujący.

#46 ~gena~

~gena~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 18:54

To Poranny tak fajnie nakręcił ten Klip z ujeciami z Drona....czy zlecono jakiejś wytwórni filmowej

#47 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 19:23

Prawda boli.....

to popatrz na otwarcia w W-wie

#48 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 20:10

UPADŁA /ponoć/ komuna , jesteśmy w UNI a tu jak za Gomułki ....................kolejka setek osób by kupic kostkę masła  kilkadziesiąt groszy taniej.....................

nie rozumiem 

Kiedyś jak otwierali Auchan na Produkcyjnej, mój brat miał okazję tam być, później opowiada, ludzie rzucili się na te patelnie jak by całe życie czekali kiedy im Auchan otworzą i będą mogli kupić sobie patelnię.

#49 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 20:14

Przeważają emeryci. Czyli nic nadzwyczajnego się nie stało. Emeryt to ma dużo czasu, nawet dobrze, że znajdzie sobie taką atrakcję jak otwarcie nowego sklepu. Ruch to zdrowie. Druga sprawa, że jak przyoszczędzi na czymś, to poczucie zadowolenia z tego osiągnięcia też mu poprawi samopoczucie.

Ci emeryci nie idą tam zapewne dla siebie, idą tam dla swoich dzieci czy wnuków, bo mają czas a młodzi muszą siedzieć w pracy. Ja mieszkam blisko Lidla i córka nie raz dzwoni i pyta czy nie chce pójść rano do Lidla bo jakaś promocja.

#50 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 20:34

Wręcz przeciwnie była pełna kultura bez przepychanek .

Nawet dzieci pewnie w to nie uwierzą. W wejściu może tak, ale już przy stoiskach to nie wiem, tu akurat nie byłem, ale zdarzało mi się być na dostawach czy promocjach i widziałem co się odpier...la. Ludzie jak dzicy, łapią wszystko jak leci, później przeglądają, przymierzają, co nie pasuje zwijają byle jak i walą gdzie popadnie zamiast odnieść na miejsce. Ja nikomu nie żałuję, ale trochę kultury wypadało by zachować.  Najbardziej w takich sytuacjach to szkoda pracowników, bo muszą to później jakoś pozbierać do kupy. 

#51 ~antybolszewik~

~antybolszewik~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 20:49

....niesłychane jakie dziadostwo mamy w Polsce, jak traktowane jest społeczeństwo.

#52 ~wania~

~wania~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 21:33

Mirek jeśli zarabialbys 1650 zł miesięcznie lub miał emeryturę w granicach 1000 zł to liczyłbyś każdy grosz, każdy!!!

Kupując w Lidlu  dokładasz dla niemca emeryta 100 ojro.

#53 ~wania~

~wania~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 21:33

Mirek jeśli zarabialbys 1650 zł miesięcznie lub miał emeryturę w granicach 1000 zł to liczyłbyś każdy grosz, każdy!!!

Kupując w Lidlu  dokładasz dla niemca emeryta 100 ojro.

#54 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 07:59

Wieś tańczy i śpiewa. Na parkingu same BIA, BHA, BBI, BMN i podobne :P

wioska w mieście na każdym kroku

#55 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 08:09

Ja byłam i upolowałam sprzęt za pół ceny po który poszłam i jestem zadowolona , kto mi zabroni :)  Miłego dnia wszystkim hejterom.

tak tak sprzęt marki krzak ,proszę cię nie kompromituj się przynosisz wstyd swoją wypowiedzią.

brak wychowania w domu? jeszcze chwalisz się ,że kupujesz u niemca.,wstyd.

#56 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 08:14

WSTYD ! 

#57 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 08:32

tak tak sprzęt marki krzak ,proszę cię nie kompromituj się przynosisz wstyd swoją wypowiedzią.

brak wychowania w domu? jeszcze chwalisz się ,że kupujesz u niemca.,wstyd.

marta sama się kompromitujesz tym komentarzem, każdy ma prawo kupować gdzie chce mamy chyba wolny kraj. Jakoś nie wierzę w to , że nie kupujesz w Lidlu i innych sklepach zagranicznych.   Brak wychowania i kultury osobistej to widać w twoim żenującym komentarzu , wstydź się i lecz się z nienawiści do innych i życzę więcej szacunku do ludzi. Pozdrawiam :)

#58 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 08:58

tani chwyt lidla ! żeruje na biednych ludziach,którzy nie mają chyba co do garnka włożyć? ,niemiecki sklep,żenująca forma REKLAMY.

Nie będzie niemiec pluł nam w twarz ni dzieci nam germanił.

znacie to?

#59 ~Zenek~

~Zenek~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 09:20

Ludzie opanujecie się i nie nakręcajcie się za bardzo.  Zapewne Ci oburzeni nigdy nie kupili jedzenia, ubrań i innych rzeczy w sklepie z zagranicznym kapitałem , zastanówcie się !!!! Opanujcie się i skończcie temat.  Chyba, że  kupujecie Tylko na giełdzie warzywnej i na kawaleryjskiej bo reszta jest rożnego pochodzenia w większości.

#60 ~Zenek~

~Zenek~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 09:20

Ludzie opanujecie się i nie nakręcajcie się za bardzo.  Zapewne Ci oburzeni nigdy nie kupili jedzenia, ubrań i innych rzeczy w sklepie z zagranicznym kapitałem , zastanówcie się !!!! Opanujcie się i skończcie temat.  Chyba, że  kupujecie Tylko na giełdzie warzywnej i na kawaleryjskiej bo reszta jest rożnego pochodzenia w większości.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych