Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

59 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2017 - 13:22

Nie zgodzę się również z tym że żeby rodzić w USK trzeba prywatnie chodzić do lekarza tam pracującego ja chodziłam do poradni przyszpitalnej i bez problemu tam rodziłam

#42 ~Anita~

~Anita~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2017 - 14:28

To lepiej żeby położyły dziecko byle gdzie ... z dwojga złego lepiej w wanience. Choć taka sytuacja nie powinna się zdarzyć. Ja urodziłam tam dwoje dzieci i w sumie nie było źle. Lepiej oglądajcie o żywieniu w tej placówce bo to jest masakra

#43 ~MJ~

~MJ~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2017 - 14:35

Całe szczęście że moja Żona tam nie rodziła, choć na początku chciała bo nowe itp .... a bo to Warszawska się przenosi to będzie ok ( I dziecko z warszawskiej miłe wspomnienia)  ale po szeregu zachowań jakie towarzyszyły już na izbie przyjęć, i po tym jak potraktował ją Lekarz dzień przed porodem twierdząc że jeszcze tydzień pochodzi podważając skierowanie innego lekarza który zalecił położenie się do szpitala ( a na II dzień urodziła o 12:00 w południe) to dziękuje za taką porodówkę. Od Lutego jak widać nie wiele się zmieniło w UDSK bardzo zaś miło przyjemnie i tak jak powinno być :) 

#44 ~Bedzie zabawa i taniec~

~Bedzie zabawa i taniec~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2017 - 14:37

Będzie dopiero ryyyyyyk ,jak do rodzenia dołaczą kobiety z 3 mln ukraińców i 17 000 czeczenów.

Oczywiście zapłaci "bieda-bogacz" z Polski,

#45 ~MJ~

~MJ~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2017 - 14:42

To lepiej żeby położyły dziecko byle gdzie ... z dwojga złego lepiej w wanience. Choć taka sytuacja nie powinna się zdarzyć. Ja urodziłam tam dwoje dzieci i w sumie nie było źle. Lepiej oglądajcie o żywieniu w tej placówce bo to jest masakra

Nie że lepiej .... to nie powinno mieć miejsca, jeśli widzą taką sytuację to powinni przed zapanować nad nią, może to łatwo powiedzieć ale no sory .... takich sytuacji nie było na Warszawskiej. A co do karmienia .... to w każdej bez wyjątku placówce szpitalnej nie ma mowy o karmieniu to świnie lepiej jedzą.  W całej Polsce jeden wielki syf, mordercy kryminaliści z wyrokami dożywotnimi lepiej mają TAK NIE POWINNO BYĆ. 

#46 ~MJ~

~MJ~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2017 - 14:43

Nie zgodzę się również z tym że żeby rodzić w USK trzeba prywatnie chodzić do lekarza tam pracującego ja chodziłam do poradni przyszpitalnej i bez problemu tam rodziłam

Moja żona nie chodziła tak chodziła do MSWIA na Ogrodowej i normalnie też rodziła w USK. 

#47 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2017 - 14:53

Jesteś żałosna , kobieto . Nie masz żadnych , elementarnych oczekiwań wobec szpitala ? Przez takie " harcerki " , które gotowe są rodzić na polu w kapuście normalne kobiety cierpią gehennę . Ten szpital to syf totalny . Szokujący jest brak podstawowego sprzętu w 21 wieku w szpitalu w mieście wojewódzkim . W końcu ordynator za coś bierze pieniądze !

A czy na XXI wiek też się powołasz, jak będziesz dziecku czerwoną kokardę wiązać, czy wtedy to już na średniowiecze?

#48 ~eee~

~eee~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2017 - 15:28

A tak dla ciekawych... Z czego jest to przezroczyste łóżeczko?

Afera straszna

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2017 - 16:51

Nie należy sie wypowiadać nie znając szczegółów.

Dopiero dokładne informacje i przedstawione dane ,mogą w tym  przypadku rzutować na istniejący stan na tym lub innym oddziale.

Stawianie zarzutów nie znając prawdy jest nie na miejscu i świadczy tylko o krytykującym .

Jeżeli "znawcy " tego zagadnienia są  tak dobrzy w prowadzeniu

jednostek - to bym proponował startować w konkursach / może z

kilku w jednym się wygra / choć bez znajomości to dosyć trudne/.

Trzeba jednak pamiętać ,że wpływ dyrektora na zaistniałe sytuacje nie zawsze jest możliwy - ponieważ kasą którą rozporządza nie jest wyłącznie zależna od  niego .

Jest też sporo pracowników ,którzy to świadomie  działają na

niekorzyść jednostki  - powodując przy tym nieuzasadnione koszty.

Nie bronię dyrektorów ,bo jak wiemy większość ich jest PO

ZNAJOMOŚCI  a to nie jest równoznaczne z ich przydatnością na zajmowanym stanowisku,

Zamknij buzię ,z łaski swojej ! Jeśli ktoś jest skrajnie niewydolny na stanowisku , które pełni , niech zrezygnuje i zajmie się choćby hodowlą zwierząt futerkowych. Dość usprawiedliwiania cwaniaków  z nadania partyjnego , którzy z zasady nic nie mogą . Ale brać kasę MOGĄ.

#50 ~anka~

~anka~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2017 - 17:03

Dlaczego neonatolodzy kłamią?Przecież wiedzą jak jest naprawdę.Był wyścig Kinala i Tomcia żeby jak najszybciej przenieść się na swoje krolewskie apartamenty.Mironczuk ten co robi obchody na patologii dziwne dlaczego nie reagował?Wiedzieli,ze na oddziale położniczym nic nie przygotowane-pediatrzy zgłaszali.Ten cyrk robili sobie na złość ,nie bacząc na konsekwencje dla rodzących i ich dzieci.Tak się dzieje od stycznia!

#51 ~Le~

~Le~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2017 - 17:46

Bez przesady nic złego się dziecku nie stało to co lepiej niech lekarze odsyłaja pacjentki do domu a potem jak coś będzie nie tak to na szpital zwala prawda kobiety? Wolę być pod opieką lekarza a nawet jakby dziecko leżało przez jakiś czas w wanience to po co aferę robić? Czy tu już zdrowie dziecka i matki się nie liczy? A więź i tak mieć będą zacznijcie tylko piersią karmić. Rozdmuchany temat

#52 ~Iwa~

~Iwa~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2017 - 19:14

A tak dla ciekawych... Z czego jest to przezroczyste łóżeczko?

Afera straszna

Dokładnie, zgadzam się :)

#53 ~PO WSAP-ie~

~PO WSAP-ie~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2017 - 19:59

Zamknij buzię ,z łaski swojej ! Jeśli ktoś jest skrajnie niewydolny na stanowisku , które pełni , niech zrezygnuje i zajmie się choćby hodowlą zwierząt futerkowych. Dość usprawiedliwiania cwaniaków  z nadania partyjnego , którzy z zasady nic nie mogą . Ale brać kasę MOGĄ.

POspolity nieuku ,przeczytaj jak POtrafisz ostatnie zdanie i nie wydalaj z paszczy oralnej niezrozumiałego bełkotu.

To ,że potrafisz czytać i cokolwiek pisać nie jest dowodem ,że potrafisz cokolwiek logicznie myśleć.

PO POwyższym  wpisie widać ,że nadajesz się wyłącznie ,do zjadania spadających POd stół odpadków POzostawionych PO POprzedniej "władzy ".

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2017 - 20:56

POspolity nieuku ,przeczytaj jak POtrafisz ostatnie zdanie i nie wydalaj z paszczy oralnej niezrozumiałego bełkotu.

To ,że potrafisz czytać i cokolwiek pisać nie jest dowodem ,że potrafisz cokolwiek logicznie myśleć.

PO POwyższym  wpisie widać ,że nadajesz się wyłącznie ,do zjadania spadających POd stół odpadków POzostawionych PO POprzedniej "władzy ".

Typowy , agresywny lokalny burak . Jesteś chory , niedopieszczony czy mama cię biła? Naprawdę - rzadki okaz skrajnego frustrata , który bluzgami , chamstwem czy wreszcie- pięściami gotów jest walczyć o swoje głupawe racje . I te zaakcentowane frazy , emocjonalny ładunek , mające na celu porażać-  metafory ...  No , majstersztyk. Poetyka tego wpisu powala !

#55 ~Ho~

~Ho~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2017 - 21:47

Ale o co chodzi? Noworodek zajmuje tyle miejsca co nic, w skandynawskim kraju matka dostaje zamiast kołyski ... pudełko. I tyle trzeba, wysłane pudełko i można by trzymać dzieko obok siebie, bo wiem że nie może matka trzymać dziecka w łóżku swoim ze względu na bezpieczeństwo (przynajmniej oficjalnie). Niech się personel zakręci kupi kilka pudełek i po kłopocie, lepiej niż w plastiku, toż to noworodek a nie kolumbryna jaka. Dobre chęci i zrozumienie oto czego brak w szpitalach, a to takie proste.

#56 ~Gość 2~

~Gość 2~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2017 - 22:52

Na oddziale ginekologiczno-położniczym szpitala jest 35 łóżek dla pacjentek i dzieci.

Jak należy rozumieć tę liczbę 35 łóżek?

#57 ~Ghule~

~Ghule~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2017 - 06:46

Trzeba rodzić prywatnie, ja bym w życiu nie naraziła mojego dziecka na takie warunki. Na samochody i inne pierdoły macie pieniądze, ale już na poród za 2600 to szkoda .Polecam Arciszewskich.

#58 ~Artur~

~Artur~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2017 - 07:18

O łózkach zapomnijcie jeszcze trochę 500 +   i każda mamusia będzie musiała przychodzić ze swoją własną wanienką na bobaska

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2017 - 13:56

wolalbym w takiej wanience niz plastikowym lozku, w sumie to to samo a wanna przytulniejsza

#60 ~Pola mieszkajac a Szwecji~

~Pola mieszkajac a Szwecji~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2017 - 15:38

Czy bylas w skandynawskim szpitalu???????????

J arodzilam w Szwecji( Skandynawia), moj synek nie lezal w pudelku, tak jak piszesz. Takiej obslugi i serwisu zycze kazdej kobiecie. To byla bajka.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych