Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nowoczesny piekarnik

piekarnik agd kuchnia

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~luise~

~luise~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2014 - 09:54

Nadszedł u nas czas na wymianę piekarnika. Mamy od lat ten sam i coby dużo nie mówić, nie wygląda on już zbyt dobrze, a do tego zwyczajnie przydałoby się coś efektywniejszego, może bard ziej energoszczędnego. Co moglibyście polecić z tych nowszych piekarników, ewentualn ie, na co zwracać uwagę przy wyborze tego sprzętu?

#2 ~Marlutka~

~Marlutka~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2014 - 08:52

Nadszedł u nas czas na wymianę piekarnika. Mamy od lat ten sam i coby dużo nie mówić, nie wygląda on już zbyt dobrze, a do tego zwyczajnie przydałoby się coś efektywniejszego, może bard ziej energoszczędnego. Co moglibyście polecić z tych nowszych piekarników, ewentualn ie, na co zwracać uwagę przy wyborze tego sprzętu?

witaj :) chodzi Ci o coś wolnostojącego z kuchnią czy pod zabudowę? ja użytkuję pod zabudowę amice i z piekarnika jestem bardzo zadowolona, głównie za sprawą właśnie energooszczędności i szybkiego nagrzewania oraz czyszczenia parą, wygodna opcja.

#3 Marek Zielanik

Marek Zielanik

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 26 marzec 2015 - 15:05

też powinienem sobie sprawić nowy, teraz sa takie funkcje i opcje że głowa mała, ale od razu wiązałbym to z całym remontem kuchni, bo wymiana jednej rzeczy wiąże się z kolejnymi

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2015 - 16:57

Im mniej opcji tym lepeij, wiem z własnego doświadczenia.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2015 - 19:25

A z czego to wynika? Ja właśnie bym chciała jak najwięcej funkcji.

#6 ela4

ela4

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 19 październik 2015 - 13:08

Ja mogę śmiało polecic piekarnik parowy electroluxa z funkcją PlusSteam

własnie zakupilismy sobie 3 tygodnie temu. Dzięki parze wypieki mają piekny kolor, chrupiącą skórkę i lepszy smak. Jak narazie jestesmy zadowoleni:)

#7 Polianna

Polianna

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 26 październik 2015 - 03:45

Nic mi ta funkcja nie mówi. Co to jest???

#8 NJUDES

NJUDES

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 27 grudzień 2015 - 20:38

Polecam rozwiązania firmy FULGOR MILANO. Doskonała stylistyka włoskich piekarników które dostosowują się do potrzeb domowników. Posiadają wiele przydatnych funkcji, między innymi takich jak opóźnienie pieczenia, termo sonda oraz wiele innych. Warto zwrócić uwagę na piekarniki parowe ze standardową opcją pieczenia oraz piekarniki PIZZA które rozgrzewają się do temp. 350 C pozwalając na przygotowanie pizzy w prawdziwie włoskim stylu w niecałe 5 min.

Po więcej zapraszam na www.njudes.pl lub do naszego Salonu okapów kuchennych NJUDES w Lublinie.

Pozdrawiam

#9 Polianna

Polianna

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 27 grudzień 2015 - 23:39

Szczerze mówiąc dla mnie ma znaczenie marka. Ta, o której piszesz nic mi nie mówi. Nie zdecydowałabym się.

#10 ~lilusia~

~lilusia~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2015 - 10:15

Ja mogę śmiało polecic piekarnik parowy electroluxa z funkcją PlusSteam

własnie zakupilismy sobie 3 tygodnie temu. Dzięki parze wypieki mają piekny kolor, chrupiącą skórkę i lepszy smak. Jak narazie jestesmy zadowoleni:)

a nie jest tak, że para rozmiękcza za bardzo? Co np. z pieczeniem ryb czy mięsa?

#11 Polianna

Polianna

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 28 grudzień 2015 - 21:10

Oglądałam ostatnio jakiś program w telewizji i mówili w nim, że właśnie nie. Nic a nic nie tracą produkty ani na teksturze ani na smaku. Stąd ta cała rewolucja na puncie piekarników parowych. :)

#12 maczynski

maczynski

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 28 listopad 2016 - 11:18

Ja dużo dobrego słyszałam o piekarnikach z funkcją parowania, podobno są świetne i bardzo dobrze smakują potrawy z takiego urządzenia. Na pewno to dobre rozwiązanie dla tych co się zdrowo odżywiają, ja też kupiłam taką frytkownicę do smażenia bez tłuszczu http://www.philips.p...-airfryer-topic

#13 Irekk

Irekk

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 29 listopad 2016 - 09:38

Ja miałem Amicę i się zepsuła po roku użytkowania, więc niby znana marka, a jednak można kiepsko trafić.

#14 ~Bob Budowniczy~

~Bob Budowniczy~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2016 - 16:02

Tak naprawdę pytanie na czym Ci bardziej zależy, czy na konkretnych funkcjonalnościach czy po prostu na tym żeby mieć piekarnik? Bo może warto też postawić na efektywną cenowo i pod względem możliwości opcję typu multicooker? Urządzenie wielofunkcyjne, stawiasz gdzie chcesz, zrobi praktycznie każdą potrawę a i na wakacje można zabrać ;)

#15 KasiaDom

KasiaDom

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 26 marzec 2017 - 18:59

A jakiś piekarnik do 2000 zł? 

#16 ~Tamara~

~Tamara~
  • Goście

Napisano 16 luty 2018 - 08:37

Uważam, że na takich sprzętach nie powinno się oszczędzać. Warto więc pomyśleć o zakupie czegoś, co posłuży długie lata, a przy okazji będzie praktyczne. Zapoznajcie się z ofertą marki Candy - oni sprzedają świetne piekarniki z pyrolizą. Taki piekarnik ma podwójny system czyszczenia, dzięki czemu nie musimy go szorować - wystarczy przetrzeć w środku szmatką. To duże ułatwienie jeśli ktoś często korzysta z piekarnika.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: piekarnik, agd, kuchnia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych