Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


53 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Poranny Chłopiec~

~Poranny Chłopiec~
 • Goście

Napisano 27 styczeń 2019 - 01:18

Ten cały Port Praski to podobno nieuczciwy Inwestor. Przekręcają kolejne firmy w Warszawie... ostatnio Hochtief i PBM Południe. Czego szukają w naszym mieście..?

#42 ~Rupia~

~Rupia~
 • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 08:22

Przypominam, ze jak likwidowali market ABC to miasto zapowiedzialo ,ze w tym miejscu stanie mala galeria, ale ukierunkowana na gastronomie, gdzie bialostoczanie mogliby sie spotykac i dobrze zjesc. I jak zwykle w Bialymstoku trzeba bylo tylko odczekac, zeby sprawa przycichla i postawic kolejny blok. Zenada.#43 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 15:06

A nie miała być prywatna tylko miał być odbudowany Market ABC , który jak nic innego byłby tu potrzebny ze względu na olbrzymią ilość mieszkańców osiedla. Było wygodnie w jednym miejscu wszystkie branże . Mieszkańcy liczyli na ten Market i to co wnosił , czyli jarmarki i inne tak potrzebne dla mieszkańców atrakcje, spora część mieszkańców to starsi ludzie i zostali pozbawieni takich udogodnień dla zysku firm .

Prywatna, to nie koniecznie oznacza, że Kowalskiego. Market ABC to spółka i to jest właśnie jej teren (prywatny), a nie urzędu miejskiego. To właściciel decyduje, co wybuduje na swoim terenie. Oczywiście pod warunkiem, że jego plany są zgodne z planem zagospodarowania.#44 ~gość~

~gość~
 • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 15:08

Przypominam, ze jak likwidowali market ABC to miasto zapowiedzialo ,ze w tym miejscu stanie mala galeria, ale ukierunkowana na gastronomie, gdzie bialostoczanie mogliby sie spotykac i dobrze zjesc. I jak zwykle w Bialymstoku trzeba bylo tylko odczekac, zeby sprawa przycichla i postawic kolejny blok. Zenada.

To tak samo jak na JUROWIECKIEJ,gdzie jest prokurator? gdzie jest CBA?

 

na Jurowieckiej miała być Galeria Handlowa zgodnie z umową Truskolaskiego z biznesmenem a powstały bloki,bloki to mało powiedziane ,nie wiadomo co to jest moim zdaniem ,można nazwać to wielkimi bryłami betonowymi z tym mi się to kojarzy.

jak najwięcej mieszkań upchać w jednym miejscu,kto to kupuje?

 

mieszkania  w takim betonowym klocku? kto? BSK?#45 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 16:02

I tak będą bloki. Zobaczycie...#46 ~Feugo~

~Feugo~
 • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 18:30

Jest prosty sposób rozwiązania miejsc parkingowych w centrum !!!

Wprowadzić opłatę w wysokości 15- 20 złotych za godzinę postoju i zaczniemy jeździć Komunikacją Miejską #47 ~rhk~

~rhk~
 • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 19:42

developerzy rządzą w tym mieście.Scenariusz sprawdzony na Jurowieckiej-burzenie,obietnice że za chwilę rusza budowa,później działka musi swoje odstać aby mieszkańcy mieli dość zarośniętego terenu...i hurra!przybywa rycerz i buduje bloki, a media pieją z zachwytu-znikną chaszcze  przy Jurowieckiej,zniknie dziki parking po ABC-nawet nie wspominając kto  winny ,że tak to wyglądało przez lata...tu niby biurowiec,ale z tyłu duży blok mieszkalny!gdzie są plany zagospodarowania tego terenu?!market ABC miał funkcję handlową, więc taka powinna być funkcja nowego budynku a nie budownictwo rodzinne!żeby w centrum był taki cyrk-to ma być przy Bułgarskiej,Szpitalnej..już wcześniejszy blok stanął na tych ulicach-dosłownie!na środku!i ulica , przejazd z Waszyngtona na Kaczorowskiego zniknął..to mogą developerzy,ale kto na to pozwala?#48 ~gość~

~gość~
 • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 19:56

To tak samo jak na JUROWIECKIEJ,gdzie jest prokurator? gdzie jest CBA?

 

na Jurowieckiej miała być Galeria Handlowa zgodnie z umową Truskolaskiego z biznesmenem a powstały bloki,bloki to mało powiedziane ,nie wiadomo co to jest moim zdaniem ,można nazwać to wielkimi bryłami betonowymi z tym mi się to kojarzy.

jak najwięcej mieszkań upchać w jednym miejscu,kto to kupuje?

 

mieszkania  w takim betonowym klocku? kto? BSK?

Przecież jest galeria, po co 2 obok siebie. Tam miały być tereny rekreacyjno-sportowe, no ale to za mało opłacalne dla jagi więc postanowili przekwalifikować tereny na budowlano-mieszkaniowe. Podobnie jazbud chce przekształcić tereny nad Białą na Antoniuku. Nowa ustawa budowlana bardzo jest im w tym na rękę.#49 ~gość~

~gość~
 • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 19:56

developerzy rządzą w tym mieście.Scenariusz sprawdzony na Jurowieckiej-burzenie,obietnice że za chwilę rusza budowa,później działka musi swoje odstać aby mieszkańcy mieli dość zarośniętego terenu...i hurra!przybywa rycerz i buduje bloki, a media pieją z zachwytu-znikną chaszcze  przy Jurowieckiej,zniknie dziki parking po ABC-nawet nie wspominając kto  winny ,że tak to wyglądało przez lata...tu niby biurowiec,ale z tyłu duży blok mieszkalny!gdzie są plany zagospodarowania tego terenu?!market ABC miał funkcję handlową, więc taka powinna być funkcja nowego budynku a nie budownictwo rodzinne!żeby w centrum był taki cyrk-to ma być przy Bułgarskiej,Szpitalnej..już wcześniejszy blok stanął na tych ulicach-dosłownie!na środku!i ulica , przejazd z Waszyngtona na Kaczorowskiego zniknął..to mogą developerzy,ale kto na to pozwala?

to ,że powstaną bloki to jeszcze nic ,ale jakie te bloki powstaną to jest dopiero trauma.!

betonowe kloce w formie kwadratu ,gdzie są okna tylko z jednej strony a korytarz jak w hotelu.

p.s. obok stoi już jeden cud architektoniczny    :) ściana płaczu na niego mówią.#50 ~gość~

~gość~
 • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 20:37

Układ polityków z biznesmenami  trwa od lat 

 

PO oby ludziom żyło się lepiej.

 

MIASTO PRYWATNE.#51 ~bij lewactwo i złodzei~

~bij lewactwo i złodzei~
 • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 23:12

Jest prosty sposób rozwiązania miejsc parkingowych w centrum !!!

Wprowadzić opłatę w wysokości 15- 20 złotych za godzinę postoju i zaczniemy jeździć Komunikacją Miejską 

 

 Wtedy centrum stanie się pustynią ekonomiczną, już jest i tak się staje w wielu miastach. Po jakimś czasie będą dopłacać tacy z dupy ekonomiści jak ty, by tam przyjechać samochodem.
#52 ~Hujumuju~

~Hujumuju~
 • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 07:17

Ta

#53 ~jam~

~jam~
 • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 12:16

dlaczego nie buduje sie biur poza centrum. na obrzeżach miast. Sąd zbudowali na peryferiach i jest super. od razu parkingi. A tak większość do zatłoczonego centrum gdzie wszyscy mają problem.

#54 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 05 grudzień 2019 - 11:21

No i nie będzie gdzie legalnie zaparkować w cenrum. A taka wygoda była.

Jako mieszkająca obok tego klepiska nie mogę się doczekać kiedy go zlikwidują - mieszkamy jak w piaskownicy, latem nawet przy zamkniętych oknach pełno piasku w domu. a kiedy jest mikra pogoda - tam po prostu błoto. Wolę biurowiec i uporządkowany teren niż dziki parking

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych