Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Mat~

~Mat~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2018 - 08:49

To co w polityce jest ważne to autentyczność ja głosowałem na tego człowieka tylko i wyłącznie ze względu na nazwisko ze względu na jego ojca ale byłem przekonany że partia nowoczesna jaki sam Krzysio jest człowiekiem autentycznym dla mnie ten człowiek stracił twarz stracił wiarygodność w momencie kiedy była procedowana ustawa na temat aborcji gość z tchórzył uciek do Białegostoku mówiąc że ma wizytę księdza w domu to pokazuje ile to coś jest warte

#2 ~Tomi28~

~Tomi28~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2018 - 09:44

Statek tonie a wybory już niedlugo

#3 ~zdun~

~zdun~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2018 - 09:46

Lojalna chyba wobec szefa ojca jako pracodawcy Pani Dyrektor SP nr 9 w Białymstoku.

#4 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2018 - 10:23

Moim zdaniem powinniście połączyć siły po to by odsunąć pis od władzy. Tylko tak to widzę

#5 Pancio_Dancio

Pancio_Dancio

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 09 grudzień 2018 - 10:39

Młody truskawka autentyczny ? Przecież jak puszczają filmiki z jego wypowiedziami , to wydaje się jakby był niedorozwinięty.

#6 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2018 - 11:48

Moim zdaniem powinniście połączyć siły po to by odsunąć pis od władzy. Tylko tak to widzę

I co potem???

#7 ~bora~

~bora~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2018 - 12:22

I co potem???

" Z wygodnej poscieli ( chorej kanapy Nowoczesnej coraz krótszej) nie dzwiga sie hart i ciało i dusza w nim mdleje " z Hymnu Sokołów , d. c. : " w niemocy, sennosci i ciało i duch na prózno sie dżwiga i łamie "  100letni hymn jakze aktualny.     

Wiceprezydent Białegostoku powinien być z PIS w miejsce PO, Nowocz.

#8 ~świnioryjne koryto~

~świnioryjne koryto~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2018 - 12:28

Nowociaśni teraz będzie Rozkaraczeni na Wszystko i Wszystkich

#9 ~Ponury~

~Ponury~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2018 - 12:33

I co potem???

a potem przyzwolenie dla afer, benzyna 6 zł relokacja imigrantów bezrobocie 20 %czyli powrót IIIRP

#10 ~MJ~

~MJ~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2018 - 12:33

Ktoś wcześniej trafnie napisał "Statek tonie a szczury uciekają". Teraz będzie gadał o tym że jego (specjalnie z małej litery) partia straciła swoje założenia, że nie o taką Polskę on chce walczyć.Więc co?Idzie tam gdzie tatusia ludzie i głosy zapewnią mu miejsce w ławach poselskich i przez kolejne lata będzie żył na koszt podatników.Nie od dziś wiadomo że on nic nie umie.Niestety nasze wybory są odzwierciedleniem Nas samych....

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2018 - 13:24

A Tomasz Cimoszewicz? nazwisko!

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2018 - 13:25

A Tomasz Cimoszewicz? nazwisko!

#13 ~RYŻY TUX~

~RYŻY TUX~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2018 - 15:47

TYCH KUNDLI MIEJSCE w RYNSZTOKU

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2018 - 17:04

Współcześni politycy z grona „nowych hien”

dzisiaj są w Platformie wczoraj byli w .N

#15 ~Ijon~

~Ijon~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2018 - 19:25

To co w polityce jest ważne to autentyczność ja głosowałem na tego człowieka tylko i wyłącznie ze względu na nazwisko ze względu na jego ojca ale byłem przekonany że partia nowoczesna jaki sam Krzysio jest człowiekiem autentycznym dla mnie ten człowiek stracił twarz stracił wiarygodność w momencie kiedy była procedowana ustawa na temat aborcji gość z tchórzył uciek do Białegostoku mówiąc że ma wizytę księdza w domu to pokazuje ile to coś jest warte

Zgadzam się. Niby liberał a zachowania jak zaściankowy pisior.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych