Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

268 odpowiedzi w tym temacie

#181 ~git~

~git~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2011 - 21:05

Zapewne jest to istotne czy był po spozyciu czy nie, ale nie o to teraz chodzi bo i tak to zakamuflują. Spowodował wypadek ze skutkiem śmiertelnym i tym samym powinien zostać wydalony ze służby !!! A ze był winny to oczywiste.Nie wiem o co tu biega ale daje słowo , ze w tej sprawie przejedzie do Hajnówki telewizja i pod wpływem mediów wywala typa z policji bo innej mozliwości w tym betoniarskim swiatku nie ma.Ja jadąc samochodem zawsze myślę że mogę zginąć w wypadku nie z własnej winy tylko z czyjejś; ktoś sięgnie po teleon lub zrobi coś innego co odwróci kierującemu uwagę i nieszczęście gotowe.W tym przypadku jest złamanie elementarnej zasady poruszania się po drogach: ustąpienia pierszeństwa przejazdu i nie ma hu.. że on ma coś lub kogoś na swoją obronę.Niech się zastanowią ludzie co go bronią: jak np. morderca który przyznaje się do winy mo jeszcze czelność się bronić , no jak!!! Nie życzę naprawdę nikomu ale jakby takie nieszczęscie trafiło się takiej osobie od razu inaczej by śpiewali.

#182 ~K-70~

~K-70~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2011 - 07:01

Zapewne jest to istotne czy był po spozyciu czy nie, ale nie o to teraz chodzi bo i tak to zakamuflują. Spowodował wypadek ze skutkiem śmiertelnym i tym samym powinien zostać wydalony ze służby !!! A ze był winny to oczywiste.Nie wiem o co tu biega ale daje słowo , ze w tej sprawie przejedzie do Hajnówki telewizja i pod wpływem mediów wywala typa z policji bo innej mozliwości w tym betoniarskim swiatku nie ma.Ja jadąc samochodem zawsze myślę że mogę zginąć w wypadku nie z własnej winy tylko z czyjejś; ktoś sięgnie po teleon lub zrobi coś innego co odwróci kierującemu uwagę i nieszczęście gotowe.W tym przypadku jest złamanie elementarnej zasady poruszania się po drogach: ustąpienia pierszeństwa przejazdu i nie ma hu.. że on ma coś lub kogoś na swoją obronę.Niech się zastanowią ludzie co go bronią: jak np. morderca który przyznaje się do winy mo jeszcze czelność się bronić , no jak!!! Nie życzę naprawdę nikomu ale jakby takie nieszczęscie trafiło się takiej osobie od razu inaczej by śpiewali.

No własnie gdybyś się wpier...ł na jakąś minę to inaczej byś śpiewał niż teraz, zapewne byś szukał pomocy u innych itd. Hmm zakamuflują. Tu się z tobą nie zgodzę, kto i po co miałby kamuflować? Kto to jest żeby takie rzeczy robić. Pomyśl. Ten policjant to pionek, kto będzie nastawiał tyłka i po co? Piszesz o elementarnych zasadach, większość kolizji i wypadków z jej braku, a zwłaszcza z nieustąpienia pierwszeństwa. A ty pewnie jesteś święty i nigdy, ale to nigdy nie złamałeś elementarnej zasady i nigdy nikomu nie zajechałeś drogi? Nie? Wiesz że jeśli nie "nie" to nikt w to nie uwierzy. A jak wtedy by się przytrafiło tobie, to co byś mówił o elementarnych zasadach?. Bredzisz waść. Nie bronię to tego gliniarza, nawet go nie znam, ale chodzi mi tylko o twoją durną wypowiedź. Piszesz o kto może się bronić a kto nie powinien, czelność itd. Przeczytaj o prawach człowieka to są też własnie elementarne zasady, o których zapomniałeś albo nie znasz. Ale jak za to bredzisz.

Wpływ tv? Przestań już bredzić. Tu nawet tv nie przyjedzie, tu nie ma sensacji dla nich. Zwolnić go może tylko komendant wojewódzki po zakończonej sprawie i prawomocnym wyroku. A że to nie z winy umyślnej więc nie musi, ale może.

#183 ~KAZ~

~KAZ~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2011 - 09:10

Do redaktorów porannego. Zdecydujcie się, albo 0,17 promila, albo 0,08! Jak zwykle zero przykładania się do swojej pracy.

WE WDYCHANYM 0,17 W WYDYCHANYM 0.08

#184 ~LULAm~

~LULAm~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2011 - 09:40

Zgdazam sie z ~K-7~
ZDAGDZAM sie w 100%.Był trzezwy!! za nieumyslne spowodowanie smierci nie dostanie tak jak wy chcecie dozywocie tylko do 10 lat.. I wlasnie Polskie prawo jest ZA****te;

#185 ~slowo~

~slowo~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2011 - 19:32

Jak pisiory zadzwonią to może jakiś pisior przypałęta się jak to było z ulicami:)

#186 ~ktoś~

~ktoś~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2011 - 20:09

0,08 mg/l = 0,17‰
Tego głąby nie mogą zrozumieć

#187 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2011 - 20:19

0,08 mg/l = 0,17‰
Tego głąby nie mogą zrozumieć

Już wcześniej czytałem że wynik badania krwi był 0,00.
Czy w takim razie jest 0,0 odpowiedzialności??? Skoro był "trzeźwy", to nie jego wina? A kiedy sprawa? Jeżeli badanie "wykazało" 0,0 to sprawy już nie będzie?
Pytania kieruję do osób, które coś wiedzą nie do hajnołskich burych suk , brechających na forum.!!!

#188 ~K-70~

~K-70~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2011 - 20:54

Już wcześniej czytałem że wynik badania krwi był 0,00.
Czy w takim razie jest 0,0 odpowiedzialności??? Skoro był "trzeźwy", to nie jego wina? A kiedy sprawa? Jeżeli badanie "wykazało" 0,0 to sprawy już nie będzie?
Pytania kieruję do osób, które coś wiedzą nie do hajnołskich burych suk , brechających na forum.!!!

To znaczy że odpowie przed sądem za wypadek ze skutkiem śmiertelnym, bez obciążenia jakim jest stan nietrzeźwości czy stan po użyciu. Ale ty nawet tego nie zrozumiesz. Ty nawet pisać nie umiesz, to gdzie zrozumienie.

#189 ~ktoś~

~ktoś~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2011 - 21:34

2 lata w zawiasach i żegnaj służbo?

#190 ~K-70~

~K-70~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2011 - 07:23

2 lata w zawiasach i żegnaj służbo?

USTAWA o Policji z dnia 6 kwietnia 1990 r.

Art. 41. 1. Policjanta zwalnia się ze służby w przypadkach:

4) skazania prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, umyślne, ścigane z oskarżenia publicznego,
4a) wymierzenia przez sąd prawomocnym orzeczeniem środka karnego w postaci zakazu wykonywania zawodu policjanta,

2. Policjanta można zwolnić ze służby w przypadkach:
...
2) skazania prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe inne niż
określone w ust. 1 pkt 4
--------------------------------------

Wypadek jest przestępstwem nieumyślnym (chodzi o wynikające skutki),natomiast naruszenie zasad ruchu drogowego jest umyślne lub nieumyślne.

W przypadku skazania prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, umyślne, ścigane z oskarżenia publicznego, (wypadek pod to nie podlega)
--------------------------------------

A zatem zwolnienie czy nie, będzie zależeć od wyroku Sądu.
Naruszył przepisy umyślnie czy nieumyślnie. Wydaje mi się że to będzie kluczowe.

#191 ~erty~

~erty~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2011 - 10:48

SAMI mecenasi. juz od razu wyrok na 2 i koniec sluzby

#192 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2011 - 23:53

SAMI mecenasi. juz od razu wyrok na 2 i koniec sluzby

Może i mecenasi, skoro tym razem nie uda się, jego tatusiowi wziąść "kolizyjkę" na siebie :D

#193 ~Obcy~

~Obcy~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2011 - 10:23

Gościu ty sam chyba byłeś pijany jak to pisałeś...Masz we krwi 2% alkoholu ...Żal po prostu Żal!!

#194 ~arecood called~

~arecood called~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2011 - 13:39

Gościu ty sam chyba byłeś pijany jak to pisałeś...Masz we krwi 2% alkoholu ...Żal po prostu Żal!!

zawartość alkoholu w organizmie nie określa się w procentach. W procentach to można określić stężenie alkoholu w wódce :lol:

#195 ~lol~

~lol~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2011 - 16:13

Nie pracuje przy alkoholu wiec sie nie czepiaj szczegółów.

#196 ~GOSc~

~GOSc~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2011 - 12:41

ŻAl to jest rodziny Ś.P Daniela i takich ludzi co bronią tego ,,pan policjanta"i pisza że sumienie go dręczy, ,,ciekawe'bo ta kanalia chodzi do szkoły na zaliczenie i zachowuje sie jakby nic sie nie stało,więc przepraszam ten ktoś ma sumienie,

#197 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2011 - 13:06

A co ma siedziec w 4 scianach ?? a ty co byc zrobił???

#198 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2011 - 13:53

A co ma siedziec w 4 scianach ?? a ty co byc zrobił???

Zapadłbym się pod ziemię ze wstydu i żalu...

#199 ~Moryc~

~Moryc~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2011 - 14:09

Zapadłbym się pod ziemię ze wstydu i żalu...

To jeszcze powiedz co to znaczy zapaść się pod ziemię. Popełnić samobójstwo, bo tylko tak można to zrozumieć? A żalu i wstydu to na pewno mu nie brakuje. Z każdej strony. Będzie sądzony, zostanie skazany, czego jeszcze chcesz?

ps. żeby była jasność, nie bronię go, tylko nie rozumiem twojego .nego wpisu.

#200 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2011 - 14:33

To jeszcze powiedz co to znaczy zapaść się pod ziemię. Popełnić samobójstwo, bo tylko tak można to zrozumieć? A żalu i wstydu to na pewno mu nie brakuje. Z każdej strony. Będzie sądzony, zostanie skazany, czego jeszcze chcesz?

ps. żeby była jasność, nie bronię go, tylko nie rozumiem twojego .nego wpisu.

Nie sądzę, aby wcześniejszy wpis był ".ny" - jak sam określiłeś. Człowiek, którego faktycznie dręczy sumienie, nie ma odwagi spojrzeć innym w oczy, nie chodzi z podniesionym czołemi i raczej się usuwa w cień, unika kantaktów z innymi. Ewentualny wyrok też nie śmierzy faktycznego żalu i wstydu. To może zmienić jedynie szczera sk. i prośba o wybaczenie, skierowana do rodziny ofiary wypadku. Czy tak się zachowuje ów policjant?...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych