Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2013 - 15:02

nas interesuje przejezdne centrum a nie nowe miasto!

#2 ~dar~

~dar~
  • Goście

Napisano 18 październik 2013 - 17:32

Uważam że za bardzo rozdmuc.cie sprawę, której nie ma, ja mieszkam na Nowym Miescie II codziennie jeżdzę samochodem ale nie powiem żeby te prace w jakikolwiek sposób utrudniały mi życie, myślę wręcz odwrotnie ze odkąd rozkopano te ulice jeździ mi sie znacznie łatwiej ponadto lżej jest wjechać jak i wyjechać z parkingów. Tak więc ja postuluję za przełużeniem remontu. 

#3 ~dddd~

~dddd~
  • Goście

Napisano 18 październik 2013 - 17:46

kosciół w tle .... widzieliscie jaki zamek buduje ksiadz na nowym miescie  odrazu obok SP 50. parafia św. boromeusza. nie wiem czy nie bedzie wiekszy niz farny.  

#4 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 18 październik 2013 - 18:31

Uważam że za bardzo rozdmuch***ecie sprawę, której nie ma, ja mieszkam na Nowym Miescie II codziennie jeżdzę samochodem ale nie powiem żeby te prace w jakikolwiek sposób utrudniały mi życie, myślę wręcz odwrotnie ze odkąd rozkopano te ulice jeździ mi sie znacznie łatwiej ponadto lżej jest wjechać jak i wyjechać z parkingów. Tak więc ja postuluję za przełużeniem remontu. 

Uważam że za bardzo rozdmuch***ecie sprawę, której nie ma, ja mieszkam na Nowym Miescie II codziennie jeżdzę samochodem ale nie powiem żeby te prace w jakikolwiek sposób utrudniały mi życie, myślę wręcz odwrotnie ze odkąd rozkopano te ulice jeździ mi sie znacznie łatwiej ponadto lżej jest wjechać jak i wyjechać z parkingów. Tak więc ja postuluję za przełużeniem remontu. 

Co Ty piszesz? Chotycznie prowadzone roboty. Dzisiaj skręcam z kisiela w Zachodnia (w kierunku Chortenu), brak znaku mówiącego ,że to slepa ulica - a skrzyżowanie przy Chotrenie rozkopane. Została zdjęta nawierznia przy ul. Kisiela (wyjazd z jednej ze wspólnot) - brak oznakowania 9dzisiaj jakaś paniusia Matizem ładnie w ten bajzel wjechała).

#5 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2013 - 18:45

kosciół w tle .... widzieliscie jaki zamek buduje ksiadz na nowym miescie  odrazu obok SP 50. parafia św. boromeusza. nie wiem czy nie bedzie wiekszy niz farny.  

paranoja mania wielkości, zastaw się a postaw się he he he nic tylko współczuć mieszkańcom, ale zawsze można go odwołać,  i tak za dużo sobie pozwala :D

#6 ~paw~

~paw~
  • Goście

Napisano 18 październik 2013 - 20:41

Ale fantastyczny film. I ta muzyka, rewelacja. Te samochody tak suną, liście spadają... Myślę, że można nominować go do jakiejś nagrody. A poważnie, to mieszkam na Nowym Mieście i mi remont nie przeszkadza. Uważam, że tak mało dróg w Polsce się remontuje, więc każdy jest na wagę złota. Może poranny teraz opisze jak autobus zmieniał pas, albo jak pociąg przejechał po torach. A poźniej zdziwienie, że się śmieją z Białegostoku. Jak tu remont drogi i film z tego robią.

#7 11a

11a

VIP

• Użytkownicy
  • 1142 postów

Napisano 18 październik 2013 - 20:49

1/2 tam już zrobili  a robią  2 tygodnie  fragment chodnika 10x5m

#8 ~Donek~

~Donek~
  • Goście

Napisano 19 październik 2013 - 00:54

Ktoś kto pisze że mieszka na Nowym Mieście i po rozkopach żyje mu się lepiej, albo po prostu łże, albo mieszka na TBSach lub Jaroszówce i wypisuje dyrdymały. Za chwile nie będzie jak dojechać do ul. Pogodnej, prawie wszystkie ulice to "ślepe ulice". A jakość już wykonanych skrzyżowań - tragedia, w ogóle nie prowokują do zwalniania. Będzie wesoło na Nowym Mieście gdy przyjdzie zima, a remonty się skończą.

#9 ~kleo~

~kleo~
  • Goście

Napisano 19 październik 2013 - 07:35

Do filmiku dodałbym inny podkład muzyczny." Marsz żałobny" byłby w sam raz. Dla takich inwestycji i dla ludzi, którzy to wymyślili.

#10 ~Gość~

~Gość~

VIP

• Użytkownicy
  • 4487 postów

Napisano 19 październik 2013 - 07:55

... jakość już wykonanych skrzyżowań - tragedia, w ogóle nie prowokują do zwalniania. Będzie wesoło na Nowym Mieście gdy przyjdzie zima, a remonty się skończą.

Tak jest i tutaj masz rację, to farsa. Praktycznie nie ma różnicy, przez te wzniesienie przejechałem 50 km/h i jedynie mnie delikatnie zabujało. Więc pytam po co, komu  i na co? Myślałem że zrobią tak jak jest w Kleosinie skrzyżowanie Tuwima ze Zdrojową jak dobrze pamiętam. Tam nie pojedziesz nawet 20 km/h 

#11 ~Beta~

~Beta~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2013 - 09:58

Czy to było konieczne na zimę. Rozkopane są wszystkie skrzyżowania jednocześnie, a robotników ani na lekarstwo. Glina rozjechana po całej Zachodniej, przez ok.3 cm warstwę  na asfalcie trzeba brnąć na 2 stronę ulicy, buty czyścić bo jak dalej dojść do pracy.

#12 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2013 - 11:05

Już chciałem, pocisnąć niezadowolonych z uspokojenia ruchu wielbicieli 3 pedałów ;), ale przeczytałem ostatnie posty odnośnie jakości spowalniaczy i przypomniałem sobie, że we wtorek przejeżdżałem samochodem, przez jakąś kolorową nierówność na skrzyżowaniu Kisiela z uliczką równoległą do Pogodnej. Jeśli to coś, miało być podniesionym skrzyżowaniem lub przejściem dla pieszych, to mam wrażenie, że albo projektant upadł na głowę, albo wykonawca ma problemy z czytaniem dokumentacji. Na miejscu osoby odpowiedzialnej za odbiór bym się mocno zastanowił, czy się podpisać pod tą bzdurą. Te spowalniacze powodują tylko lekki dyskomfort wywołany falowaniem, ale zupełnie nie skłaniają do przyhamowania.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: remonty, truskolaski, robotnicy, przestoj, kontrakt

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych