Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nowa Pani sekretarz

184 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2019 - 13:08

Taka sama ścieżka kariery jak u Uli. Czyżby ambicje rosły a burmistrz nieświadomie hoduje sobie konkurencje?

I znowu jak kulą w płot  :). Taka sama ścieżka kariery? W jednym przypadku sekretarzem zostaje osoba wyciągnięta z kapelusza (choć niektórzy twierdzą, że z warzywniaka) o której najlepiej świadczy to, jaką opinię na jej temat ma obecnie ten, kto ją na to stanowisko nominował i dzięki któremu mogła tą swoistą "karierę" zrobić. W drugim przypadku osoba dwukrotnie pozytywnie zweryfikowana przez lokalną społeczność w wyborach do rady gminy, ostatnio z wynikiem, który musi robić wrażenie. Rzeczywiście, identyczne życiorysy  :).

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2019 - 17:26

Czy mi się wydaje, czy ktoś tu o sobie pisze w 3 osobie?
Może to nie głupie? Można napisać o sobie kilka miłych rzeczy,skoro inni się nie spieszą. No cóż...kropla drąży.

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2019 - 17:32

Mądrze i na temat.

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2019 - 17:37

Każdy burmistrz powinien mieć osobę z którą dobrze się pracuje i jest kompetentna. Tu nie chodzi o karierę, ale jakość pracy. Ta pani sprosta temu zadaniu.

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2019 - 18:10

I znowu jak kulą w płot  :). Taka sama ścieżka kariery? W jednym przypadku sekretarzem zostaje osoba wyciągnięta z kapelusza (choć niektórzy twierdzą, że z warzywniaka) o której najlepiej świadczy to, jaką opinię na jej temat ma obecnie ten, kto ją na to stanowisko nominował i dzięki któremu mogła tą swoistą "karierę" zrobić. W drugim przypadku osoba dwukrotnie pozytywnie zweryfikowana przez lokalną społeczność w wyborach do rady gminy, ostatnio z wynikiem, który musi robić wrażenie. Rzeczywiście, identyczne życiorysy  :).

Nie wiem jakie funkcje pełniła nowa pani sekretarz Gminy w poprzedniej pracy w starostwie ale bez przesady. Została dwukrotnie zweryfikowana w czasie wyborów ale takich jest wielu w obecnej radzie  Nie znaczy to,że wszyscy muszą pracować w urzędzie. Celowo piszesz nie prawdę o poprzedniczce to smutne.Przecież od 2007 roku pracowała jako sekretarz gminy,sprawowała mandat radnej sejmiku wojewódzkiego w latach 2010-2014 r .W roku 2014 została wybrana w wyborach na Burmistrza Łap.Tak mówiąc szczerze trudno porównać tzw kariery.

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2019 - 18:27

Nie wiem jakie funkcje pełniła nowa pani sekretarz Gminy w poprzedniej pracy w starostwie ale bez przesady. Została dwukrotnie zweryfikowana w czasie wyborów ale takich jest wielu w obecnej radzie Nie znaczy to,że wszyscy muszą pracować w urzędzie. Celowo piszesz nie prawdę o poprzedniczce to smutne.Przecież od 2007 roku pracowała jako sekretarz gminy,sprawowała mandat radnej sejmiku wojewódzkiego w latach 2010-2014 r .W roku 2014 została wybrana w wyborach na Burmistrza Łap.Tak mówiąc szczerze trudno porównać tzw kariery.

A cóż to za legendy o Jabłońskiej? Że sama wszystko osiągnęła?? Jeszcze gotowa w to uwierzyć. Jak taka samodzielna, to napisz o jej sukcesach przed urzędęm. O warzywniaku nie musisz,bo każdy wie.

#47 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2019 - 18:27

Ależ macie ból d....y. :D

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2019 - 18:28

Jeśli wybór na radną oznacza weryfikację, to Jabłońską też dwa razy zweryfikowali pozytywnie wyborcy.

I tyle są warte te wasze argumenty, państwo zafascynowani niezależnymi. :D

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2019 - 20:33

Bardzo się mylisz i jesteś żałosny z takimi domusłami.

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2019 - 22:25

Myślę raczej, że niektórym jest zwyczajnie tak po ludzku głupio, że uwierzyli w zmianę standardów. 

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2019 - 22:45

Nie wiem jakie funkcje pełniła nowa pani sekretarz Gminy w poprzedniej pracy w starostwie ale bez przesady. Została dwukrotnie zweryfikowana w czasie wyborów ale takich jest wielu w obecnej radzie  Nie znaczy to,że wszyscy muszą pracować w urzędzie. Celowo piszesz nie prawdę o poprzedniczce to smutne.Przecież od 2007 roku pracowała jako sekretarz gminy,sprawowała mandat radnej sejmiku wojewódzkiego w latach 2010-2014 r .W roku 2014 została wybrana w wyborach na Burmistrza Łap.Tak mówiąc szczerze trudno porównać tzw kariery.

Warto czytać ze zrozumieniem - napisane jest o tym, co było PRZED objęciem funkcji sekretarza. Proszę się więc nie smucić.

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2019 - 05:43

No nie ma co się oszukiwać Ulka była bardziej kompetentna na tym stanowisku.. tu nie chodzi o „zaufanego człowieka” burmistrza tylko o kompetentnego a nie grzejącego stołek. Miała być jakość a są układziki partyjne.

#53 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2019 - 06:22

No nie ma co się oszukiwać Ulka była bardziej kompetentna na tym stanowisku.. tu nie chodzi o „zaufanego człowieka” burmistrza tylko o kompetentnego a nie grzejącego stołek. Miała być jakość a są układziki partyjne.

Na czym polegała jej kompetencja, bo nie dało się zauważyć. 

#54 ~po sąsiedzku~

~po sąsiedzku~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2019 - 07:07

Mam nieodparte wrażenie, że w tym temacie 'dyskutują' albo dwie osoby, albo jedna sama ze sobą - taki jakby podobny styl Ale może się mylę

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2019 - 07:08

.
A może najważniejsza jest uczciwość, żeby to co plebana zostało dla parafian a to co gminne zostało dla wsztstkich mieszkańców. Żeby te wartości się nie mieszały i nie wykorzystywane były jedne przez drugie. Do tego jest potrzebna uczciwość i brak zakulisowych zobowiązań.
A teraz wytłumacz wszystkim do jakiej partii należy obecna sekretarz a jakiej partii musiała słuchać zamiast słuchać wyborców i swego szefa burmistrza sekretarz z nadania partyjnego?

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2019 - 07:09

Czy mi się wydaje, czy ktoś tu o sobie pisze w 3 osobie?
Może to nie głupie? Można napisać o sobie kilka miłych rzeczy,skoro inni się nie spieszą. No cóż...kropla drąży.

Mam nieodparte wrażenie, że w tym temacie 'dyskutują' albo dwie osoby, albo jedna sama ze sobą - taki jakby podobny styl Ale może się mylę

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2019 - 07:34

Na czym polegała jej kompetencja, bo nie dało się zauważyć. 

Bicie piany i bezzasadne a teraz mamy tego 4letniego rządzenia efekt

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2019 - 08:19

Ja już dawno przestałem pisać na łapskim forum bo po co niszczyć klawiaturę kiedy w dyskusji biorą dwie osoby lub jedna. Wystarczy spojrzeć na dół "Użytkownicy przeglądający ten temat:1" i tak jest we wszystkich wątkach łapskiego forum. Podejrzewam ,że osoby które bezpośrednio powinny być zainteresowane nie zawracają sobie d..py i mają gdzieś opinie jednej no może kilku osób.

#59 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2019 - 08:46

Zweryfikowana na negatywnej kampanii. Tak to tylko w Polsce....

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2019 - 09:12

Ja już dawno przestałem pisać na łapskim forum bo po co niszczyć klawiaturę kiedy w dyskusji biorą dwie osoby lub jedna. Wystarczy spojrzeć na dół "Użytkownicy przeglądający ten temat:1" i tak jest we wszystkich wątkach łapskiego forum. Podejrzewam ,że osoby które bezpośrednio powinny być zainteresowane nie zawracają sobie d..py i mają gdzieś opinie jednej no może kilku osób.

Pacz Janusz, forum lapskie zes rozszyfrował. To ja siedzę ze szwagrem i nabijamy wyświetlenia.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych