Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nowa Droga Krzyżowa - Św. Krzyża

471 odpowiedzi w tym temacie

#461 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 16:26

Nowa wladza dziala według mnie gorzej. Smieci w górę, nadal chwalcie nowego, a gadajcie na poprzedniczke. Ciekawe jakie " niespodzianki" czekaja Lapiakow jeszcze

Takie jak wszystkich polaków, woda w górę, prąd w górę, ceny paliw w górę, generalnie wszystko w górę. Ktoś musi zapłacić za sukces i propagandę PiSu.

#462 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 21:41

Propaganda i kupowanie wyborców.

#463 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 22:01

Nowa wladza dziala według mnie gorzej. Smieci w górę, nadal chwalcie nowego, a gadajcie na poprzedniczke. Ciekawe jakie " niespodzianki" czekaja Lapiakow jeszcze

Podobne bzdury o tym jak to ona budowała szpital, drogę do B-ku i kolej opowiadała Jabłońska w kampanii wyborczej. Skompromitowała się tym w oczach myślących wyborców, bo udowodniono jej parokrotnie że to były historie wymyślone na potrzeby wyborów z którymi nie miała nic wspólnego. Należy też odróżnić rzeczy zaczęte od zrobionych. Pieniądze na modernizację oczyszczalni były efektem starań poprzedników i kredytu zaciągniętego przez spółkę.

Przemyślałem masz rację śniło mi się,że budują drogę do Białegostoku,przebudowano oczyszczalnie, wybudowano szpital i co najdziwniejsze nie zbierano na cegły ale kiedy wybudziłem się wrzuciłem na zbiórkę na taborety to chyba jednak jest ten szpital.

#464 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 08:22

Jest pewien ciąg wypowiedzi, które czytając wywołują odruch wymiotny. Juz się nawet pisać nie chce.

#465 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 09:39

Jest pewien ciąg wypowiedzi, które czytając wywołują odruch wymiotny. Juz się nawet pisać nie chce.

To jest przemyślana robota, bo większość ludzi to bezrozumna i bezrefleksyjna masa chłonąca propagandę tą wielką w TVP i TVN oraz tą małą o budowie wszystkiego przez wybitną lokalną ekonomistkę. Wcale nie obrażam nikogo, taka jest prawda o polskim społeczeństwie, które jest niereformowalne, które popiera komunistów i socjalistów ukrywających się pod złudnymi nazwami Platforma Obywatelska i Prawo i Sprawiedliwość.

#466 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 13:02

To jest przemyślana robota, bo większość ludzi to bezrozumna i bezrefleksyjna masa chłonąca propagandę tą wielką w TVP i TVN oraz tą małą o budowie wszystkiego przez wybitną lokalną ekonomistkę. Wcale nie obrażam nikogo, taka jest prawda o polskim społeczeństwie, które jest niereformowalne, które popiera komunistów i socjalistów ukrywających się pod złudnymi nazwami Platforma Obywatelska i Prawo i Sprawiedliwość.

Popieram

#467 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 14:19

To coś o przywracaniu dawnej siły, to co to było? Merytoryczny przekaz?

#468 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 18:32

Świetne świadectwo demokracji w mim miasteczku.Piszecie od kilku lat mądre i mniej  rzeczy i oczekujecie pochwał, podpisów pod petycjami .Natomiast  mieszkańców ,którzy inaczej mówią oczerniacie .To jest  działanie występujące  w komunie TA ciemna masa wybrała obecną władzę a więc jak mam rozumieć podobną do siebie.Nie masz pojęcia kto na kogo postawił w wyborach a więc nie obrażaj .Widzimy,myślimy i oczekujemy pracy a nie szukania trupów w szafach.Czy można z tego powodu wystawiać takie niemiłe świadectwo wyborcom. 

#469 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2019 - 04:13

Świetne świadectwo demokracji w mim miasteczku.Piszecie od kilku lat mądre i mniej  rzeczy i oczekujecie pochwał, podpisów pod petycjami .Natomiast  mieszkańców ,którzy inaczej mówią oczerniacie .To jest  działanie występujące  w komunie TA ciemna masa wybrała obecną władzę a więc jak mam rozumieć podobną do siebie.Nie masz pojęcia kto na kogo postawił w wyborach a więc nie obrażaj .Widzimy,myślimy i oczekujemy pracy a nie szukania trupów w szafach.Czy można z tego powodu wystawiać takie niemiłe świadectwo wyborcom. 

?

#470 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2019 - 14:20

Niech będzie pochwalony Jezus CHrystus i Maryja zawsze dziewica.

#471 rolin

rolin

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 30 maj 2019 - 19:51

Kiedy będzie następna?

#472 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 30 maj 2019 - 20:09

Dajcie wreszcie spokój z tym tematem - jest tyle innych Komu zależy ‚ by cały czas krytykować do znudzenia j / w Malkontenci niech wyjdą na spacer i zobaczą jak piękna jest wokół nas przyroda i świat ‚ który nas otacza Dlaczego takie modne jest narzekanie i krytykowanie Myślicie ‚ ze 50 ‚ czy 70 lat temu było lepiej ‚ lub ładniej - a skądże

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych