Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

No i mamy Corona Wirusa w Hajnówce

899 odpowiedzi w tym temacie

#781 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2020 - 05:43

W sklepach nie nosza , klient lazi prycha a zastanawiam sie czemu sa wpuszczanii obslugiwani ludzie bez masek ?

Ponieważ sprzedawczyniom nie chce się użerać z ludźmi, których najczęściej znają na co dzień.

#782 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2020 - 06:09

Ponieważ sprzedawczyniom nie chce się użerać z ludźmi, których najczęściej znają na co dzień.

Nie nie chcę się, tylko one nie są od tego, żeby zwracać uwagę.

#783 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 22 maj 2020 - 07:02

Kasjerka to nie policjant żeby pilnować noszenia maseczek. Każdy wie, że trzeba je nosić. Zwróciłam uwagę kiedyś takiemu Panu ok 30-tki. I co usłyszałam? Ze jestem idiotką i niewolnikiem skoro sama noszę i innych upominam. Szkoda nam zdrowia na takie pyskowki. Temu Panu grzecznie odpowiedzialam, że On jest tylko idiotą. No i się zaczęło... Więcej tego nie robię. Wystarczy nam stresu gdy przez 8 godzin obsługujemy masę klientów. Każdy to potencjalne zagrożenie dla nas. Ale kogo to obchodzi? Kasjerka to przecież podczlowiek.

#784 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2020 - 07:25

Tylko do czego te maseczki bo jak mówił jakiś czas temu minister zdrowia one nic nie dają tylko z kasy pieniądze wyrwać. To kiedy kłamał teraz czy wcześniej?

#785 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 22 maj 2020 - 07:58

Tylko do czego te maseczki bo jak mówił jakiś czas temu minister zdrowia one nic nie dają tylko z kasy pieniądze wyrwać. To kiedy kłamał teraz czy wcześniej?

A to już inna kwestia. Ja mówię o obowiązującym prawie i jego poszanowaniu. I poszanowaniu pracy drugiego człowieka.

#786 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2020 - 08:01

Kasjerka to nie policjant żeby pilnować noszenia maseczek. Każdy wie, że trzeba je nosić. Zwróciłam uwagę kiedyś takiemu Panu ok 30-tki. I co usłyszałam? Ze jestem idiotką i niewolnikiem skoro sama noszę i innych upominam. Szkoda nam zdrowia na takie pyskowki. Temu Panu grzecznie odpowiedzialam, że On jest tylko idiotą. No i się zaczęło... Więcej tego nie robię. Wystarczy nam stresu gdy przez 8 godzin obsługujemy masę klientów. Każdy to potencjalne zagrożenie dla nas. Ale kogo to obchodzi? Kasjerka to przecież podczlowiek.

Też pracuję w handlu i wiem o czym pani pisze. Mówi się o zagrożeniu dla personelu medycznego, ale tam nie przewija się tak duża masa ludzi jak przy kasie sklepowej. Każdemu pacjentowi można poświęcić więcej czasu niż w sklepie i wtedy łatwiej przestrzegać norm bezpieczeństwa. A u nas w sklepie jedni w maskach, inni z maską wiszącą na brodzie, a jeszcze inni bez maski. Kichają i prychają. Poza tym, poza pewnymi  wyjątkami, jeśli człowiek trafia do gabinetu lekarskiego to słucha i wykonuje polecenia lekarza. W sklepie bardzo często klient ma gdzieś personel i nierzadko to sklep jest dla niego jedynym miejscem gdzie może powybrzydzać, wyrzucić z siebie wszelkie żale i frustracje, a nieraz wręcz wyżyć się na kimś. Ale z panem klientem trzeba jak z jajkiem bo następny raz nie wróci. Proszę trzymać się mocno.

#787 ~Milioner Szumowski~

~Milioner Szumowski~
  • Goście

Napisano 22 maj 2020 - 09:24

Dlatego panie sprzedawczynie powinny być regularnie testowane na obecność koronawirusa,niestety rządząca ferajna kupuje drogie testy z zagranicy mimo że są polskie tanie i lepsze ale wówczas nie zarabialiby pośrednicy powiązani z pisem-testów jest mało,są drogie a zarażonych coraz wiecej i będzie coraz gorzej bo wygląda na to że rządząca ferajna walkę z plaga traktuje jak świetny biznes.

#788 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2020 - 09:30

Przecież rządzącym to tylko jak się zapomną lub akurat nie mają uzgodnionej odpowiedzi to zdarza się czasem powiedzieć prawdę, a wcześniej wiedział że kupił od znajomego narciarza  trefne maseczki to i mówił że one nic nie dają. Zamiast więc słuchać ministra trzeba czasem pomyśleć samemu i jak nie jesteś pewny czy nie zarażasz to załóż maskę dla bezpieczeństwa innych.

#789 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2020 - 09:37

Dlatego panie sprzedawczynie powinny być regularnie testowane na obecność koronawirusa,niestety rządząca ferajna kupuje drogie testy z zagranicy mimo że są polskie tanie i lepsze ale wówczas nie zarabialiby pośrednicy powiązani z pisem-testów jest mało,są drogie a zarażonych coraz wiecej i będzie coraz gorzej bo wygląda na to że rządząca ferajna walkę z plaga traktuje jak świetny biznes.

Testy na śląsku pokazały jaka jest faktyczna skala zarażeń, tak samo jest w całej polsce, tylko brak testów i tego nie widać, ale to specjalnie jest tak przeciągane żeby więcej  zarobić. Więcej testów mniej zarażających i interes za szybko się rypnie!!!

#790 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 22 maj 2020 - 13:14

Testy na śląsku pokazały jaka jest faktyczna skala zarażeń, tak samo jest w całej polsce, tylko brak testów i tego nie widać, ale to specjalnie jest tak przeciągane żeby więcej zarobić. Więcej testów mniej zarażających i interes za szybko się rypnie!!!

Dokładnie tak jak piszesz. Jak nie wiadomo o co chodzi to zawsze chodzi o biznes i kasę. Jakby zaczęli badać sprzedawców to by się dopiero zaczęło. Jak u górników tylko,ze w całym kraju. Nikt nie mówi o zarażonych sprzedawcach bo za ich plecami tez stoją potężne biznesy. A kasjerka nawet jak podejrzewa ze może być zarażona to siedzi cichutko. Bo by było ze zaraze do sklepu sciagnela, nikt by jej nie współczuł. Pracodawca przez ułamek chwili by nie pomyślał że pracując na niego się zarazila od klienta.Tylko napewno przyniosla to z zewnątrz. Takie są realia i dlatego nigdzie nie słychać o zarażonych sprzedawcach a pewnie jest ich mnóstwo.

#791 ~ken~

~ken~
  • Goście

Napisano 22 maj 2020 - 14:45

Dokładnie tak jak piszesz. Jak nie wiadomo o co chodzi to zawsze chodzi o biznes i kasę. Jakby zaczęli badać sprzedawców to by się dopiero zaczęło. Jak u górników tylko,ze w całym kraju. Nikt nie mówi o zarażonych sprzedawcach bo za ich plecami tez stoją potężne biznesy. A kasjerka nawet jak podejrzewa ze może być zarażona to siedzi cichutko. Bo by było ze zaraze do sklepu sciagnela, nikt by jej nie współczuł. Pracodawca przez ułamek chwili by nie pomyślał że pracując na niego się zarazila od klienta.Tylko napewno przyniosla to z zewnątrz. Takie są realia i dlatego nigdzie nie słychać o zarażonych sprzedawcach a pewnie jest ich mnóstwo.

Sklepy, urzędy np. marszałkowski w białymstoku kilka przypadków w ostatnich dniach, zobaczycie co będzie się działo po maturach w szkołach i rodzinach maturzystów.

Dlaczego tak bardzo nie chcą testować nauczycieli, nie byłoby komu przeprowadzać matur, a po, nawet jak kilku starszych nauczycieli umrze, czy kogoś to obchodzi? zarażali się w sklepach nie w szkole, tak jak górnicy nie zarażali się w kopalni przecież.

#792 ~MiKroB~

~MiKroB~
  • Goście

Napisano 22 maj 2020 - 15:21

Ktoś już widział tego wirusa czy nadal tylko powtarzacie bzdury zasłyszane w szklanym pudełku? Może jakaś chora kasjerka się wypowie bo do tej pory każda powinna zachorować, takie wnioski można wyciągnąć z tego forumowego steku bzdur. Niestety wirus się rozniósł i zbiera żniwo, wirus głupoty i braku myślenia niestety.

#793 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 22 maj 2020 - 17:46

Ktoś już widział tego wirusa czy nadal tylko powtarzacie bzdury zasłyszane w szklanym pudełku? Może jakaś chora kasjerka się wypowie bo do tej pory każda powinna zachorować, takie wnioski można wyciągnąć z tego forumowego steku bzdur. Niestety wirus się rozniósł i zbiera żniwo, wirus głupoty i braku myślenia niestety.

No żebyś się nie zdziwił.

#794 ~ola~

~ola~
  • Goście

Napisano 22 maj 2020 - 17:49

A powietrze widzisz?

#795 ~Ula~

~Ula~
  • Goście

Napisano 22 maj 2020 - 18:45

No żebyś się nie zdziwił.

Sanepid poszukuję osób które robiły zakupy w Narwi( nazwę sklepu trzeba doczytać na stronie sanepidu),osoba która,sprzedawała miała koronawirusa.

#796 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2020 - 22:36

Do zamknięcia przedszkola "Żaczek" w Szczecinie doszło po tym, jak pracująca tam nauczycielka dowiedziała się, że jest zakażona koronawirusem. Kobieta nie miała żadnych objawów charakterystycznych dla COVID-19.

A myślicie że w innych miastach w tym też hajnówce nie ma takich osób? dziecko dwa dni w szkole a potem cała rodzina dwa tygodnie w kwarantannie, super się opłaca.

#797 ~Tt~

~Tt~
  • Goście

Napisano 23 maj 2020 - 06:36

Po obejrzeniu fotorelacji ze świąt prawosławnych w dwóch parafiach, przeraża mnie postawa wszystkich wierzących i batiuszków, gdyby okazał się koronawirusa u jednej osoby , to przecież trzeba było przebadać całą cerkiew i ich rodziny, a w tym przypadku ci co przyszło bez maseczki (ok.95%) to powinni zostać ukarani i pokryć wszystkie koszty, badań i ew. leczenia.

#798 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2020 - 07:39

Kaczyński z przydupasami latał bez maski po całej Wawie a Duda z leśnikami ramię w ramię biesiadował w Bieszczadach też bez masek,przykład idzie z góry-można wojewodom to i można smrodom, parafrazując przysłowie.

#799 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2020 - 20:28

I kolejne dwa przypadki w hajnówce, z tego jeden w szpitalu.

#800 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2020 - 09:16

Po obejrzeniu fotorelacji ze świąt prawosławnych w dwóch parafiach, przeraża mnie postawa wszystkich wierzących i batiuszków, gdyby okazał się koronawirusa u jednej osoby , to przecież trzeba było przebadać całą cerkiew i ich rodziny, a w tym przypadku ci co przyszło bez maseczki (ok.95%) to powinni zostać ukarani i pokryć wszystkie koszty, badań i ew. leczenia.

Oglądasz a potem dostajesz sraczki ze strachu. Nie oglądaj, będziesz zdrowsza.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych