Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 WaSzkun

WaSzkun

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 01 lipiec 2016 - 07:53

Hmmmmm przecież KOBA już od dawna ma w swojej ofercie 600 Mb/s i taniej niż w Orange!
[spam]
P.S Światłowód na Neostradzie?

#2 ~kit i kasety video~

~kit i kasety video~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2016 - 11:01

Ma też od dawna TK Dipol .

Napalonym na "prędkość"

przypominam :

tylko przez kabel podłączony od modemu do komputera stacjonarnego lub laptopa. Przez wi-fi należy zapomnieć lub zainwestować kupę kasy w super-hiper modem.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2016 - 12:44

moim zdaniem to sponsorowany artykuł Orange :)

#4 ~Filipek~

~Filipek~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2016 - 17:56

Ot mi nowość...mamy w domu 600 mb/s juz od dawna od Koby,też na światłowodzie -  gry śmigają filmy też... a internet od orange mam w komie... niby LTE  a co chwile albo brak zasięgu sieci albo chodzi jak by chciał a nie mógł. BOK oczywiście milczy - nie polecam <_< <_< :angry:

#5 ~A.~

~A.~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2016 - 12:31

Jakby popracowali nad jakością swojej sieci to może i miałoby to sens. Wszystkie kablówki w mieście lepsze, niż to. Do tego umowa tak napisana, aby ukryć rzeczywisty koszt usługi.Na szczęście ludzie już czytają to co podpisują i stąd tak mało umów mają.

Druga rzecz - dajmy zarabiac lokalnym formom, a nie korporacji, która zyski wyprowadza za granice.

#6 ~krystek72~

~krystek72~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2016 - 14:31

Niedawno podłączyłem w swoim domu światłowody od firmy Intersell. Cała instalacja jest bardzo sprawna, nie mogę narzekać. Fachowa obsługa :)

#7 ~marek833~

~marek833~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2016 - 21:37

Niezawodne światłowody o zdecydowanie z Intersell! Korzystam z takiego internetu od dawna i jestem bardzo zadowolony :)

#8 ~micek88~

~micek88~
  • Goście

Napisano 28 październik 2016 - 15:04

Też korzystam ze  światłowodów od Intersell. Bardzo dobra jakość połączenia ;)

#9 Jotka89

Jotka89

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 04 listopad 2016 - 22:07

Właśnie się zastanawiam nad światłowodami. W mojej miejscowości mieli robić, ale na razie cisza. Lubię Neostradę, więc myślę, że to może być świetny pomysł. 

Jestem tu nowa, ale chętnie będę tu częściej zaglądać.

http://krajowy.biz/firma,optolibrepl

#10 ~krisss~

~krisss~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2016 - 14:34

Sprawdź Intersell - ja mam od nich światłowody od dawna i bardzo dobrze działają

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2016 - 08:34

moim zdaniem to sponsorowany artykuł Orange :)

Bo tak jest ... gdzieś to już czytałem :D

#12 ~horse~

~horse~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2018 - 20:57

Witajcie,
Kiedyś miałem od Koby opcję 100 Mbps po skrętce i było to niemal łącze symetryczne, gdyż upload podchodził pod 75 Mbps.
Jak jest teraz na światłowodach? Dokładniej pilnują limitów, tj. 100/20; 300/30, itd.?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: orangekoba600Mb/s, Internet, białystok, światłowód, FTTH

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych